Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

41e Ronde van Gelderland Junioren 2006

                        Uitslag Rit in lijn over 140 km

                         Wedstrijd datum: 15 April 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   92 van der Sanden, Geert    WV Schijndel                 3:23:57
  2   46 Tijssen, Bart            TWC Maaslandster Zd-Limb      z.t.
  3  150 Ariesen, Johim           UWTC De Volharding            z.t.
  4  156 Kreder, Raymond          DGR Cycling Team              z.t.
  5   34 Chaigneau, Robin         RC Jan van Arckel             z.t.
  6  153 Thurau, Björn            GS Schumacher-Aeroflex        z.t.
  7    7 Ligthart, Pim            Nationale Baanselectie        z.t.
  8    8 Vermeulen, Jeff          Nationale Baanselectie        z.t.
  9  110 van Loon, Richard        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 10  108 van de Vondervoort,Jordi CRT Raalte / CC75             z.t.
 11  111 Verdaasdonk, Nicky       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 12  118 van Blanken, Mart        OWC Oldenzaal A               z.t.
 13   23 van Roosmalen, Wouter    Zuid Oost Nederland           z.t.
 14  130 van Plateringen, Martin  Het Stadion / Woerden B       z.t.
 15  152 Saggiorato, Mirco        GS Schumacher-Aeroflex        z.t.
 16  148 Gmelich, Jarno           UWTC De Volharding            z.t.
 17   83 Nijsten, Jean            WC De Bergklimmers            z.t.
 18  103 Kamsma, Marcel           TML Dommelstreek              z.t.
 19  149 de Breij, Rogier         UWTC De Volharding            z.t.
 20  131 Stöpler, Bob             Het Stadion / Woerden B       z.t.
 21   54 Post, Dick Junior        Westland Wil Vooruit          z.t.
 22   19 Sinkeldam, Ramon         Noord-Holland                 z.t.
 23  158 Sinnige, Bart            Sinnige Bouw WielerteamB      z.t.
 24   74 Simons, Jack             TWC Pijnenburg Aquadraat      z.t.
 25   29 Griffin, Jake            Sinnige Bouw WielerteamA      z.t.
 26   58 Schouten, Jelle          Trias/Spartaan/Delta A        z.t.
 27  155 Vierbergen, Lars         DGR Cycling Team              z.t.
 28   55 Dees, Tim                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 29  159 van Wel, Ruud            Sinnige Bouw WielerteamB      z.t.
 30   28 Bol, Jetse               Sinnige Bouw WielerteamA      z.t.
 31  109 Hanegraaf, Junior        Willebrord Wil Vooruit       3:24:29     0:32
 32  142 van der Pijl, Jasper     Excelsior / Waardrenner       z.t.
 33   89 Breemes, Stefan          UWTC/Amstel/Ulysses/Olym      z.t.
 34  127 van Aurich, Tjeerd       Het Stadion / Woerden A       z.t.
 35  147 Sijm, Hugo               HRTC Hoorn                    z.t.
 36   88 van Vliet, Luuk          UWTC/Amstel/Ulysses/Olym      z.t.
 37    9 Peetoom, Gerrit          Nationale Baanselectie        z.t.
 38   30 Pieters, Roy             Sinnige Bouw WielerteamA      z.t.
 39   72 Jonkman, Frank           West Frisia/Kennemerland      z.t.
 40  112 van Diermen, Johnny      WV Eemland                    z.t.
 41    3 Weerts, Lennart          De Adelaar A                  z.t.
 42   43 de Reus, Frank           RC De Hoekse Renners          z.t.
 43   68 van Horik, Savié         De Kempen/Buitenlust          z.t.
 44   57 Wagenaar, Jaco           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 45  139 Korten, Alexander        JvR Batauwers/Groenewoud      z.t.
 46   66 Limburg, Stefan          De Peddelaars Krolstone      3:24:45     0:48
 47  104 Smit, Mark               TML Dommelstreek              z.t.
 48   70 Blom, Niels              West Frisia/Kennemerland     3:25:20     1:23
 49  117 Zuidewind, Pim           Alcmaria Victr/Bollenstr     3:26:30     2:33

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.187 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp