Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

GP GERRIE KNETEMANN - ELITE

                       Uitslag Rit in lijn over 156,5 km

                         te Oosterbeek op 28 Juni 2006
                   Organisatie: Stichting GP Gerrie Knetemann

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    7 SENTJENS, Roy            Rabobank                     3:29:44
  2  143 KRUIJSWIJK, Steven       van Vliet-EBH-Advocaten      3:29:47     0:03
  3  106 TIMMER, Albert           Team Löwik Meubelen          3:29:48     0:04
  4   12 VAN HEESWIJK, Max        Nationale Selectie           3:29:54     0:10
  5    2 BROWN, Graeme            Rabobank                     3:29:58     0:14
  6  146 VAN LEIJEN, Joost        van Vliet-EBH-Advocaten       z.t.
  7    4 DE MAAR, Marc            Rabobank                      z.t.
  8   32 LANGEVELD, Sebastiaan    Mix NS - Skill Shimano        z.t.
  9  113 BEIMA, Marcel            Procomm - van Hemert          z.t.
 10   43 DE HAES, Kenny           Choc Jac - TS Vlaanderen      z.t.
 11   44 LISABETH, Kenny          Choc Jac - TS Vlaanderen      z.t.
 12  152 KUDENTSOV, Sergei        Marco Polo Cyclng Team        z.t.
 13    3 ELTINK, Theo             Rabobank                      z.t.
 14    6 SCHEUNEMAN, Niels        Rabobank                      z.t.
 15   56 VANLANDSCHOOT, James     Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 16   81 BOS, Marco               Cycling Team Jo Piels         z.t.
 17   75 KLOMP, Aldo              B&E Cycling Team              z.t.
 18  114 BOELEN, Jeroen           Procomm - van Hemert          z.t.
 19   95 SOEPENBERG, Ger          Fondas P3Tranfer Team        3:30:02     0:18
 20  141 DIJKXHOORN, Rikke        van Vliet-EBH-Advocaten       z.t.
 21   47 VAN MECHELEN, Wouter     Choc Jac - TS Vlaanderen      z.t.
 22  147 VAN RUITENBEEK, Malaya   van Vliet-EBH-Advocaten      3:30:06     0:22
 23  163 POELVOORDE, Ronny        Flanders                      z.t.
 24  161 VAN ZIMMEREN, Werner     Flanders                      z.t.
 25   42 DEFAUW, Dimitri          Choc Jac - TS Vlaanderen      z.t.
 26  145 VAN KESSEL, Egon         van Vliet-EBH-Advocaten       z.t.
 27  111 HOEBEN, Bjorn            Procomm - van Hemert          z.t.
 28  133 HASSINK, Arne            Ubbink-Syntec Cycling Tm      z.t.
 29    8 VENEBERG, Thorwald       Rabobank                     3:30:09     0:25
 30   23 ROESEMS, Bert            Davitamon - Lotto             z.t.
 31   24 KAISEN, Olivier          Davitamon - Lotto            3:30:12     0:28
 32  118 VAN KATWIJK, Alain       Procomm - van Hemert          z.t.
 33   53 DE WILDE, Sjef           Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 34   34 HEIJBOER, Mathieu        Mix NS - Skill Shimano        z.t.
 35   76 LUYT, Dennis             B&E Cycling Team              z.t.
 36  153 LI, Fuyu                 Marco Polo Cyclng Team        z.t.
 37  125 REULING, Dirk            Krolstone Continental Tm     3:30:16     0:32
 38  102 OOSTLANDER, Sander       Team Löwik Meubelen          3:30:27     0:43
 39   91 DE MEYER, Tom            Fondas P3Tranfer Team         z.t.
 40  134 VAN GULIK, Fulco         Ubbink-Syntec Cycling Tm      z.t.
 41  144 VAN DER LIJN, Robin      van Vliet-EBH-Advocaten       z.t.
 42   71 BRUIN, Ivor              B&E Cycling Team              z.t.
 43   11 DEN BAKKER, Maarten      Nationale Selectie            z.t.
 44   92 MÖHLMANN, Peter          Fondas P3Tranfer Team        3:30:32     0:48
 45   33 ROOYAKKERS, Piet         Mix NS - Skill Shimano        z.t.
 46   21 VAN BON, Leon            Davitamon - Lotto             z.t.
 47    5 BOVEN, Jan               Rabobank                      z.t.
 48  162 VAN ZANDBEEK, Mart       Flanders                     3:30:35     0:51
 49  138 VAN DER PLUYM, Marvin    Ubbink-Syntec Cycling Tm      z.t.
 50   15 COHNEN, Stefan           Nationale Selectie            z.t.
 51  151 LEUNG, Chi Yin           Marco Polo Cyclng Team       3:30:42     0:58
 52  115 DE JONG, Gideon          Procomm - van Hemert         3:30:49     1:05
 53   85 HUIZINGA, Jenning        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 54   45 HUYSMANS, Aron           Choc Jac - TS Vlaanderen      z.t.
 55   41 GILMORE, Matthew James   Choc Jac - TS Vlaanderen      z.t.
 56   48 KEISSE, Iljo             Choc Jac - TS Vlaanderen      z.t.
 57  132 DE HAAN, Folkert         Ubbink-Syntec Cycling Tm     3:30:53     1:09
 58    1 LÖWIK, Gerben            Rabobank                      z.t.
 59   14 KROON, Karsten           Nationale Selectie           3:31:00     1:16
 60  167 VELGHE, Bart             Flanders                      z.t.
 61   93 MANDEMAKERS, Maarten     Fondas P3Tranfer Team         z.t.
 62   31 GOESINNEN, Floris        Mix NS - Skill Shimano        z.t.
 63   72 BOTTMAN, Wim             B&E Cycling Team              z.t.
 64  128 BRABER, Thijs            Krolstone Continental Tm     3:31:16     1:32
 65   35 PEDERSEN, Anno           Mix NS - Skill Shimano        z.t.
 66  124 TER SCHURE, Vincent      Krolstone Continental Tm      z.t.
 67   54 SIJMENS, Nico            Landbouwkrediet-Colnago      3:31:23     1:39
 68   46 VAN HEULE, Bart          Choc Jac - TS Vlaanderen      z.t.
 69   87 TERWEL, Franck           Cycling Team Jo Piels        3:31:29     1:45
 70  158 KRAMER, Remko            Marco Polo Cyclng Team        z.t.
 71   88 VAN VELZEN, Jan          Cycling Team Jo Piels        3:31:37     1:53
 72  116 NIJLAND, Maarten         Procomm - van Hemert          z.t.
 73  157 HOLLANDS, Edmunds John   Marco Polo Cyclng Team       3:31:39     1:55
 74  165 DEDECKER, Jonas          Flanders                     3:31:40     1:56
 75   86 SCHULTING, Peter         Cycling Team Jo Piels         z.t.
 76  127 WAAIJER, Bas             Krolstone Continental Tm      z.t.
 77  112 AERTS, Ruud              Procomm - van Hemert          z.t.
 78   77 VAN WINDEN, Dennis       B&E Cycling Team              z.t.
 79   13 KNAVEN, Servais          Nationale Selectie            z.t.
 80   58 KLEYNEN, Steven          Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 81  117 VAN DER ZANDEN, Tim      Procomm - van Hemert         3:32:04     2:20
 82   73 DE GROOT, Wouter         B&E Cycling Team             3:32:28     2:44
 83   97 VAN AGTMAAL, Peter       Fondas P3Tranfer Team         z.t.
 84  121 WIERSTRA, Frank          Krolstone Continental Tm      z.t.
 85  136 SMIT, Dennis             Ubbink-Syntec Cycling Tm     3:32:32     2:48
 86   52 CAPPELLE, Andy           Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 87   51 AMORISON, Frederic       Landbouwkrediet-Colnago      3:32:49     3:05
 88   57 VERHEYEN, David          Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 89  155 RABOU, Thomas            Marco Polo Cyclng Team        z.t.
 90  154 POLLOCK, Rhys            Marco Polo Cyclng Team        z.t.
 91   96 STROETINGA, Wim          Fondas P3Tranfer Team         z.t.
 92  135 SLIPPENS, Robert         Ubbink-Syntec Cycling Tm      z.t.
 93   55 VAN LOOCKE, Jurgen       Landbouwkrediet-Colnago       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.771 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten