Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

35e Dorpenomloop door Drenthe

                        Uitslag Rit in lijn over 163 km

                         Wedstrijd datum: 1 April 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   13 Botman, Wim              B&E Cycling Team             4:05:26
  2   19 Stroetinga, Wim          WillebrWVoor-FondasP3 TT     4:05:43     0:17
  3  149 Basten, Niek             Maaslandst/HSWiel/Bataaf     4:05:47     0:21
  4   34 Gootjes, Hugo            Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
  5    3 Reef, Marc               Team L÷wik Meubelen          4:06:01     0:35
  6  113 Huizinga, Stefan         De Mol/Theo Middelkamp       4:06:04     0:38
  7    1 Harms, Jos               Team L÷wik Meubelen          4:06:30     1:04
  8    6 van Heeswijk, Jasper     Team L÷wik Meubelen          4:06:33     1:07
  9  134 Lamberts, Marcel         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 10   28 Schouten, John           Krolstone de Peddelaars       z.t.
 11   91 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 12  152 van de Vreede, John      IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 13   63 Botter, Sjoerd           Van Hemert Grp DJ Renner     4:06:51     1:25
 14   14 Brus, Marco              B&E Cycling Team             4:07:26     2:00
 15   17 van Hage, Klaas          B&E Cycling Team             4:07:41     2:15
 16  142 Kregel, Jeroen           Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 17   82 Slim, Martin             WSV Emmen-Sanders             z.t.
 18   86 Mollema, Bauke           De Hypotheker-Groningen      4:10:37     5:11
 19   16 Pieters, Niels           B&E Cycling Team             4:10:43     5:17
 20   79 Fransen, Ruud            WSV Emmen-Sanders             z.t.
 21  147 Kavsek, Rik              Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 22  109 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 23   18 Spring in t Veld, Joost  B&E Cycling Team              z.t.
 24    5 Nagelhout, Berry         Team L÷wik Meubelen           z.t.
 25  104 Wallink, Marien          RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 26  158 Sipkema, Willem-Sytse    Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 27   32 Burger, Leon             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 28   60 Kooiman, Erik Jan        Wilton-Snel-AA-Volhardin     4:10:48     5:22
 29   37 Berk, Robert             HSKTrias-Het Witte Kruis     4:13:37     8:11
 30   22 de Winter, Lauran        WillebrWVoor-FondasP3 TT      z.t.
 31   69 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 32   21 van Oosterhout, Bram     WillebrWVoor-FondasP3 TT      z.t.
 33  148 Castelijns, Jos          Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.848 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp