Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop door Middag-Humsterland

                           Uitslag Omloop over 122 km

                          Wedstrijd datum: 3 Juni 2006
                      De Rijke Topcompetitie voor Vrouwen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   15 Wild, Kirsten            AA-Drink Cycling Team        3:05:15
  2   17 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland        z.t.
  3    9 de Goede, Suzanne        AA-Drink Cycling Team         z.t.
  4   30 Markerink, Loes          @Work Cycling Team            z.t.
  5    4 Koedooder, Vera          Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
  6    7 Villimsen, Linda         Buitenpoort-Flexpoint Tm     3:05:21     0:06
  7   10 Groenveld, Josephine     AA-Drink Cycling Team        3:05:28     0:13
  8   48 Bahler, Liane            Therme Skin Care             3:05:32     0:17
  9   19 Leezer, Yvonne           Vrienden vh Platteland        z.t.
 10   11 Hierckens, Corine        AA-Drink Cycling Team        3:05:38     0:23
 11   43 Profijt, Marije          Therme Skin Care              z.t.
 12   91 Kerste, Marielle         Merida  WV Eemland           3:05:45     0:30
 13    1 Melchers, Mirjam         Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 14   94 Glasbergen, Jessica      Merida  WV Eemland            z.t.
 15   71 Vos, Marianne            DSB-Bank                     3:05:51     0:36
 16   31 Wallaard, Jaccolien      @Work Cycling Team           3:05:55     0:40
 17  184 Mayer, Rosemarie         TEAM STUTTGART                z.t.
 18   28 Ringlever, Linda         @Work Cycling Team            z.t.
 19   35 Wannijn, Ine             Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 20   42 Spijkerman, Bertine      Therme Skin Care             3:06:15     1:00
 21   69 Mos, Christine           DSB-Bank                      z.t.
 22   60 van de Ree, Monique      Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 23  177 Beyer, Anna              TEAM STUTTGART                z.t.
 24   66 Bekkering, DaniŽlle      DSB-Bank                      z.t.
 25   51 de Vocht, Liesbeth       Lotte-Belisol Ladiesteam      z.t.
 26  111 de Clerq, Mieke          KSV Deerlijk-Gaverzicht      3:06:16     1:01
 27  117 Ottevanger, Eefje        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 28  170 Hare, Cath               FBUK                          z.t.
 29   92 Sterckx, Kathleen        Merida  WV Eemland            z.t.
 30   22 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 31  161 Lindberg, Marie          Sweden National Team          z.t.
 32   67 Hillenga, Angela         DSB-Bank                      z.t.
 33  101 Stenekes, Nienke         NW Noordwesthoek              z.t.
 34   25 Bakker, Liesbeth         @Work Cycling Team            z.t.
 35  139 van der Burg, Mieke      Restore Cycling               z.t.
 36   62 van Rijen, Linda         Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 37  165 Holler, Monika           Sweden National Team         3:06:36     1:21
 38    6 van Veen, Suzanne        Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 39   50 Verbeeke, Grace          Lotte-Belisol Ladiesteam      z.t.
 40   59 Tabak, Noortje           Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 41   97 Braam, Elisabeth         NW Noordwesthoek              z.t.
 42  108 Verdonck, Sofie          KSV Deerlijk-Gaverzicht      3:06:45     1:30
 43   44 Miggels, Kristy          Therme Skin Care              z.t.
 44   65 Bekkering, Eyelien       DSB-Bank                      z.t.
 45   38 Sels, Loes               Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 46   81 van Alebeek, Sissy       Regio Team West              3:07:00     1:45
 47   82 Grimberg, Arenda         Regio Team West               z.t.
 48   29 Helmink, Judith          @Work Cycling Team            z.t.
 49  159 van Dijk, Kim            De Hypotheker NWVG           3:07:42     2:27
 50   95 Velthuis, Inge           Merida  WV Eemland           3:07:46     2:31
 51  171 Yolandi, du Toit         FBUK                         3:08:09     2:54
 52  169 Wyman, Helen             FBUK                          z.t.
 53   23 Verstraten, Monique      Vrienden vh Platteland       3:08:19     3:04
 54   47 v.d. Broek, Irene        Therme Skin Care              z.t.
 55   89 Witteveen, Claudia       Merida  WV Eemland           3:08:30     3:15
 56   93 Ehrin, Mirella           Merida  WV Eemland            z.t.
 57   14 Visser, Adrie            AA-Drink Cycling Team        3:08:35     3:20
 58   21 Slappendel, Iris         Vrienden vh Platteland       3:08:48     3:33
 59  138 Dijkman, Petra           Restore Cycling              3:09:35     4:20
 60  137 Klep, Inge               Restore Cycling               z.t.
 61   74 Hoekzema, Sandra         Regio Team Oost               z.t.
 62  116 Hoeve, Daphne            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 63   27 van Dongen, Jolanda      @Work Cycling Team           3:09:48     4:33
 64   41 Vos, Janneke             Therme Skin Care              z.t.
 65   32 van den Berg, Debby      @Work Cycling Team           3:11:56     6:41
 66  109 Steurs, Karen            KSV Deerlijk-Gaverzicht       z.t.
 67  113 Verhoeven, Marieke       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 68   56 Schoonbaert, Kim         Lotte-Belisol Ladiesteam      z.t.
 69  135 Bras, Martine            Weijers-Eikhout Groenewd      z.t.
 70   36 Mansveld, Debby          Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 71   39 Werner, Laure            Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 72  166 Stenerhag, Jennie        Sweden National Team         3:14:02     8:47
 73   61 van Paassen, Sanne       Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 74  151 Eie, Hege Linn           Twente Tubanters              z.t.
 75   49 Vardaros, Christine      Lotte-Belisol Ladiesteam      z.t.
 76   52 van den Broeck, Inge     Lotte-Belisol Ladiesteam      z.t.
 77  100 Knol, Karin              NW Noordwesthoek              z.t.
 78   86 van Beers, Denise        Regio Team West               z.t.
 79  102 Palland, Marit           NW Noordwesthoek              z.t.
 80   84 Nauta, Njisk             Regio Team West               z.t.
 81   90 Groeneveld, Carola       Merida  WV Eemland            z.t.
 82  164 Ehrin, Maria             Sweden National Team          z.t.
 83  129 Donkers, Djoeke          Weijers-Eikhout Groenewd      z.t.
 84  107 Beyen, Lien              KSV Deerlijk-Gaverzicht       z.t.
 85   34 Peeters, Sara            Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 86   40 Ingels, Veerle           Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 87   79 Nijhof, Femke            Regio Team Oost               z.t.
 88  140 Hiemstra, Marie-Sophie   Restore Cycling               z.t.
 89   63 Welter, Hannah           Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 90  147 Riedl, Elke              Twente Tubanters              z.t.
 91   99 Heijmans, Eva            NW Noordwesthoek              z.t.
 92   57 Groenewegen, Maxime      Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 93  155 de Jong, Helma           De Hypotheker NWVG            z.t.
 94   37 Pieters, Cindy           Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 95   70 Pennings, Esther         DSB-Bank                      z.t.
 96  106 Webb, Lorna              KSV Deerlijk-Gaverzicht       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.514 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens