Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

23e Omloop van Borsele - Nwl Meisjes

                           Uitslag Omloop over 48 km

                          's-Heerenhoek op 7 Mei 2006

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  106 van Poppel, Kim          MOERGESTEL                   1:15:11
  2  115 Spierings, Ashley        ZOETERMEER                    z.t.
  3  105 Pieters, Nicole          HOOFDDORP                     z.t.
  4   98 van Loon, Charlotte      BAARLE NASSAU                 z.t.
  5  103 Phernambucq, Lisa        OVEZANDE                      z.t.
  6  128 Al, Lisanne              ASSENDELFT                    z.t.
  7   86 Francke, Agnieta         KOUDEKERKE                    z.t.
  8  124 van der Togt, Nancy      'S-GRAVENHAGE                 z.t.
  9  113 van der Sluis, Dagmar    BORNE                         z.t.
 10  131 Keizer, Francis          DOETINCHEM                    z.t.
 11  133 Pieters, Amy             ZWANENBURG                    z.t.
 12   93 Kessels, Fleur           BERGEN OP ZOOM                z.t.
 13  119 de Veen, Lotte           MUNTENDAM                     z.t.
 14  134 Braspennincx, Shanne     MEERLE                        z.t.
 15  112 Slik, Rozanne            BERGEN NH                     z.t.
 16   95 Lavrijssen, Birgit       KAPELLE                       z.t.
 17  100 Meurs, Laura             DORDRECHT                     z.t.
 18   84 Dodemont, Bianca         EPEN                          z.t.
 19   92 Kerstens, Anouk          ROOSENDAAL                    z.t.
 20  117 Spooren, Iris            DUIZEL                        z.t.
 21  110 Schenkenberg, Wendy      OSSENDRECHT                   z.t.
 22  126 van de Beurcht, Anne     VOLKEL                        z.t.
 23   85 Everts, Mariska          ASSEN                         z.t.
 24   88 de Haan, Lotte           OUDEGA GEM SMALLINGE          z.t.
 25  125 Spoor, Winanda           RIJSWIJK ZH                   z.t.
 26   81 Claessen, Marjolein      HOEVEN                        z.t.
 27  102 Panneman, Laura          RIJSWIJK ZH                   z.t.
 28   82 Clevers, Cindy           LANDGRAAF                     z.t.
 29  135 Verdaasdonk, Joyce       CHAAM                         z.t.
 30  107 de Ridder, Barbara       NOORDWIJK ZH                  z.t.
 31   94 Kuiper, Yvonne           DEN HAM OV                    z.t.
 32  129 Kerste, Marleen          HARMELEN                      z.t.
 33   77 de Baat, Kim             PUTTERSHOEK                   z.t.
 34   91 Janssen, Esmee           HOEVEN                        z.t.
 35   79 Bloem, Judith            KWINTSHEUL                   1:15:20     0:09
 36   90 van Hoek, Lotte          VLIJMEN                      1:15:21     0:10
 37  122 Vos, Daisy               TILBURG                       z.t.
 38   83 van Dijk, Danique        ALKMAAR                      1:19:13     4:02

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.306 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt