Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

37e Omloop van de Braakman

                          Uitslag Omloop over 144,9 km

                           Philippine op 8 April 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   26 Farenhout, Edward        PRC Delta                    3:19:26
  2   97 van Dam, Dirk            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  3   70 Stougje, Martijn         Westland Wil Vooruit          z.t.
  4  131 van Grinsven, Marc       Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
  5   68 Lindhoud, Jurgen         Westland Wil Vooruit          z.t.
  6  124 Kromdijk, Martijn        ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
  7   31 Dekker, Bert             JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
  8   51 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
  9   72 Zuijderwijk, Wilco       Westland Wil Vooruit          z.t.
 10   63 den Engelsman, John      WC de Pedaalridders           z.t.
 11   80 de Graaf, Rob            WV De Jonge Renner            z.t.
 12   38 Schur, Ronald            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 13  100 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 14   27 Raadtgever, Dennis       PRC Delta                     z.t.
 15   76 Hagenaars, Luc           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 16   67 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 17   90 Daling, Robin            WV Schijndel                  z.t.
 18   34 Lamberts, Marcel         JvArckel-Rabo/Pliegersp       z.t.
 19  103 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 20   49 Verbist, Jos             de Kempen/Buitenlust          z.t.
 21   50 Steuten, Roy             de Kempen/Buitenlust          z.t.
 22  118 Klijnhout, Gerhard       Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 23   28 van de Vreede, John      PRC Delta                     z.t.
 24   64 Simons, Martijn          WC de Pedaalridders           z.t.
 25   21 Bronkhorst, Harm         HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 26   74 van Oosterhout, Bram     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 27   88 Busser, Nieck            WV Schijndel                  z.t.
 28    8 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
 29  104 van den Akker, Paul      TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 30  116 Vrij, Martin             Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 31   73 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 32   29 Schotte, Kasper          PRC Delta                     z.t.
 33   81 Walker, Johnnie          WV De Jonge Renner            z.t.
 34  105 Basten, Niek             TWC Het Snelle Wiel          3:19:37     0:11
 35   61 Wolthuis, Bart           WC de Pedaalridders          3:19:50     0:24
 36   30 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta                    3:20:02     0:36
 37  132 Rongen, Jan              Dommelstreek/TrapMetLust     3:20:06     0:40
 38   35 Vendrig, Bart            JvArckel-Rabo/Pliegersp      3:20:12     0:46
 39   25 Farenhout, Arthur        PRC Delta                    3:20:14     0:48
 40  113 Magielse, Guus           JvR de Batauwers/RETO        3:20:56     1:30
 41  128 van Pelt, Jurgen         Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 42   55 Gulpers, Diego           TWC Maaslandster              z.t.
 43   69 Meijer, Erwin            Westland Wil Vooruit          z.t.
 44   99 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 45   53 Hamers, Ralf             de Kempen/Buitenlust          z.t.
 46  115 Rozenveld, Roland        Pedaalridders/de Coureur     3:21:01     1:35
 47   43 Boschker, Stijn          RWC Ahoy                      z.t.
 48   94 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                3:21:03     1:37
 49    6 Wise, Nathan             DRC de Mol                   3:21:38     2:12
 50   83 Verstegen, Erik          WV De Jonge Renner           3:21:51     2:25
 51  127 Vissers, Job             Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 52   91 den Hertog, Reijer       WV 't Stadion                 z.t.
 53   41 Hartog, Arno             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 54  130 Kerkdijk, Bart           Dommelstreek/TrapMetLust     3:24:19     4:53
 55  123 Blok, Marc               ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand      3:24:30     5:04

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.594 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt