Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Wielerronde Haarlemmerliede/Spaarnwoude

                       Uitslag Rit in lijn over 157,5 km

                         Wedstrijd datum: 18 Maart 2006
                                    RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   34 Lamberts, Marcel         JvArckel-Rabo/Pliegersp      4:05:27
  2   75 Hagenaars, Luc           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  3  130 Kerkdijk, Chris          Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
  4   61 Wolthuis, Bart           WC de Pedaalridders           z.t.
  5  129 van Grinsven, Marc       Dommelstreek/TrapMetLust     4:05:35     0:08
  6   53 Steuten, Roy             de Kempen/Buitenlust          z.t.
  7   97 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  8   99 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  9   31 Dekker, Bert             JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 10  116 Klijnhout, Gerhard       Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 11   76 de Winter, Lauran        Willebrord Wil Vooruit       4:07:34     2:07
 12   70 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 13   28 van de Vreede, John      PRC Delta                     z.t.
 14   27 Raadtgever, Dennis       PRC Delta                     z.t.
 15   50 van Stiphout, Addy       de Kempen/Buitenlust          z.t.
 16  131 Kerkdijk, Bart           Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 17   49 Verbist, Jos             de Kempen/Buitenlust         4:08:08     2:41
 18   22 Scheerens, Pieter        HSK Trias-HetWitte Kruis     4:08:52     3:25
 19   19 Berk, Johan              HSK Trias-HetWitte Kruis     4:09:17     3:50
 20   90 Daling, Robin            WV Schijndel                  z.t.
 21   38 Schur, Ronald            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 22   77 van Loon, Patrick        Willebrord Wil Vooruit       4:09:23     3:56
 23   41 Hartog, Arno             RTC de Hoekse Renners        4:09:29     4:02
 24   73 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 25   20 Wiersma, Jeffrey         HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 26   79 Timmermans, Hans         WV De Jonge Renner           4:09:42     4:15
 27    9 Visser, Frank            GRTC Excelsior               4:09:48     4:21
 28  105 Meulenbroeks, Marc       TWC Het Snelle Wiel          4:09:58     4:31
 29  106 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel          4:10:28     5:01
 30   71 van Ruitenbeek, Manman   Westland Wil Vooruit         4:12:50     7:23
 31   95 van Dorrestein, Stefan   WV 't Stadion                 z.t.
 32   84 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 33  121 de Bruijn, Jimmy         ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
 34   37 Visser, Hendrik          RTC de Hoekse Renners         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.501 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp