Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP RABOBANK LEK EN IJSSEL-BELOFTEN

                          Uitslag Omloop over 168,7 km

       8e Wedstrijd Beloftencompetitie te Lekkerkerk op 26 Augustus 2006
               Org: WielercomitÚ Lekkerkerk ism WC De Waardrenner

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   18 Zijlstra, Sipke          B&E Cycling Team             3:48:15
  2  137 van Ooijen, Cornelius    Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
  3   28 Schouten, John           Krolstone de Peddelaars       z.t.
  4   17 van Winden, Dennis       B&E Cycling Team              z.t.
  5   10 van Leijen, Joost        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
  6   65 Pruijn, Jan              Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
  7  151 Korteland, Leon          IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
  8   21 van Oosterhout, Bram     WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
  9  118 de Bruijn, Jimmy         ZWhoek/ZwsVl/Hoekse Renn      z.t.
 10   37 Berk, Johan              HSKTrias-Het Witte Kruis      z.t.
 11   14 Brus, Marco              B&E Cycling Team              z.t.
 12  110 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 13   22 van Loon, Patrick        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 14   29 Horst, Menno             Krolstone de Peddelaars       z.t.
 15   63 Rentmeester, Niek        Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 16   31 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 17   25 Kip, Ismael              Krolstone de Peddelaars       z.t.
 18   93 Verschoor, Martijn       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 19  126 Solberg, Mark            de Kempen/Buitenlust          z.t.
 20    3 Nagelhout, Berry         Team L÷wik Meubelen           z.t.
 21   34 Koot, Arnoud             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 22  145 Gulpers, Diego           Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 23   13 Botman, Wim              B&E Cycling Team              z.t.
 24  144 Aalbers, Harmen          Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 25   92 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 26   53 Kelderman, Martin        WV Eemland                    z.t.
 27  148 Basten, Niek             Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 28   78 van der Zwet, Arno       WV 't Stadion                 z.t.
 29  109 Huizinga, Stefan         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 30   23 de Winter, Lauran        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 31  100 van Stratum, Erik        Dommelstr/TML/Schijndel       z.t.
 32  127 Aardenburg, Sander       AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 33   80 Koote, Tim               WSV Emmen-Sanders             z.t.
 34  122 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
 35   49 du Prie, Mick            WV Eemland                    z.t.
 36   81 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 37   58 Dekker, Arjan            Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 38  102 Busser, Nieck            Dommelstr/TML/Schijndel       z.t.
 39   48 Werst, Raymond           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 40  141 Lammerink, Ties          Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 41  143 Meijer, Mark             Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 42   98 Zwekars, Rob             Dommelstr/TML/Schijndel       z.t.
 43  131 Eckmann, Bas             AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 44  164 Berrevoets, Maarten      Selectie Oost Nederland       z.t.
 45  153 Konijnenburg, Paul       IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 46   55 Jaaskelainen, Pekka      Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 47   67 de Beer, Pim             Westland Wil Vooruit          z.t.
 48  117 van 't Geloof, Arie      ZWhoek/ZwsVl/Hoekse Renn      z.t.
 49   87 van der Wielen,Jacob-Jan De Hypotheker-Groningen       z.t.
 50   35 Hopman, Erik             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 51   12 Kruijswijk, Steven       Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 52  129 Pol, Jori                AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 53  135 van Duuren, JuriŰn       Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 54  139 Feiken, Jos              Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 55    7 van Kessel, Egon         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 56  112 Holleman, Randy          De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 57  114 Jeremiasse, Paul         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 58   16 Luyt, Dennis             B&E Cycling Team              z.t.
 59  147 Kavsek, Rik              Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 60  115 Koeman, Bjorn            ZWhoek/ZwsVl/Hoekse Renn      z.t.
 61   94 Moek, Johan              WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 62   27 Wierstra, Frank          Krolstone de Peddelaars       z.t.
 63   11 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 64   60 Kooiman, Erik Jan        Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 65   32 Burger, Leon             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 66   33 Dekker, Nan-Simon        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 67   64 Pronk, Leander           Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 68   50 Kerkhof, Niels           WV Eemland                    z.t.
 69  132 van Lakerveld, Erik      AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 70   61 Botter, Sjoerd           Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 71   66 Rijntjes, Daan           Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 72  133 Visser, Frank            Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 73    9 Lamberts, Marcel         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 74  156 Lugtenburg, Rik          IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 75   38 Berk, Robert             HSKTrias-Het Witte Kruis      z.t.
 76   42 Rensen, Ewout            HSKTrias-Het Witte Kruis      z.t.
 77  116 Sint Nicolaas, Randy     ZWhoek/ZwsVl/Hoekse Renn      z.t.
 78  142 Reef, Peter              Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 79  149 Castelijns, Jos          Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 80   57 Sikking, Frank           Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 81   19 Nooren, Martijn          WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 82  103 Booyink, Chiel           RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 83  113 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 84  167 Sleumer, Richard         Selectie Oost Nederland       z.t.
 85   26 Bisschop, Jelle          Krolstone de Peddelaars       z.t.
 86    8 de Blaauw, Niels         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 87   74 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 88  150 Hoeks, Jan               Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 89   62 Timmermans, Hans         Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 90   71 van Ruitenbeek, Manman   Westland Wil Vooruit          z.t.
 91  125 Smeets, Bart             de Kempen/Buitenlust          z.t.
 92  107 Groenewold, Roderik      RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 93  138 Vendrig, Bart            Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 94    1 Harms, Jos               Team L÷wik Meubelen           z.t.
 95   68 Bongaards, John          Westland Wil Vooruit          z.t.
 96   30 Boersma, Jildert         Krolstone de Peddelaars       z.t.
 97  166 Essink, Leon             Selectie Oost Nederland       z.t.
 98  152 Sluimer, Kevin           IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 99   46 Schwaner, Willem         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
100    2 Slim, Martin             Team L÷wik Meubelen           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.346 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten