Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GROTE HERFSTPRIJS - JUNIOREN

                        Uitslag Rit in lijn over 103 km

                        te Den Haag op 3 September 2006
                    St.Org. Sportevenementen Zuid - Holland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   37 Vreugdenhil, Stefan      Westland Wil Vooruit A       2:28:04
  2   77 van Plateringen, Martin  Stadion-WTC Woerden          2:28:07     0:03
  3   42 Bezemer, Thijs           Westland Wil Vooruit B       2:28:37     0:33
  4  109 van Zandbeek, Ronan      Sinnige Bouw-Aquadraat        z.t.
  5   17 Huenders, Mitchell       Sinnige Bouw Wielerteam       z.t.
  6   94 van Wiefferen, Ruben     UWTC DE Volharding A          z.t.
  7   24 Raaijmakers, David       WV De Jonge Renner B          z.t.
  8   90 Sijm, Hugo               HRTC Hoorn A                  z.t.
  9  103 Faber, Rutmer            De Peddelaars-Krolstone       z.t.
 10   85 van der Pijl, Jasper     Excelsior-De Waardrenner      z.t.
 11  107 van Veen, Jan            Westland Wil Vooruit C        z.t.
 12   39 van Luijk, Sven          Westland Wil Vooruit A        z.t.
 13   41 Bostelaar, David         Westland Wil Vooruit B       2:30:35     2:31
 14   31 Tijssen, Bart            TWC Maaslandster             2:33:35     5:31
 15   79 Ruckert, Patrick         TWC Tempo-Snelle Wiel         z.t.
 16   18 van Wel, Ruud            Sinnige Bouw Wielerteam       z.t.
 17   38 Berkhout, Erik           Westland Wil Vooruit A        z.t.
 18  108 Rullens, Niels           Westland Wil Vooruit C       2:35:02     6:58
 19   76 van Aurich, Tjeerd       Stadion-WTC Woerden           z.t.
 20   48 Blom, Niels              W Frisia-Kennemerland A      2:35:11     7:07
 21    1 de Vette, Kevin          Trias-Spartaan-Delta A        z.t.
 22   62 Aalders, Tim             DRC De Mol A                 2:35:22     7:18
 23   23 Spierings, DamiŽn        WV De Jonge Renner B          z.t.
 24   67 Groenestein, Patrick     WV Eemland                    z.t.
 25  110 Stegink, Jelmer          Sinnige Bouw-Aquadraat        z.t.
 26   95 de Breij, Rogier         UWTC DE Volharding A          z.t.
 27   32 Solberg, Robert          TWC Maaslandster              z.t.
 28   71 Zuidewind, Pim           Alc Victric-Bollenstreek      z.t.
 29   72 van der Niet, Rob        Alc Victric-Bollenstreek      z.t.
 30   25 van Ooijen, Jeftha       RC Jan van Arckel             z.t.
 31   88 Buis, Silvan             HRTC Hoorn A                  z.t.
 32   46 Jonkman, Frank           W Frisia-Kennemerland A       z.t.
 33   87 Schortinghuis, Sjoerd    Excelsior-De Waardrenner      z.t.
 34   52 Dorren, Ruben            Uithoorn-Amst-Uly-Oly A       z.t.
 35   19 Aardoom, BjŲrn           WV De Jonge Renner A          z.t.
 36   73 Remie, Kevin             ZW Hoek-Breda Knooppunt       z.t.
 37   40 Heeneman, Willy          Westland Wil Vooruit B        z.t.
 38  105 Edema, Stefan            De Peddelaars-Krolstone       z.t.
 39   20 Vissers, Peter           WV De Jonge Renner A         2:35:41     7:37

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.738 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten