Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e BATAVUS RONDE VAN ZUID FRIESLAND

                        Uitslag Rit in lijn over 170 km

             voor Elite en Beloften te Heerenveen op 22 April 2006
                Organisatie: Stichting Ronde van Zuid Friesland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   87 Bos, Marco               Cyclingteam Jo Piels         3:54:20
  2   48 Zijlstra, Sipke          B&E Cyclingteam               z.t.
  3  151 van der Burg, Germ       UWTC De Volharding            z.t.
  4   36 Zuijderwijk, Wilco       Westland Wil Vooruit          z.t.
  5  120 Lenferink, Jasper        Team L÷wik Meubelen           z.t.
  6  117 Harms, Jos               Team L÷wik Meubelen           z.t.
  7  179 Verstraten, Jean-Pierre  Team Fondas P3 Transfer       z.t.
  8   73 ter Schure, Vincent      WRV De Peddelaars             z.t.
  9   77 DÚnis, Camiel            WRV De Peddelaars             z.t.
 10   86 Alma, Marcel             Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 11   88 Helmantel, Adriaan       Cyclingteam Jo Piels         3:54:32     0:12
 12   95 van Ruitenbeek, Malaya   v Vliet-EBH Advocaten         z.t.
 13  154 Steiginga, Sierd         UWTC De Volharding           3:55:29     1:09
 14  178 Alloo, Mike              Team Fondas P3 Transfer       z.t.
 15   18 de Vries, Roel           OWC OLdenzaal                 z.t.
 16   44 Brus, Marco              B&E Cyclingteam               z.t.
 17  145 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 18  159 den Engelsman, John      De Pedaalridders              z.t.
 19  176 Poels, Norbert           Team Fondas P3 Transfer       z.t.
 20   19 van Leeuwen, Cor         DE Hypotheker MWVG            z.t.
 21  118 Vissers, Job             Team L÷wik Meubelen           z.t.
 22  115 Timmer, Albert           Team L÷wik Meubelen           z.t.
 23  139 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen-Roden        z.t.
 24   93 van der Lijn, Robin      v Vliet-EBH Advocaten         z.t.
 25  153 van den Brand, Rob       UWTC De Volharding            z.t.
 26  147 Sipkema, Willem-Sytse    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 27  121 Aling, Ard               WV De Kanibaal                z.t.
 28    9 van de Meent, Eric       WV Het Stadion                z.t.
 29   91 van der Stelt, Robbert   v Vliet-EBH Advocaten         z.t.
 30  164 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 31  119 Reef, Marc               Team L÷wik Meubelen           z.t.
 32  166 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 33  113 Bagerman, Ely            Achterhoek 2000               z.t.
 34   14 Loohuis, Mathijs         OWC OLdenzaal                 z.t.
 35   26 van Lakerveld, Erik      Swabo                         z.t.
 36   12 van Ekris, Stefan        WV Het Stadion                z.t.
 37   83 Westra, Lieuwe           Krolstone Team                z.t.
 38   89 Zanders, Koen            Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 39  160 Simons, Martijn          De Pedaalridders              z.t.
 40   79 Wierstra, Frank          Krolstone Team                z.t.
 41  100 Weening, Vincent         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 42   17 Peters, Steven           OWC OLdenzaal                 z.t.
 43   35 Bestebreurtje, Joey      Westland Wil Vooruit          z.t.
 44   61 Rijntjes, Daan           v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 45   82 van Duuren, Aloys        Krolstone Team                z.t.
 46   47 de Groot, Wouter         B&E Cyclingteam               z.t.
 47  180 Mandemakers, Maarten     Team Fondas P3 Transfer       z.t.
 48   13 Krol, Bastiaan           OWC OLdenzaal                 z.t.
 49   37 Fransen, Ruud            WSV Emmen-Sanders            3:58:37     4:17
 50   28 Breed, Siebe             Swabo                         z.t.
 51   32 Meijer, Erwin            Westland Wil Vooruit          z.t.
 52   60 Kramer, Sven             WV Olympia                    z.t.
 53   15 Nijmeijer, Gerben        OWC OLdenzaal                 z.t.
 54   16 Olde Dubbelink, Peter    OWC OLdenzaal                 z.t.
 55   27 Altewischer, Werner      Swabo                        3:59:03     4:43
 56   45 Pieters, Niels           B&E Cyclingteam              3:59:15     4:55
 57  116 van Heeswijk, Jasper     Team L÷wik Meubelen          4:00:36     6:16
 58   58 Bos, Jan                 WV Olympia                    z.t.
 59   94 Relou, Tom               v Vliet-EBH Advocaten         z.t.
 60  128 Beima, Bart              WV Drachten-Kapenga Meub      z.t.
 61   63 Pruijn, Jan              v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 62  144 Kampman, Jeroen          WV Meteoor Assen-Roden        z.t.
 63   46 Spaargaren, Sjors        B&E Cyclingteam               z.t.
 64  122 Bosma, Riemer            WV De Kanibaal                z.t.
 65  110 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
 66   84 Broekhuizen, Wilbert     Krolstone Team                z.t.
 67  133 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 68  155 van de Weijer, Jeroen    UWTC De Volharding            z.t.
 69  152 Brouwer, Gijs            UWTC De Volharding            z.t.
 70   66 van Winden, Bob          v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 71  174 Wielink, Edwin           De IJsselstreek               z.t.
 72   76 Jansen, Matijs           WRV De Peddelaars             z.t.
 73  172 Schreurs, Leander        De IJsselstreek               z.t.
 74   74 Westerbos, Bas           WRV De Peddelaars             z.t.
 75   90 Schulting, Peter         Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 76  170 Boekelo, Jeroen          De IJsselstreek               z.t.
 77   51 de Jonge, Richard        RSE Cyclingteam               z.t.
 78   49 Binnenpoorte, Erwin      RSE Cyclingteam               z.t.
 79  171 de Boer, Warner          De IJsselstreek               z.t.
 80   85 Haakma, Sieger           Cyclingteam Jo Piels         4:00:52     6:32
 81   96 van Landeghem, Kurt      v Vliet-EBH Advocaten         z.t.
 82    4 Smits, Florian           Ruiter Dakkapellen WT        4:01:02     6:42
 83  168 van IJzendoorn, Eddy     WV Eemland                    z.t.
 84  175 Stroetinga, Wim          Team Fondas P3 Transfer       z.t.
 85  161 van Haaften, Marco       De Pedaalridders              z.t.
 86    3 Koot, Arnoud             Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 87   65 van der Kooi, Ben        v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 88   50 Groenewold, Roderik      RSE Cyclingteam               z.t.
 89   22 Luikens, Frank           DE Hypotheker MWVG            z.t.
 90    2 Kooijman, Richard        Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 91  124 van der Meer, Sebastiaan WV De Kanibaal                z.t.
 92    6 de Koning, Guido         Ruiter Dakkapellen WT         z.t.
 93  169 de Rooij, Paul           De IJsselstreek              4:01:13     6:53

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.528 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten