Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

23e Omloop van Borsele - Nieuwelingen

                           Uitslag Omloop over 72 km

                          's-Heerenhoek op 6 Mei 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   86 Gelens, Ralph            DRC De Mol                   1:42:06
  2  169 Otterspeer, Coen         WC De Waardrenner             z.t.
  3  172 Posthuma, Jelle          RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
  4   53 Eising, Tijmen           Hardenberg WSV                z.t.
  5   43 Hartogs, Tamor           WV Eemland                    z.t.
  6   25 Vermote, Alphonse        KSV Deelijk Gaverzicht 1      z.t.
  7  108 van der Meijden, Rune    Restore Cycling Team          z.t.
  8  167 Fagoo, Floris            KSV Deerlijk Gaverzicht3      z.t.
  9   85 Ockeloen, Jasper         DRC De Mol                    z.t.
 10  164 Bekaert, Steve           KSV Deerlijk Gaverzicht2      z.t.
 11  101 Kuijpers, Jeffrey        TWC Pijnenburg 1              z.t.
 12  147 Kouwenhoven, Sjoerd      HWV Westland Wil Vooruit     1:43:08     1:02
 13   40 Smit, Kevin              WV Ede                       1:43:10     1:04
 14   39 Bond, Mike               ZWC DTS                       z.t.
 15   75 Mandjes, Jasper          WV 't Luchtschip              z.t.
 16   23 de Greef, Robbert        RTC Buitenlust                z.t.
 17   32 Markus, Barry            DGR Cycling Team 1           1:43:18     1:12
 18  117 de Haan, Paul            WV De Stormvogels             z.t.
 19  149 Stöpler, Nick            WTC Woerden                   z.t.
 20   52 Bovenhuis, Jasper        Hardenberg WSV                z.t.
 21   38 Havik, Yoeri             ZWC DTS                       z.t.
 22   46 Polling, Peter Jan       WSV Emmen 1                   z.t.
 23   37 Kos, Christian           ZWC DTS                       z.t.
 24   61 van der Borst, Tomas     WV De Jonge Renner 1          z.t.
 25   83 Boskamp, Melvin          WSV Meteoor Assen Roden       z.t.
 26  170 Tol, Erick               WC De Waardrenner             z.t.
 27  142 Spillebeen, Francis      Cycling Team Wervik           z.t.
 28  110 van der Sanden, Harm     WV Schijndel                  z.t.
 29  119 Nieuwdorp, Nick          ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 30  152 van Trijp, Jurgen        RSC De Zuidwesthoek 1         z.t.
 31  109 van Rijzingen, Roy       WV Schijndel                  z.t.
 32   18 Krauwel, Bas             RTV De Bollenstreek           z.t.
 33   67 Schmidt, Freek           Kennemerland /W Frisia 1      z.t.
 34   64 den Hartog, Stefan       WV De Jonge Renner 2          z.t.
 35   22 Brusselman, Brian        RTC Buitenlust                z.t.
 36   65 Harteveld, Maurice       WV De Jonge Renner 2          z.t.
 37  111 van Geffen, Niek         WV Schijndel                  z.t.
 38   96 Roelofsen, Ingo          De Peddelaars-Krolstone       z.t.
 39  153 Jansen, Davey            RSC De Zuidwesthoek 1         z.t.
 40  114 Bierens, Hans            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 41   55 Boet, Mitchell           RC de Hoekse Renners          z.t.
 42  124 De Smedt, Mauro          Thompson Cycling Team         z.t.
 43  104 van Boxtel, Haye         TWC Pijnenburg 2              z.t.
 44    8 van den Bossche, Hendrik Balen BC                      z.t.
 45   10 Bloemers, Quintero       HSC De Bataaf                 z.t.
 46  100 van Iersel, Sander       TWC Pijnenburg 1              z.t.
 47  116 Oldenburger, Steffan     WV De Stormvogels             z.t.
 48   57 van Nunen, Patrick       RC de Hoekse Renners          z.t.
 49   35 Kreder, Sander           DGR Cycling Team 2            z.t.
 50   41 van Dijk, Erwin          WV Ede                        z.t.
 51   69 Zomerdijk, Loek          Kennemerland /W Frisia 1      z.t.
 52   31 Kreder, Wesley           DGR Cycling Team 1            z.t.
 53   70 Spannemaker, Michiel     Kennemerland /W Frisia 2      z.t.
 54  102 Polak, Thomas            TWC Pijnenburg 1              z.t.
 55  132 van Heijningen, Robin    HSK Trias 2                   z.t.
 56  105 van Bannisseht, Marc     TWC Pijnenburg 2              z.t.
 57  171 Schellevis, Rutger       WC De Waardrenner             z.t.
 58  120 Gresnigt, Alex           ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 59  155 Bosters, Jurriën         RSC De Zuidwesthoek 2         z.t.
 60   13 van Leijen, Steven       Jvr Batauwers/Groenewoud      z.t.
 61   79 Tijssen, Ronnie          TWC Maaslandster 2-L          z.t.
 62   90 Koning, Peter            District Noord Holland        z.t.
 63   26 Goderis, Jelle           KSV Deelijk Gaverzicht 1      z.t.
 64   27 Vannevel, Dries          KSV Deelijk Gaverzicht 1      z.t.
 65   29 Vingerling, Michael      PRC Delta/Franc Limousin      z.t.
 66  166 Clarysse, Glenn          KSV Deerlijk Gaverzicht3      z.t.
 67   81 Wetzels, Thom            TWC Maaslandster 2-L          z.t.
 68   91 Haan, Wouter             District Noord Nederland      z.t.
 69   84 Kloeze, Rick             WSV Meteoor Assen Roden       z.t.
 70    2 Wieser, Jerwin           RWC Ahoy Rotterdam            z.t.
 71   19 Kallenfels, Mickey       Breda Knoopp/Pedaalridrs      z.t.
 72   33 van Goethem, Brian       DGR Cycling Team 1            z.t.
 73  165 Rosseel, Ricky           KSV Deerlijk Gaverzicht2      z.t.
 74   58 Chaigneau, Stefan        GRC Jan van Arckel            z.t.
 75   89 Nikolakakis, Aristidis   District Noord Holland        z.t.
 76   48 Vos, Ruben               WSV Emmen 1                   z.t.
 77  137 Boes, Piet               GRTC Excelsior                z.t.
 78  112 Bierens, Frans           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 79   28 Vermeulen, Jack          PRC Delta/Franc Limousin     1:43:37     1:31
 80   44 van Beem, Tommy          WV Eemland                    z.t.
 81  151 Elsten, Maikel           RSC De Zuidwesthoek 1         z.t.
 82   92 Groen, Andries           District Noord Nederland      z.t.
 83   56 van 't Geloof, Cees      RC de Hoekse Renners         1:43:41     1:35
 84  138 Lommers, Niels           GRTC Excelsior                z.t.
 85   51 Klement, Kevin           WSV Emmen 2                   z.t.
 86  103 Rombouts, Jeroen         TWC Pijnenburg 2              z.t.
 87    1 Olie, Kevin              RWC Ahoy Rotterdam           1:43:55     1:49
 88   88 Asjes, Sven              District Noord Holland       1:44:11     2:05
 89    9 Theuwissen, Bert         Balen BC                     1:44:14     2:08
 90  131 Bostelaar, Douwe         HSK Trias 2                  1:44:21     2:15
 91  159 de Kraker, Kenneth       District Zuid West           1:44:36     2:30
 92  121 Mulder, Dimitri          ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
 93  157 van den Berge, Maurice   District Zuid West           1:45:27     3:21
 94  145 Relou, Bart              HWV Westland Wil Vooruit     1:45:50     3:44
 95  127 Voges, Carel             HSK Trias 1                  1:46:00     3:54
 96   74 Commandeur, Leon         WV 't Luchtschip             1:46:10     4:04
 97  126 Broeders, Garrit         Thompson Cycling Team        1:46:25     4:19

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.311 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt