Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

26ste OMLOOP VAN DE HOEKSCHE WAARD

                           Uitslag Omloop over 95 km

                          Wedstrijd datum: 27 Mei 2006
                            DE GROTE PRIJS RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    1 Koppers, Robert          RESTORE CYCLING TEAM A       2:14:15
  2   22 Borsboom, Emiel          WTC WOERDEN                   z.t.
  3   34 Weeda, Hans              PRC DELTA                    2:14:20     0:05
  4    2 den Hoed, Marc           RESTORE CYCLING TEAM A       2:14:23     0:08
  5   86 Ceelen, Henk             RTC GROENEWOUD                z.t.
  6  119 Hermsen, Eddy            INDIVIDUEEL                   z.t.
  7   55 Pigge, Selmar            HSK TRIAS                     z.t.
  8   72 van der Leij, Bram       JAN VAN ARCKEL                z.t.
  9   16 Jonkman, Iwan            RCM DE COUREUR A              z.t.
 10   87 Weijers, Lars            RTC GROENEWOUD                z.t.
 11   51 Planting, Arjan          HSK TRIAS                    2:14:37     0:22
 12  113 Poel, Robert de          INDIVIDUEEL                  2:15:25     1:10
 13  102 Steijn, Paul van         INDIVIDUEEL                   z.t.
 14   25 Moerman, Xander          WTC WOERDEN                   z.t.
 15  115 Knaap, Ramon v.d.        INDIVIDUEEL                   z.t.
 16  120 Schouten, Martin         INDIVIDUEEL                   z.t.
 17  104 de Bruin, Jefte          INDIVIDUEEL                   z.t.
 18   12 Heiberg, Chris           RESTORE CYCLING TEAM B        z.t.
 19   71 Boom, Tjerk              JAN VAN ARCKEL                z.t.
 20   97 Kuijvenhoven, Marco      Westland Wil Vooruit          z.t.
 21   89 Rietveld, Lars           RTC GROENEWOUD                z.t.
 22   17 Lissenberg, George       RCM DE COUREUR A              z.t.
 23   75 Verwolf, Jeroen          JAN VAN ARCKEL                z.t.
 24   11 Hiemstra, Jan            RESTORE CYCLING TEAM B        z.t.
 25   21 van den Berg, Elbert     WTC WOERDEN                   z.t.
 26    5 van Leeuwen, Rob         RESTORE CYCLING TEAM A        z.t.
 27  114 Lems, Rene               INDIVIDUEEL                   z.t.
 28   28 Hommes, John             KROLSTONE DE PEDDELAARS       z.t.
 29  117 van Hoorn, Ivan          INDIVIDUEEL                   z.t.
 30   81 van Klaveren, Erik       GRTC EXCELSIOR                z.t.
 31    6 Bos, Erik                DE HOEKSE RENNERS            2:15:41     1:26
 32   91 Commandeur, Edwin        DE BATAAF                    2:15:56     1:41
 33   20 Urbanus, Werner          RCM DE COUREUR A             2:20:33     6:18
 34   46 van Zoest, Jan           DE WAARDRENNER               2:20:35     6:20
 35   43 van den Hudding, Arthur  WV EDE A                      z.t.
 36   39 Smit, Jethro             RCM DE COUREUR B             2:20:40     6:25
 37   62 van Gool, Berco          PEDAALRIDDERS MADE           2:20:42     6:27
 38   61 van Dongen, Jean-Pierre  PEDAALRIDDERS MADE           2:20:49     6:34
 39   69 Oosting, Cor             VADESTO HANZERENNERS         2:21:01     6:46
 40   93 Wesselius, Jeroen        DE BATAAF                    2:21:02     6:47
 41   13 Cairns, Evert            RESTORE CYCLING TEAM B       2:21:05     6:50

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.458 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon