Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

61e intern. Ronde van Noord-Holland

                       Uitslag Rit in lijn over 204,5 km

                         Wedstrijd datum: 23 April 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   16 Reus, Kai                Rabobank                     4:48:03
  2   14 POPOV, Evgeny            Rabobank                     4:48:41     0:38
  3   38 WAGNER, Robert           Continental Team Milram       z.t.
  4  108 Stofferis, Rieno         Sean Kelly Team               z.t.
  5  181 BOS, Marco               Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  6   18 van Emden, Jos           Rabobank                      z.t.
  7  176 ZIJLSTRA, Sipke          B&E Cycling Team              z.t.
  8   42 BLANCHY, Michaël         Jartazi - 7Mobile             z.t.
  9  117 PRAZDNOVSKY, Martin      Team Sparebanken Vest         z.t.
 10   46 MEUL, Robby              Jartazi - 7Mobile             z.t.
 11  145 NAGENGAST, Marcel        Krolstone Continental Tm      z.t.
 12  188 HELMANTEL, Adriaan       Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 13  184 Steenbergen, Kor         Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 14   71 BERLING, Michael         Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 15  132 ALALUUSUA, Juha-Matti    Procomm - Van Hemert          z.t.
 16   11 de Baat, Arjen           Rabobank                      z.t.
 17  177 Walgien, Jorrit          B&E Cycling Team              z.t.
 18  161 DE MEYER, Tom            Fondas P3Transfer Team        z.t.
 19  135 SMINK, Julien            Procomm - Van Hemert          z.t.
 20   13 Flens, Rick              Rabobank                      z.t.
 21  133 DE JONG, Gideon          Procomm - Van Hemert          z.t.
 22  218 WINDHOUWER, Gerard       Com. West-Frisia/Kennem.      z.t.
 23  172 BRUIN, Ivor              B&E Cycling Team              z.t.
 24  105 MINNE, Stijn             Sean Kelly Team               z.t.
 25  152 HARMS, Jos               Team Löwik Meubelen           z.t.
 26   78 NYBÖ, Havard             Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 27   81 ANDRESEN, Allan Bo       Team Designa Kokken           z.t.
 28   64 DE MUNSTER, Gregory      Flanders                      z.t.
 29   76 NIELSEN, Kim Marius      Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 30   93 MOURIS, Jens             Team Regiostrom - Senges      z.t.
 31   44 VAN DER SLAGMOLEN, Kevin Jartazi - 7Mobile             z.t.
 32  186 VAN DIJK, Nico           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 33  168 VAN DER WAL, Eelke       Fondas P3Transfer Team        z.t.
 34   68 VAN ZANDBEEK, Mart       Flanders                      z.t.
 35  123 GOESINNEN, Floris        Van Vliet- EBH-Advocaten      z.t.
 36  146 REULING, Dirk            Krolstone Continental Tm      z.t.
 37   32 ADAMSSON, Stefan         Continental Team Milram       z.t.
 38  147 WAAIJER, Bas             Krolstone Continental Tm      z.t.
 39  206 LORMANS, Sander          Ruiter Dakkapellen Wiel.      z.t.
 40  151 BLOKS, Hans              Team Löwik Meubelen           z.t.
 41  112 Christiansen, Morten     Team Sparebanken Vest         z.t.
 42   73 KRISTOFF, Alexander      Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 43   27 Xu, Fang                 Skil - Shimano                z.t.
 44  127 VAN RUITENBEEK, Malaya   Van Vliet- EBH-Advocaten      z.t.
 45    4 van Gulik, Fulco         Ubbink - Syntec               z.t.
 46  137 VAN KATWIJK, Alain       Procomm - Van Hemert          z.t.
 47  182 GOENGA, Erwin            Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 48   35 MÜLLER, Alexander        Continental Team Milram       z.t.
 49  178 KLOMP, Aldo              B&E Cycling Team              z.t.
 50   37 VOLKMANN, Karsten        Continental Team Milram       z.t.
 51  207 NEDERLOF, Lex            Ruiter Dakkapellen Wiel.      z.t.
 52  153 JUN, Lars                Team Löwik Meubelen           z.t.
 53   91 BERKENBOSCH, Maint       Team Regiostrom - Senges      z.t.
 54   84 JOERGENSEN, René         Team Designa Kokken           z.t.
 55   28 VIERHOUTEN, Aart         Skil - Shimano                z.t.
 56   83 Hansen, Christian Alex   Team Designa Kokken           z.t.
 57   12 Duyn, Huub               Rabobank                      z.t.
 58   36 SCHÜLER, Tilo            Continental Team Milram       z.t.
 59  165 MÖHLMANN, Peter          Fondas P3Transfer Team        z.t.
 60    2 de Haan, Folkert         Ubbink - Syntec               z.t.
 61  163 Lenferink, Maarten       Fondas P3Transfer Team        z.t.
 62   48 HAYNES, Hamish Robert    Jartazi - 7Mobile             z.t.
 63  171 Botman, Wim              B&E Cycling Team              z.t.
 64   66 GABROVSKI, Ivaïlo        Flanders                      z.t.
 65   22 KANO, Tomoya             Skil - Shimano                z.t.
 66  157 VAN GROEN, Arnoud        Team Löwik Meubelen           z.t.
 67  197 van den Brand, Rob       Wilton-Snel-Volharding        z.t.
 68   75 SKELDE, Michael          Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 69  106 SCHOONACKER, Jehudi      Sean Kelly Team               z.t.
 70    7 van der Pluijm, Marvin   Ubbink - Syntec               z.t.
 71   61 CORNELISSEN, Bjorn       Flanders                      z.t.
 72  134 PRONK, Jos               Procomm - Van Hemert         4:49:16     1:13
 73  183 KLOOTWIJK, Bertil        Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 74  131 AERTS, Ruud              Procomm - Van Hemert          z.t.
 75    6 Terpstra, Niki           Ubbink - Syntec               z.t.
 76    5 Smit, Dennis             Ubbink - Syntec              4:49:29     1:26
 77  185 VAN VELZEN, Jan          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 78  162 HONIG, Reinier           Fondas P3Transfer Team       4:49:40     1:37
 79  196 LUST, Martijn            Wilton-Snel-Volharding       4:49:45     1:42
 80   77 UDBY, Rune               Glud & Marstrand Horsens     4:50:20     2:17
 81   82 FRISCH, Andreas          Team Designa Kokken           z.t.
 82  167 VAN AGTMAAL, Peter       Fondas P3Transfer Team       4:51:11     3:08
 83    8 Aalders, Bram            Ubbink - Syntec              4:51:13     3:10
 84  166 SOEPENBERG, Ger          Fondas P3Transfer Team        z.t.
 85   87 REIHS, Michael           Team Designa Kokken          4:51:39     3:36
 86  204 HOPMAN, Erik             Ruiter Dakkapellen Wiel.     4:53:39     5:36

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.597 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp