Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

41e Ronde van Gelderland Vrouwen 2006

                        Uitslag Rit in lijn over 140 km

                         Wedstrijd datum: 15 April 2006
                       KNWU DE RIJKE Topcompetitie Dames

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   42 Spijkerman, Bertine      Therme Skin Care             3:38:54
  2    2 Hennes, Tanja            Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
  3    4 Melchers, Mirjam         Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
  4    9 Wild, Kirsten            AA-Drink Cycling Team         z.t.
  5   89 Witteveen, Claudia       Merida  WV Eemland            z.t.
  6   71 Vos, Marianne            DSB-Bank                      z.t.
  7   36 Mansveld, Debby          Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
  8   81 van Alebeek, Sissy       Regio Team West               z.t.
  9   56 Van Rie, An              Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 10  183 Holler, Monica           Bigla Cycling Team            z.t.
 11   52 De Vocht, Liesbeth       Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 12   68 Mos, Christine           DSB-Bank                      z.t.
 13   98 Braam, Elisabeth         NW Noordwesthoek              z.t.
 14  135 Bras, Martine            Weijers-Eikhout Groenewd      z.t.
 15  186 Meng, Lang               Giant Pro Cycling             z.t.
 16  185 Jiang, Yanxia            Giant Pro Cycling             z.t.
 17   30 Markerink, Loes          @Work Cycling Team            z.t.
 18   60 van de Ree, Monique      Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 19   13 Groenveld, Josephine     AA-Drink Cycling Team         z.t.
 20   28 van den Berg, Debby      @Work Cycling Team            z.t.
 21   92 Sterckx, Katleen         Merida  WV Eemland            z.t.
 22  131 Donkers, Djoeke          Weijers-Eikhout Groenewd      z.t.
 23  170 Hare, Catherine          Team FBUK                     z.t.
 24   55 Van den Broeck, Inge     Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 25   25 van Dongen, Minke        @Work Cycling Team            z.t.
 26   47 v.d. Broek, Irene        Therme Skin Care              z.t.
 27  112 De Clercq, Mieke         KSV Deerlijk-Gaverzicht       z.t.
 28  109 Steurs, Karen            KSV Deerlijk-Gaverzicht       z.t.
 29   18 Brok, Janne              Vrienden vh Platteland        z.t.
 30   12 de Goede, Suzanne        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 31   15 Knetemann, Roxane        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 32   26 Bosman, Andrea           @Work Cycling Team            z.t.
 33   48 Bahler, Liane            Therme Skin Care              z.t.
 34   59 Tabak, Noortje           Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 35   33 Vyncke, Miek             Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 36   41 Vos, Janneke             Therme Skin Care              z.t.
 37   62 Groenewegen, Maxime      Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 38   82 Grimberg, Arenda         Regio Team West               z.t.
 39  140 Dijkman, Petra           Restore Cycling               z.t.
 40   43 Profijt, Marije          Therme Skin Care              z.t.
 41   50 Dervan, Siobhan          Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 42    8 Villumsen, Linda         Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 43   24 Slappendel, Iris         Vrienden vh Platteland        z.t.
 44    7 van Veen, Suzanne        Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 45  169 Wyman, Helen             Team FBUK                     z.t.
 46   34 Goor, Sofie              Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 47   20 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 48  180 Hohl, Jennifer           Bigla Cycling Team            z.t.
 49   39 Van Damme, Evy           Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 50   51 Baxter, Claire           Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 51   37 Pieters, Cindy           Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 52   61 van Rijen, Linda         Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 53   44 Miggels, Kristy          Therme Skin Care              z.t.
 54    3 Koedooder, Vera          Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 55   90 Hulshorst, Ellis         Merida  WV Eemland            z.t.
 56    6 Rombouts, Sandra         Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 57    1 Gunnewijk, Loes          Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 58  177 Bršndli, Nicole          Bigla Cycling Team            z.t.
 59  138 van der Burg, Mieke      Restore Cycling               z.t.
 60   49 Watt, Kathryn            Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 61    5 Neben, Amber             Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 62  105 Geldhof, Ilse            KSV Deerlijk-Gaverzicht       z.t.
 63   10 Binnendijk, Marlijn      AA-Drink Cycling Team         z.t.
 64  179 Cantele, Noemi           Bigla Cycling Team            z.t.
 65   19 van Dijk, Ellen          Vrienden vh Platteland       3:39:37     0:43
 66  181 Graus, Andrea            Bigla Cycling Team            z.t.
 67  184 Knecht, Andrea           Bigla Cycling Team           3:40:26     1:32
 68   40 Werner, Laure            Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 69  129 Moonen, DaniŽlla         Weijers-Eikhout Groenewd      z.t.
 70   32 Ringlever, Linda         @Work Cycling Team           3:41:55     3:01
 71  182 Furrer, Monika           Bigla Cycling Team            z.t.
 72   35 Wannijn, Ine             Vlaander Caprison/T Inte     3:42:58     4:04
 73  165 Leleivyte, Rasa          Lithuanian National Team     3:45:30     6:36
 74  166 Janeliunaite, Editha     Lithuanian National Team      z.t.
 75  113 Verhoeven, Marieke       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 76  193 Haatz, Gina              Team Stuttgart                z.t.
 77  125 Rovers, Gabrielle        RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 78  123 Bagdonaviciute, Agne     RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 79  118 Ottevanger, Eefje        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 80   96 v.d. Wiel, Frederika     Merida  WV Eemland            z.t.
 81  192 Gao, Min                 Giant Pro Cycling             z.t.
 82  137 Klep, Inge               Restore Cycling               z.t.
 83   27 van Dongen, Jolanda      @Work Cycling Team            z.t.
 84  178 Kuhn, Bettina            Bigla Cycling Team            z.t.
 85  156 de Jong, Helma           Regio Noord                   z.t.
 86   16 Missbach, Sandra         AA-Drink Cycling Team         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.374 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp