Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Mast 28ste Ronde van Groningen

                       Uitslag Rit in lijn over 158,4 km

                      Ronde van Groningen op 18 Maart 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   32 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse OWC          3:56:30
  2   63 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
  3    3 De Koning, Marcel        Alcmaria Victrix              z.t.
  4   37 van der Burg, Germ       UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
  5   34 Olde Dubbelink, Peter    RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  6   79 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
  7  109 Asbroek, Niek            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
  8  110 Groenewold, Roderik      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
  9   42 Lust, Martijn            UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 10   33 Poelstra, Thijs          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 11   19 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 12   36 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 13    7 Windhouwer, Gerard       BRC Kennemerland              z.t.
 14  126 Jonkman, GeertJan        West Frisia / UWTC            z.t.
 15   10 van Henten, Jeffrey      BRC Kennemerland              z.t.
 16   49 Fransen, Ruud            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 17   43 ter Schure, Vincent      WRV de Peddelaars             z.t.
 18   52 van Nuil, Hidde          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 19   82 Moek, Johan              WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 20   29 Weening, Vincent         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 21  121 den Hertog, Kasimir      West Frisia / UWTC            z.t.
 22   50 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 23   21 Sipkema, Willem-Sytse    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 24   26 van Haaren, Bart         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 25   61 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 26   67 Dijkhuis, Atze           WV Drachten - Kapenga         z.t.
 27   56 Wielink, Edwin           WV de IJsselstreek            z.t.
 28  114 Binnenpoorte, Erwin      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 29   54 Horring, Lars            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 30   28 Boeijen, Daan            Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 31   44 Dénis, Camiel            WRV de Peddelaars             z.t.
 32   84 Kampman, Jeroen          WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 33   48 Knapper, Erwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 34   97 Kregel, Jeroen           WV Stormvogels                z.t.
 35   30 Verheul, Oscar           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 36   27 Kuster, Teun             Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 37   80 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 38   31 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 39   16 Luikens, Frank           De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 40   73 Kelderman, Martin        WV Eemland                    z.t.
 41  117 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 42  130 Geerts, Lucas            ZWC DTS/HRTC                  z.t.
 43   14 Procee, Johan            De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 44    1 Berkhout, Rick           Alcmaria Victrix              z.t.
 45   35 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 46   23 Essers, Jan              LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 47  119 Meijer, Ronald           SWABO                         z.t.
 48   60 de Rooij, Paul           WV de IJsselstreek            z.t.
 49   59 Boekelo, Jeroen          WV de IJsselstreek            z.t.
 50   53 Kerstholt, John          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 51  112 Wallink, Marien          RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 52   66 Bosma, Riemer            WV de Kannibaal               z.t.
 53  101 van der Veen, Paul       WV Stormvogels                z.t.
 54   62 Emmelkamp, Tom           WV de Kannibaal               z.t.
 55   40 Steiginga, Sierd         UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 56  116 van Lakerveld, Erik      SWABO                         z.t.
 57  128 Asjes, Jelmer            ZWC DTS/HRTC                  z.t.
 58   41 van de Weijer, Jeroen    UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 59    8 Keetman, Hugo            BRC Kennemerland              z.t.
 60   83 Krommendijk, Maarten     WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 61  105 Geelen, Frans            Achterhoek 2000               z.t.
 62   70 Beima, Bart              WV Drachten - Kapenga         z.t.
 63  127 Aardenburg, Sander       ZWC DTS/HRTC                  z.t.
 64   15 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 65   22 Postma, Fokke            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 66  118 Breed, Siebe             SWABO                         z.t.
 67   18 van den Berg, Pim        De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 68   45 Koopmans, Lambertus      WRV de Peddelaars             z.t.
 69   13 de Lange, Bas            De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 70   86 de Haan, Pieter-Willem   WV Olympia                    z.t.
 71  134 Fransen, Timo            ARTV De Adelaar               z.t.
 72   65 Boonstra, Jos            WV de Kannibaal               z.t.
 73   46 Jansen, Matijs           WRV de Peddelaars             z.t.
 74   75 van Oostende, Jorg       WV Eemland                    z.t.
 75    4 Oostendorp, Marc         Alcmaria Victrix              z.t.
 76  115 van der Straaten,Norbert SWABO                         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.186 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens