Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

23e Omloop van Borsele - Junioren

                           Uitslag Omloop over 120 km

                          's-Heerenhoek op 7 Mei 2006

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    1 Peetoom, Gerrit          Alcmaria Victrix 1           2:47:14
  2  101 de Kock, Marijn          Pijnenburg/Aquadraat 2       2:47:16     0:02
  3   62 Huenders, Mitchell       Sinnige Bouw Wielerteam1      z.t.
  4   20 Tapper, Jarno            WSV Emmen                    2:47:23     0:09
  5    8 Vierbergen, Lars         DGR Cycling Team              z.t.
  6   60 Vermeulen, Jeff          Pijnenburg/Aquadraat 1       2:47:26     0:12
  7   32 van Poppel, Boy          CSI De Jonge Renner 1         z.t.
  8   19 Bults, Michiel           WSV Emmen                     z.t.
  9   14 Hanegraaf, Junior        District Zuid-West            z.t.
 10   22 van der Pijl, Jasper     GRTC Excelsior               2:47:31     0:17
 11   61 Ligthart, Pim            Sinnige Bouw Wielerteam1     2:48:51     1:37
 12   31 Kouters, Geert           CSI De Jonge Renner 1         z.t.
 13   27 Sijm, Hugo               HRTC Hoorn                    z.t.
 14    9 Vrijmoed, Maurice        DGR Cycling Team              z.t.
 15   67 Dees, Tim                ZRTC Theo Middelkamp 1        z.t.
 16   71 Boogaard, Ferdinand      ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
 17   68 Minnaard, Marco          ZRTC Theo Middelkamp 1       2:48:55     1:41
 18   70 Maas, Bart               ZRTC Theo Middelkamp 2       2:50:45     3:31
 19    2 de Boer, Joris           Alcmaria Victrix 1            z.t.
 20   44 Aalders, Tim             DRC De Mol                    z.t.
 21    7 Kreder, Raymond          DGR Cycling Team              z.t.
 22   40 Hidding, Egbert          WSV Meteoor Assen Roden       z.t.
 23   84 Beukeboom, Dion          Uithoorn/Amstel/Ulysses       z.t.
 24   72 Stiegelis, Sander        ZRTC Theo Middelkamp 2        z.t.
 25   80 Suffys, Anton            Cycling Team Wervik 1         z.t.
 26   59 Groffen, Tommy           Pijnenburg/Aquadraat 1        z.t.
 27   21 Oost, Robbin             WSV Emmen                     z.t.
 28   83 van Vliet, Luuk          Uithoorn/Amstel/Ulysses       z.t.
 29   63 Griffin, Jake            Sinnige Bouw Wielerteam1      z.t.
 30   89 Rullens, Niels           WV Westland Wil Vooruit2      z.t.
 31   55 van Rijswijk, Bryan      de Peddelaars-Krolstone2      z.t.
 32   42 Eefting, Roy             WSV Meteoor Assen Roden       z.t.
 33  103 van der Ven, Paul        Pijnenburg/Aquadraat 3        z.t.
 34   82 Schreurs, Tim            Uithoorn/Amstel/Ulysses      2:50:48     3:34
 35   91 Oppenneer, Casper        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 36   33 Spierings, Damiën        CSI De Jonge Renner 1         z.t.
 37   49 Huiting, Vincent         WV Olympia-Heerenveen        2:50:54     3:40
 38   26 Kuiper, Bouke            HRTC Hoorn                   2:50:57     3:43
 39   52 Limburg, Stefan          de Peddelaars-Krolstone1      z.t.
 40   15 Holtz, Nicky             District Zuid-West            z.t.
 41   74 Lüschen, Wesley          Trias/Spartaan/Delta 1        z.t.
 42   29 de Jonge, Rick           RC Jan van Arckel 1           z.t.
 43   93 van Baardewijk, Pim      Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 44   64 Pieters, Roy             Sinnige Bouw Wielerteam2     2:51:05     3:51
 45   51 Haas, Lennart            WV Olympia-Heerenveen         z.t.
 46  115 Schreurs, Maurice        Olympia Tienen                z.t.
 47   90 van der Zanden, Rick     WV Westland Wil Vooruit2      z.t.
 48   73 Blok, Lennart            Trias/Spartaan/Delta 1       2:51:08     3:54
 49   54 Vermeltfoort, Coen       de Peddelaars-Krolstone1      z.t.
 50   58 van der Velde, Rob       Pijnenburg/Aquadraat 1        z.t.
 51    6 de Boer, Gijs            Alcmaria Victrix 2           2:51:13     3:59
 52   28 Chaigneau, Robin         RC Jan van Arckel 1          2:51:17     4:03
 53   43 Gödde, Leo               DRC De Mol                    z.t.
 54   53 Faber, Rutmer            de Peddelaars-Krolstone1      z.t.
 55   35 Oomen, Steven            CSI De Jonge Renner 2         z.t.
 56   13 Cardon, Lorenzo          District Zuid-West           2:51:23     4:09
 57   92 van Loon, Richard        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 58   86 Bostelaar, David         WV Westland Wil Vooruit1     2:51:26     4:12
 59   69 Wagenaar, Jaco           ZRTC Theo Middelkamp 1       2:51:36     4:22
 60    4 Stoop, Martijn           Alcmaria Victrix 2            z.t.
 61   88 Post, Frank              WV Westland Wil Vooruit2      z.t.
 62   45 Oosthoek, Arian          DRC De Mol                   2:52:00     4:46
 63   87 Post, Dick Junior        WV Westland Wil Vooruit1     2:52:10     4:56
 64   50 de Vries, Harm           WV Olympia-Heerenveen        2:52:21     5:07
 65   77 van Dijk, Stefan         Trias/Spartaan/Delta 2       2:52:32     5:18
 66   36 Paulina, Tobias          CSI De Jonge Renner 2         z.t.
 67  100 Simons, Jack             Pijnenburg/Aquadraat 2       2:53:12     5:58
 68   34 Raaijmakers, David       CSI De Jonge Renner 2        2:53:28     6:14
 69   81 Tempelaere, Maarten      Cycling Team Wervik 1        2:55:00     7:46
 70   79 Delahoutre, Niels        Cycling Team Wervik 1         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.054 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt