Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26STE OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD

                           Uitslag Omloop over 160 km

                          Wedstrijd datum: 27 Mei 2006
                            DE GROTE PRIJS RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  128 van Grinsven, Marc       Dommelstreek/TrapMetLust     3:34:46
  2   25 Farenhout, Arthur        PRC Delta                     z.t.
  3   63 den Engelsman, John      WC de Pedaalridders           z.t.
  4   69 Stougje, Martijn         Westland Wil Vooruit          z.t.
  5   14 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                3:35:18     0:32
  6   38 Schur, Ronald            RTC de Hoekse Renners        3:35:21     0:35
  7   97 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  8   88 Riddy, Nick              WV Schijndel                 3:35:23     0:37
  9   29 Schotte, Kasper          PRC Delta                     z.t.
 10   35 Vendrig, Bart            JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 11   65 van Haaften, Marco       WC de Pedaalridders           z.t.
 12  104 Basten, Niek             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 13  132 van Bekkum, Erik         Dommelstreek/TrapMetLust     3:35:26     0:40
 14   21 Dijkshoorn, Geert        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 15   81 van der Kooi, Ben        WV De Jonge Renner            z.t.
 16    8 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior               3:35:50     1:04
 17   40 Vuurens, Nico            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 18  106 Hoeks, Jan               TWC Het Snelle Wiel          3:35:54     1:08
 19   80 de Graaf, Rob            WV De Jonge Renner           3:36:01     1:15
 20   55 Gulpers, Diego           TWC Maaslandster              z.t.
 21   82 Pruijn, Jan              WV De Jonge Renner            z.t.
 22   66 Leijs, John              WC de Pedaalridders           z.t.
 23  124 Kromdijk, Martijn        ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
 24    6 Wise, Nathan             DRC de Mol                    z.t.
 25   28 van de Vreede, John      PRC Delta                     z.t.
 26   36 Went, Marijn             JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 27  113 Pozniak, Mark            JvR de Batauwers/RETO         z.t.
 28   79 Timmermans, Hans         WV De Jonge Renner            z.t.
 29   96 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 30   27 Raadtgever, Dennis       PRC Delta                     z.t.
 31   32 Helmink, Dave            JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 32  133 van den Berg, Thijs      Uden/Maaskant/Brabant2dz      z.t.
 33  100 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 34    7 Visser, Frank            GRTC Excelsior                z.t.
 35  103 van den Akker, Paul      TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 36  108 Lauwers, Ton             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 37  114 Reuser, Michel           JvR de Batauwers/RETO         z.t.
 38   78 Nederlof, Tim            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 39   85 Pennings, Bob            WV Schijndel                  z.t.
 40   74 Wijnstra, Jacob          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 41   20 van der Stoep, Marco     HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 42   37 Visser, Hendrik          RTC de Hoekse Renners         z.t.
 43   94 van der Zwet, Arno       WV 't Stadion                 z.t.
 44   26 Wittenberg, Sebastiaan   PRC Delta                     z.t.
 45  111 Fictoor, David           JvR de Batauwers/RETO         z.t.
 46   30 van Strien, Leon         PRC Delta                     z.t.
 47   23 Schouten, Douwe          HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 48  101 Ringelberg, Nico         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 49   50 van den Kerkhof, Marcel  de Kempen/Buitenlust          z.t.
 50   31 Dekker, Bert             JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 51   83 Timmermans, Dennis       WV De Jonge Renner            z.t.
 52   71 van den Blink, Joost     Westland Wil Vooruit         3:36:18     1:32
 53   61 Wolthuis, Bart           WC de Pedaalridders          3:36:26     1:40
 54   72 Zuijderwijk, Wilco       Westland Wil Vooruit         3:36:37     1:51
 55  127 van Pelt, Jurgen         Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 56   43 Boschker, Stijn          RWC Ahoy                     3:36:43     1:57
 57   75 Nooren, Martijn          Willebrord Wil Vooruit       3:37:03     2:17
 58  102 Stoutjesdijk, Hans       ZRTC Theo Middelkamp         3:37:07     2:21
 59    1 Castein, Corné           DRC de Mol                   3:37:19     2:33
 60   39 Brouwer, Leon            RTC de Hoekse Renners        3:37:23     2:37
 61  119 Hordijk, Jan             Pedaalridders/de Coureur     3:37:32     2:46
 62  118 Vrij, Martin             Pedaalridders/de Coureur     3:38:01     3:15

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.700 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon