Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

5e KLEINE OMLOOP VAN DE HOEKSE WAARD

                           Uitslag Omloop over 105 km

                         Wedstrijd datum: 25 Maart 2006
             RTC Hoekse Renners i.s.m. St. Wielerprom. Hoekse Waard

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   54 van Veghel, Sandra       WV Noordwesthoek             2:41:24
  2   80 Binnendijk, Marlijn      Alcmaria Victrix - Hoorn      z.t.
  3   49 Braam, Elisabeth         WV Noordwesthoek              z.t.
  4   39 Mulders, Catharina       WV Eemland                    z.t.
  5   82 Knetemann, Roxane        Alcmaria Victrix - Hoorn      z.t.
  6   98 Rotmensen, Moniek        Individueel                  2:43:19     1:55
  7   19 Bagdanoviciute, Agne     RSC De Zuidwesthoek           z.t.
  8   38 Vermeiren, Katleen       WV Eemland                   2:43:22     1:58
  9   17 van der Burg, Mieke      Restore Cycling               z.t.
 10   28 Donkers, Djoeke          R en TC Groenewoud           2:44:01     2:37
 11   33 Ottevanger, Eefje        TWC Het Snelle Wiel          2:45:57     4:33
 12   84 Bakker, Liesbeth         Alcmaria Victrix - Hoorn      z.t.
 13   13 Klep, Inge               Restore Cycling              2:47:26     6:02
 14   35 Verhoeven, Marieke       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 15   21 Kortekaas, Esther        RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 16   37 Witteveen, Claudia       WV Eemland                    z.t.
 17   62 Kuiper, Suzanne          Groningen - Brabant 2000      z.t.
 18  107 Doedée, Renske           Individueel                   z.t.
 19   41 Sterkx, Kathleen         WV Eemland                    z.t.
 20   34 Tabak, Eefje             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 21  127 Hartogs, Imke            Individueel                   z.t.
 22   55 Nijhof, Femke            De Zwaluwen - CRT Raalte      z.t.
 23   78 de Kort, Marieke         MKamp-LuSchip-Schynd-Dlt      z.t.
 24  148 Janse, Dorien            Individueel                   z.t.
 25   51 Heijmans, Eva            WV Noordwesthoek              z.t.
 26    8 Ter Beek, Linda          HWV Tubanters                 z.t.
 27   18 Dijkman, Petra           Restore Cycling               z.t.
 28   32 Hoeve, Daphne            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 29   40 Glasbergen, Jessica      WV Eemland                    z.t.
 30   65 de Jong, Helma           Groningen - Brabant 2000      z.t.
 31   42 v.d. Wiel, Frederika     WV Eemland                    z.t.
 32   50 Braam, Joukje            WV Noordwesthoek              z.t.
 33  143 van Bennekom, Pauline    Individueel                   z.t.
 34  103 Wagtho, Lianne           Individueel                  2:50:23     8:59
 35   24 Simons, Suzan            RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 36   77 Jochems, Sigrid          MKamp-LuSchip-Schynd-Dlt      z.t.
 37   15 van Dijk, Mirjam         Restore Cycling               z.t.
 38  128 Kerste, Marielle         Individueel                   z.t.
 39   52 Knol, Karin              WV Noordwesthoek              z.t.
 40   63 de Groot, Frieda         Groningen - Brabant 2000      z.t.
 41   44 Kreuze, Ingeborg         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 42   53 Palland, Marit           WV Noordwesthoek              z.t.
 43  109 van As, Susanne          Individueel                   z.t.
 44   57 Schalkwijk, Sarah        De Zwaluwen - CRT Raalte      z.t.
 45  119 Ammerlaan, Patricia      Individueel                   z.t.
 46   64 Kroes, Linda             Groningen - Brabant 2000      z.t.
 47    9 Riedl, Elke              HWV Tubanters                 z.t.
 48   87 Ebskamp, Gabrielle       Swift-Wland-Coureur-Spar      z.t.
 49   74 van Beers, Denise        MKamp-LuSchip-Schynd-Dlt      z.t.
 50  102 Nauta, Njisk             Individueel                   z.t.
 51   14 Hiemstra, Marie-Sophie   Restore Cycling               z.t.
 52   31 Snijders, Hanneke        TWC Het Snelle Wiel           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.033 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon