Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1e Ster van Moerdijk

                       Uitslag Rit in lijn over 160,3 km

            Zevenbergen - Fijnaart Beloftencompetitie op 28 Mei 2006
            www.stervanmoerdijk.nl -Competities op www.wielren.info

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   91 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden       3:50:00
  2  145 Kavsek, Rik              Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
  3   22 van Oosterhout, Bram     WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
  4    1 Reef, Marc               Team Lwik Meubelen          3:50:30     0:30
  5   14 de Groot, Wouter         B&E Cycling Team              z.t.
  6   19 van Loon, Patrick        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
  7   10 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
  8    8 van Amerongen, Thijs     Van Vliet EBH advocaten      3:50:46     0:46
  9   64 Walker, Johnnie          Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 10   26 Reuling, Dirk            Krolstone de Peddelaars       z.t.
 11  165 Aalders, Bram            Selectie Oost Nederland      3:50:49     0:49
 12    3 Vissers, Job             Team Lwik Meubelen           z.t.
 13   81 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders            3:51:03     1:03
 14    2 Kos, Patrick             Team Lwik Meubelen          3:51:15     1:15
 15  104 Binnenpoorte, Erwin      RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 16   15 van Hage, Klaas          B&E Cycling Team              z.t.
 17   23 Hagenaars, Luc           WillebrordWlVoor Kumasol     3:51:19     1:19
 18  159 Hooghiemster, Ren       Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 19  153 Korteland, Leon          IJsselstreek/PRC Delta       3:51:26     1:26
 20   70 van Ruitenbeek, Manman   Westland Wil Vooruit          z.t.
 21  146 Gulpers, Diego           Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 22   50 Kelderman, Martin        WV Eemland                    z.t.
 23   16 Brus, Marco              B&E Cycling Team              z.t.
 24  107 Kappert, Huub            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 25  141 Kregel, Jeroen           Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 26   49 van IJzendoorn, Eddy     WV Eemland                    z.t.
 27   28 Bovenhuis, Robert        Krolstone de Peddelaars       z.t.
 28  106 Groenewold, Roderik      RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 29    6 Harms, Jos               Team Lwik Meubelen           z.t.
 30   31 de Boer, Menno           Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 31   25 Kip, Ismal              Krolstone de Peddelaars       z.t.
 32   43 Boeijen, Daan            Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 33   24 de Winter, Lauran        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 34   66 Rentmeester, Niek        Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 35   48 Werst, Raymond           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 36  169 Jonkman, Geertjan        Kennemerl/WFrisia/Olympi      z.t.
 37  170 Bos, Jan                 Kennemerl/WFrisia/Olympi      z.t.
 38   79 Lip, Bert                WSV Emmen-Sanders             z.t.
 39   62 Botter, Sjoerd           Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 40  140 Kamphuis, Sebastiaan     Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 41   92 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 42   46 van Haaren, Bart         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 43   45 Kuster, Teun             Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 44  105 Booyink, Chiel           RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 45   65 van Winden, Bob          Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 46   21 Isral, Pieter           WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 47  160 Bergsma, Jorrit          Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 48  157 van der Beek, Erik       Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 49  100 Janssen, Jeroen          Dommelstr/TML/Schijndel       z.t.
 50    4 Slim, Martin             Team Lwik Meubelen           z.t.
 51   13 Botman, Wim              B&E Cycling Team              z.t.
 52   88 van der Wielen,Jacob-Jan De Hypotheker-Groningen       z.t.
 53   61 Rijntjes, Daan           Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 54   18 van Winden, Dennis       B&E Cycling Team              z.t.
 55    5 van Heeswijk, Jasper     Team Lwik Meubelen           z.t.
 56    9 Berkhout, Thomas         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 57   63 Pronk, Leander           Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 58   11 Kruijswijk, Steven       Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 59  172 Kramer, Sven             Kennemerl/WFrisia/Olympi      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.817 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt