Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

23e Omloop van Borsele - Vrouwen Elite

                           Uitslag Omloop over 120 km

                          's-Heerenhoek op 6 Mei 2006
                     Wedstrijd 2 in DE RIJKE Topcompetitie

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   71 Vos, Marianne            DSB-Bank                     3:04:30
  2    6 Koedooder, Vera          Buitenpoort-Flexpoint Tm     3:04:34     0:04
  3   42 Spijkerman, Bertine      Therme Skin Care             3:04:38     0:08
  4    9 Wild, Kirsten            AA-Drink Cycling Team         z.t.
  5   32 Wallaard, Jaccolien      @Work Cycling Team            z.t.
  6   17 Beltman, Chantal         Vrienden vh Platteland        z.t.
  7   81 van Alebeek, Sissy       Regio Team West               z.t.
  8   98 Braam, Elisabeth         NW Noordwesthoek              z.t.
  9    4 Hennes, Tanja            Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 10   52 de Vocht, Liesbet        Lotto-Belisol Ladiesteam      z.t.
 11   62 Groenewegen, Maxime      Nat.Sel. Junior Vrouwen      3:04:45     0:15
 12   30 Markerink, Loes          @Work Cycling Team           3:04:50     0:20
 13   21 Rotmensen, Moniek        Vrienden vh Platteland       3:05:15     0:45
 14  101 van Veghel, Sandra       NW Noordwesthoek              z.t.
 15   68 Hillenga, Angela         DSB-Bank                      z.t.
 16   36 Mansveld, Debby          Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 17   93 Witteveen, Claudia       Merida  WV Eemland            z.t.
 18   69 Mos, Christine           DSB-Bank                      z.t.
 19   27 van Dongen, Jolanda      @Work Cycling Team            z.t.
 20   44 Miggels, Kristy          Therme Skin Care              z.t.
 21   60 van de Ree, Monique      Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 22  179 Krawczyk, Monika         Poland Cycling                z.t.
 23    2 van Veen, Suzanne        Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 24   72 Klok, Danica             DSB-Bank                      z.t.
 25   59 Tabak, Noortje           Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 26  103 Palland, Marit           NW Noordwesthoek              z.t.
 27   19 van Dijk, Ellen          Vrienden vh Platteland        z.t.
 28  113 Verhoeven, Marieke       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 29   41 Vos, Janneke             Therme Skin Care              z.t.
 30   29 Helmink, Judith          @Work Cycling Team            z.t.
 31  123 Bagdonaviciúté, Agné     RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 32  109 Steurs, Karen            KSV Deerlijk-Gaverzicht       z.t.
 33  131 Donkers, Djoeke          Weijers-Eikhout Groenewd      z.t.
 34   78 Koenen, Merel            Regio Team Oost               z.t.
 35   24 Slappendel, Iris         Vrienden vh Platteland        z.t.
 36  111 Verdonck, Sofie          KSV Deerlijk-Gaverzicht       z.t.
 37   82 Grimberg, Arenda         Regio Team West               z.t.
 38  124 Doedée, Renske           RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 39   66 Bekkering, Daniëlle      DSB-Bank                      z.t.
 40   96 Hulshorst, Ellis         Merida  WV Eemland            z.t.
 41  149 Wyman, Helen             Team FBUK                     z.t.
 42  145 Hare, Catherine          Team FBUK                     z.t.
 43  138 Dijkman, Petra           Restore Cycling               z.t.
 44  116 Hoeve, Daphne            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 45   46 v.d. Broek, Irene        Therme Skin Care              z.t.
 46   15 Knetemann, Roxane        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 47   89 Hartogs, Imke            Merida  WV Eemland            z.t.
 48   18 Brok, Janne              Vrienden vh Platteland        z.t.
 49   90 Sterckx, Kathleen        Merida  WV Eemland            z.t.
 50  112 de Clercq, Mieke         KSV Deerlijk-Gaverzicht       z.t.
 51   14 Hierckens, Corine        AA-Drink Cycling Team         z.t.
 52   63 van Paassen, Sanne       Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 53  102 Knol, Karin              NW Noordwesthoek              z.t.
 54   31 Mulder, Brigit           @Work Cycling Team            z.t.
 55  118 Tabak, Eefje             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 56   91 v.d. Wiel, Frederika     Merida  WV Eemland            z.t.
 57   57 Welter, Hannah           Nat.Sel. Junior Vrouwen       z.t.
 58  137 Klep, Inge               Restore Cycling               z.t.
 59    3 Villumsen, Linda         Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 60   92 Velthuis, Inge           Merida  WV Eemland            z.t.
 61   86 van Beers, Denise        Regio Team West               z.t.
 62   70 Pennings, Esther         DSB-Bank                      z.t.
 63   26 Bosman, Andrea           @Work Cycling Team            z.t.
 64   20 van Essen, Sharon        Vrienden vh Platteland        z.t.
 65   23 Leezer, Yvonne           Vrienden vh Platteland        z.t.
 66   48 Bahler, Liane            Therme Skin Care              z.t.
 67   33 Jones-Davis, Emma        Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 68    1 Rombouts, Sandra         Buitenpoort-Flexpoint Tm      z.t.
 69   37 Wannijn, Ine             Vlaander Caprison/T Inte      z.t.
 70   25 Bakker, Liesbeth         @Work Cycling Team            z.t.
 71  139 van der Burg, Mieke      Restore Cycling               z.t.
 72  160 van Dijk, Kim            Regio Team Noord              z.t.
 73  155 de Jong, Helma           Regio Team Noord              z.t.
 74   10 Binnendijk, Marlijn      AA-Drink Cycling Team         z.t.
 75   94 Kerste, Marielle         Merida  WV Eemland           3:06:31     2:01
 76   73 Nijhof, Femke            Regio Team Oost              3:07:23     2:53
 77   99 Braam, Joukje            NW Noordwesthoek              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.024 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt