Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van het Ronostrand 2006

                           Uitslag Omloop over 173 km

                          Wedstrijd datum: 4 Juni 2006
                              Meteoor-Assen-Roden

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   40 Steiginga, Sierd         UWTC de Volharding WS-AA     4:16:16
  2   41 van Katwijk, Ferdi       UWTC de Volharding WS-AA     4:16:17     0:01
  3   21 Hooghiemster, René       LWV De Friesche Leeuw         z.t.
  4    2 Kamper, Kris             Alcmaria Victrix              z.t.
  5   16 Luikens, Frank           De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
  6   33 Olde Dubbelink, Peter    RTV Oldenzaalse OWC          4:18:06     1:50
  7   27 Weening, Vincent         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
  8   97 Kregel, Jeroen           WV Stormvogels                z.t.
  9   59 de Rooij, Paul           WV de IJsselstreek            z.t.
 10   42 Koot, Robin              UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 11   85 Stroetinga, Arjan        WV Olympia                   4:18:12     1:56
 12  134 Fransen, Timo            ARTV De Adelaar              4:18:24     2:08
 13  113 Wallink, Marien          RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 14   78 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 15  119 Meijer, Ronald           SWABO                         z.t.
 16   36 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 17   77 Hartogs, Joram           WV Eemland                    z.t.
 18  112 Groenewold, Roderik      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 19  117 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 20   19 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 21   75 van Oostende, Jorg       WV Eemland                    z.t.
 22    9 Keetman, Hugo            BRC Kennemerland              z.t.
 23   71 Krans, Bert              WV Drachten - Kapenga         z.t.
 24  124 Jonkman, Geertjan        West Frisia / UWTC            z.t.
 25  108 Berrevoets, Michiel      Achterhoek 2000               z.t.
 26   29 Verheul, Oscar           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 27   53 Knol, Anne               WSV Emmen - Sanders           z.t.
 28   20 Sipkema, Willem-Sytse    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 29   91 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 30  106 Sleumer, Richard         Achterhoek 2000               z.t.
 31   18 Slagter, Arjan           De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 32   48 Jansen, Matijs           WRV de Peddelaars             z.t.
 33   84 Kampman, Jeroen          WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 34   86 Bos, Jan                 WV Olympia                    z.t.
 35   66 Emmelkamp, Tom           WV de Kannibaal               z.t.
 36   65 Bosma, Riemer            WV de Kannibaal               z.t.
 37   82 Moek, Johan              WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 38  116 van Lakerveld, Erik      SWABO                         z.t.
 39   63 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 40   10 Koot, John               BRC Kennemerland              z.t.
 41   89 Veltman, Arjen           WV Olympia                    z.t.
 42  137 Smalbrugge, Rene         ARTV De Adelaar               z.t.
 43   80 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 44    4 Oostendorp, Marc         Alcmaria Victrix              z.t.
 45   22 Bergsma, Jorrit          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 46   49 Fransen, Ruud            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 47   24 Postma, Fokke            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 48   93 Wierstra, Ronald         WV Otto Ebbens                z.t.
 49  128 Asjes, Jelmer            ZWC DTS/HRTC                  z.t.
 50   25 Boeijen, Daan            Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 51   43 Dénis, Camiel            WRV de Peddelaars             z.t.
 52   51 Mylius, Caspar           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 53   38 van den Brand, Rob       UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 54   32 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 55   39 van de Weijer, Jeroen    UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 56   37 van der Burg, Germ       UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 57   55 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
 58   14 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 59   79 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 60   17 Procee, Johan            De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 61  131 de Boer, Marcel          ZWC DTS/HRTC                  z.t.
 62   30 Schwaner, Willem         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 63   62 Bastiaans, Jabik-Jan     WV de Kannibaal               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.505 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens