Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GP GERRIE KNETEMANN - DAMES

                        Uitslag Rit in lijn over 93,9 km

                     te Oosterbeek - Arnhem op 28 Juni 2006
                  Oraganisatie: Stichting GP Gerrie Knetemann

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   21 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland       2:17:25
  2   11 de Goede, Suzanne        AA Drink Cycling Team        2:17:30     0:05
  3   41 Vos, Marianne            Team DSB Bank                 z.t.
  4   58 Bras, Martine            Weijers Eikhout Moving        z.t.
  5   23 van Dijk, Ellen          Vrienden vh Platteland       2:17:38     0:13
  6   12 Wild, Kirsten            AA Drink Cycling Team         z.t.
  7  142 Bosman, Andrea           @Work Cycling Team            z.t.
  8  128 van Alebeek, Sissy       Twente-Tubanters-OdySis       z.t.
  9    5 Hennes, Tanja            Buitenpoort-Flexpoint         z.t.
 10   18 Hierckens, Corine        AA Drink Cycling Team         z.t.
 11  114 van Veghel, Sandra       Carpet Inv Ctr-Meteoor        z.t.
 12    3 Rombouts, Sandra         Buitenpoort-Flexpoint         z.t.
 13   61 Tabak, Noortje           Nat Junioren Selectie         z.t.
 14  146 Ringlever, Linda         @Work Cycling Team            z.t.
 15   67 van Hage, Elise          Nat Junioren Selectie        2:17:42     0:17
 16   26 Slappendel, Iris         Vrienden vh Platteland        z.t.
 17   91 Dijkman, Petra           Restore CT-EBH Advocaten     2:17:45     0:20
 18   32 Spijkerman, Bertine      Therme Skincare              2:17:48     0:23
 19   66 Blaak, Chantal           Nat Junioren Selectie         z.t.
 20   54 Donkers, Djoeke          Weijers Eikhout Moving        z.t.
 21  154 Ottevanger, Eefje        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 22   62 Welter, Hannah           Nat Junioren Selectie         z.t.
 23    4 van Veen, Suzanne        Buitenpoort-Flexpoint         z.t.
 24   52 Moonen, DaniŽlla         Weijers Eikhout Moving        z.t.
 25   64 van Rijen, Linda         Nat Junioren Selectie         z.t.
 26  102 Kerste, Marielle         Merida Ladies Cycling Tm     2:17:51     0:26
 27   36 Braam, Elisabeth         Therme Skincare               z.t.
 28  141 Markerink, Loes          @Work Cycling Team            z.t.
 29   22 Brok, Janne              Vrienden vh Platteland        z.t.
 30   14 Groenveld, Josephine     AA Drink Cycling Team         z.t.
 31   25 Leezer, Yvonne           Vrienden vh Platteland        z.t.
 32    6 Villumsen, Linda         Buitenpoort-Flexpoint         z.t.
 33    2 Koedooder, Vera          Buitenpoort-Flexpoint         z.t.
 34  145 van den Berg, Debby      @Work Cycling Team            z.t.
 35   95 van der Burg, Mieke      Restore CT-EBH Advocaten      z.t.
 36  101 Hulshorst, Ellis         Merida Ladies Cycling Tm      z.t.
 37   63 van de Ree, Monique      Nat Junioren Selectie        2:17:55     0:30
 38  148 Bakker, Liesbeth         @Work Cycling Team            z.t.
 39  107 Witteveen, Claudia       Merida Ladies Cycling Tm      z.t.
 40  143 Cools-v Dongen, Jolanda  @Work Cycling Team            z.t.
 41    1 Gunnewijk, Loes          Buitenpoort-Flexpoint        2:18:02     0:37
 42  155 Tabak, Eefje             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 43   24 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 44  122 Olthuis, Esther          Twente-Tubanters-OdySis       z.t.
 45   97 Riedl, Elke              Restore CT-EBH Advocaten      z.t.
 46   33 Miggels, Kristy          Therme Skincare              2:18:08     0:43
 47   76 van Dijk, Kim            De Hypotheker NWVG           2:18:10     0:45
 48   42 Bekkering, Eyelien       Team DSB Bank                 z.t.
 49   44 van Wanroij, Marieke     Team DSB Bank                 z.t.
 50   27 Verstraten, Monique      Vrienden vh Platteland        z.t.
 51   55 van Vliet, Linda         Weijers Eikhout Moving       2:18:12     0:47
 52  156 Torsius, Arien           TWC Het Snelle Wiel          2:18:20     0:55
 53  151 Duivelshof, Veronique    TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 54   17 Binnendijk, Marlijn      AA Drink Cycling Team        2:18:25     1:00
 55  104 Janse, Dorien            Merida Ladies Cycling Tm     2:18:30     1:05
 56   88 Pijnenborg, Mascha       RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 57   98 Ammerlaan, Patricia      Restore CT-EBH Advocaten      z.t.
 58   43 Bekkering, DaniŽlle      Team DSB Bank                 z.t.
 59  123 Wigbold, Juliette        Twente-Tubanters-OdySis       z.t.
 60  127 Nauta, Njisk             Twente-Tubanters-OdySis       z.t.
 61  147 Helmink, Judith          @Work Cycling Team           2:18:33     1:08
 62   68 Jochems, Britt           Nat Junioren Selectie         z.t.
 63   38 Vos, Janneke             Therme Skincare               z.t.
 64   16 Knetemann, Roxane        AA Drink Cycling Team        2:19:00     1:35
 65   37 van Katwijk, Nathalie    Therme Skincare               z.t.
 66   15 Missbach, Sandra         AA Drink Cycling Team         z.t.
 67   34 de Koning, Aukje         Therme Skincare               z.t.
 68  112 Knol, Karin              Carpet Inv Ctr-Meteoor        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.999 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten