Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

20e Grote Omloop van de Veenkoloniën

                       Uitslag Rit in lijn over 150,8 km

                            Veendam op 25 Maart 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   42 Lust, Martijn            UWTC de Volharding WS-AA     3:37:16
  2   14 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
  3   36 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  4  110 Wallink, Marien          RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
  5   80 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
  6   40 Steiginga, Sierd         UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
  7   16 Procee, Johan            De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
  8   50 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
  9   31 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse OWC          3:38:38     1:22
 10   34 Olde Dubbelink, Peter    RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 11   15 Luikens, Frank           De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 12   18 van den Berg, Pim        De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 13   28 Weening, Vincent         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 14   63 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 15   35 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 16   33 Poelstra, Thijs          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 17   32 Slot, John               RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 18   49 Fransen, Ruud            WSV Emmen - Sanders          3:40:12     2:56
 19  124 Jonkman, GeertJan        West Frisia / UWTC            z.t.
 20   78 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 21  118 Breed, Siebe             SWABO                         z.t.
 22   79 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 23    2 Kamper, Kris             Alcmaria Victrix              z.t.
 24  109 Asbroek, Niek            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 25   19 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 26   13 de Lange, Bas            De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 27    7 Windhouwer, Gerard       BRC Kennemerland              z.t.
 28   56 Averesch, Erik           WV de IJsselstreek            z.t.
 29  113 Binnenpoorte, Erwin      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 30   61 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 31   52 Lip, Bert                WSV Emmen - Sanders           z.t.
 32   43 ter Schure, Vincent      WRV de Peddelaars             z.t.
 33   97 Kregel, Jeroen           WV Stormvogels                z.t.
 34   26 van Haaren, Bart         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 35    5 Pol, Jori                Alcmaria Victrix              z.t.
 36   47 Dénis, Camiel            WRV de Peddelaars             z.t.
 37   17 Groeneveld, Mathijs      De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 38    8 Keetman, Hugo            BRC Kennemerland              z.t.
 39   57 de Rooij, Paul           WV de IJsselstreek            z.t.
 40   55 Bekking, Martin          WV de IJsselstreek            z.t.
 41   98 Feiken, Jos              WV Stormvogels               3:46:12     8:56
 42  117 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 43   53 Kerstholt, John          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 44  100 Mellema, Edwin           WV Stormvogels                z.t.
 45   30 Verheul, Oscar           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 46   38 Delen, Matthijs          UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 47   45 Koopmans, Lambertus      WRV de Peddelaars             z.t.
 48   84 Kampman, Jeroen          WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 49   48 Knapper, Erwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 50   66 Emmelkamp, Tom           WV de Kannibaal               z.t.
 51   65 Boonstra, Jos            WV de Kannibaal               z.t.
 52   93 Visser, Sjoerd           WV Otto Ebbens                z.t.
 53  111 Groenewold, Roderik      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 54    4 Oostendorp, Marc         Alcmaria Victrix              z.t.
 55  133 Bekker, Michiel          ARTV De Adelaar               z.t.
 56   96 Slijver, Erik            WV Otto Ebbens                z.t.
 57   89 Veltman, Arjen           WV Olympia                    z.t.
 58   10 van Henten, Jeffrey      BRC Kennemerland              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.645 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp