Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ZLM Tour om 'Arjaan de Schipper Trofee'

                       Uitslag Rit in lijn over 173,5 km

                          Goes - Goes op 15 April 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   16 van Hage, Klaas          B&E Cycling Team             4:03:46
  2   10 van Leijen, Joost        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
  3  113 Huizinga, Stefan         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
  4    1 Harms, Jos               Team Löwik Meubelen           z.t.
  5  102 Daling, Robin            Dommelstr/TML/Schijndel      4:04:00     0:14
  6    7 Berkhout, Thomas         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
  7   49 van IJzendoorn, Eddy     WV Eemland                    z.t.
  8   13 Botman, Wim              B&E Cycling Team              z.t.
  9    8 van Kessel, Egon         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 10   11 Bellemakers, Dirk        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 11    3 Reef, Marc               Team Löwik Meubelen           z.t.
 12  109 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 13    6 van Heeswijk, Jasper     Team Löwik Meubelen           z.t.
 14   92 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 15  142 Kregel, Jeroen           Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 16   79 Slim, Martin             WSV Emmen-Sanders             z.t.
 17  134 Lamberts, Marcel         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 18    9 van Amerongen, Thijs     Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 19  158 Sipkema, Willem-Sytse    Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 20   21 Mandemakers, Maarten     WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 21    4 Nagelhout, Berry         Team Löwik Meubelen           z.t.
 22    5 Timmer, Albert           Team Löwik Meubelen           z.t.
 23   66 Walker, Johnnie          Van Hemert Grp DJ Renner     4:07:38     3:52
 24   91 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 25   86 Mollema, Bauke           De Hypotheker-Groningen       z.t.
 26  133 Vendrig, Bart            Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 27   14 Brus, Marco              B&E Cycling Team              z.t.
 28   15 Pieters, Niels           B&E Cycling Team              z.t.
 29   22 de Winter, Lauran        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 30   80 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 31  141 Kamphuis, Sebastiaan     Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 32   34 Gootjes, Hugo            Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 33   44 van Haaren, Bart         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 34   76 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 35  155 de Rooij, Paul           IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 36   35 Hopman, Erik             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 37  173 Bos, Jan                 Kennemerl/WFrisia/Olympi      z.t.
 38    2 Vissers, Job             Team Löwik Meubelen           z.t.
 39  164 Houweling, Arjen         Selectie Oost Nederland       z.t.
 40   71 van Ruitenbeek, Manman   Westland Wil Vooruit          z.t.
 41   28 Schouten, John           Krolstone de Peddelaars       z.t.
 42   19 Israel, Pieter           WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 43   69 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 44   31 de Boer, Menno           Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 45  107 Kappert, Huub            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 46   20 Hassink, Arne            WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 47   57 Brouwer, Gijs            Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 48   25 Kip, Ismael              Krolstone de Peddelaars       z.t.
 49  147 Kavsek, Rik              Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 50   26 Reuling, Dirk            Krolstone de Peddelaars       z.t.
 51  153 van de Vreede, John      IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 52   78 van der Zwet, Arno       WV 't Stadion                 z.t.
 53  149 van Leeuwen, Patrick     Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 54  130 van der Putten, Mike     AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 55   32 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm     4:08:00     4:14
 56  126 Solberg, Mark            de Kempen/Buitenlust         4:08:36     4:50
 57   18 van Winden, Dennis       B&E Cycling Team              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.705 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt