Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van de EPZ

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

                       Borssele - Borssele op 13 Mei 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  128 van Grinsven, Marc       Dommelstreek/TrapMetLust     3:44:31
  2   33 Lamberts, Marcel         JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
  3   80 Botter, Sjoerd           WV De Jonge Renner            z.t.
  4   84 Walker, Johnnie          WV De Jonge Renner           3:44:41     0:10
  5   61 Leijs, John              WC de Pedaalridders           z.t.
  6   55 Gulpers, Diego           TWC Maaslandster              z.t.
  7   83 van Hest, Bas            WV De Jonge Renner            z.t.
  8   28 van de Vreede, John      PRC Delta                     z.t.
  9   78 van Loon, Patrick        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 10   81 Pronk, Leander           WV De Jonge Renner            z.t.
 11   99 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 12  130 Kerkdijk, Chris          Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 13   21 Bronkhorst, Harm         HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 14   40 Zijlmans, Ruud           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 15   63 Slager, Stefan           WC de Pedaalridders           z.t.
 16   19 Berk, Johan              HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 17  131 Rongen, Jan              Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 18   53 Steuten, Roy             de Kempen/Buitenlust          z.t.
 19   97 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 20   75 Hagenaars, Luc           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 21   35 Vendrig, Bart            JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 22   95 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 23   85 Pennings, Bob            WV Schijndel                  z.t.
 24   82 Rentmeester, Niek        WV De Jonge Renner            z.t.
 25   69 Stougje, Martijn         Westland Wil Vooruit          z.t.
 26   22 Dijkshoorn, Geert        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 27  120 Klijnhout, Gerhard       Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 28  133 van den Berg, Thijs      Uden/Maaskant/Brabant2dz      z.t.
 29  129 Kerkdijk, Bart           Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 30   65 den Engelsman, John      WC de Pedaalridders           z.t.
 31  100 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 32  127 van Pelt, Jurgen         Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 33   37 Visser, Hendrik          RTC de Hoekse Renners         z.t.
 34  113 Pozniak, Mark            JvR de Batauwers/RETO         z.t.
 35  112 Dirksen, Jeffrey         JvR de Batauwers/RETO         z.t.
 36   68 Meijer, Erwin            Westland Wil Vooruit          z.t.
 37  121 Kromdijk, Martijn        ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
 38   24 Wiersma, Jeffrey         HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 39    7 Visser, Frank            GRTC Excelsior                z.t.
 40   25 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta                     z.t.
 41  122 de Regt, Gerwin          ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
 42   79 Rijntjes, Daan           WV De Jonge Renner            z.t.
 43   15 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                3:44:47     0:16
 44  123 Blok, Marc               ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand      3:44:53     0:22
 45   49 Verbist, Jos             de Kempen/Buitenlust         3:45:00     0:29
 46    8 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior               3:45:10     0:39
 47   73 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit       3:45:13     0:42
 48  106 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel          3:45:21     0:50
 49   32 Kros, Thijs              JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 50  108 Castelijns, Jos          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 51  105 Hoeks, Jan               TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 52  115 Vrij, Martin             Pedaalridders/de Coureur     3:45:25     0:54
 53  119 Hordijk, Jan             Pedaalridders/de Coureur     3:45:27     0:56
 54   71 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit         3:45:31     1:00
 55   62 Wolthuis, Bart           WC de Pedaalridders          3:45:39     1:08
 56   47 Bunnik, Rene             RWC Ahoy                     3:45:55     1:24
 57   43 Boschker, Stijn          RWC Ahoy                     3:46:08     1:37
 58   67 Barzilaij, Ronald        Westland Wil Vooruit         3:46:15     1:44
 59   30 Schotte, Kasper          PRC Delta                    3:46:59     2:28

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.095 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Angelo van der Sijpt