Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

3e LIPPE LAP A-ZEVEN CLASSIC

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

       3e Wedstrijd KNWU Clubcompetie Mannen 2006 Regio 1 op 20 Mei 2006
                            Organisatie: WV Drachten

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   33 Kamphuis, Sebastiaan     RTV Oldenzaalse OWC          3:51:47
  2   37 van der Burg, Germ       UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
  3   79 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
  4   40 Steiginga, Sierd         UWTC de Volharding WS-AA     3:51:50     0:03
  5   36 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  6   21 Sipkema, Willem-Sytse    LWV De Friesche Leeuw        3:51:54     0:07
  7   31 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse OWC          3:52:25     0:38
  8   19 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
  9  112 Binnenpoorte, Erwin      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 10   15 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 11  121 den Hertog, Kasimir      West Frisia / UWTC            z.t.
 12   32 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 13    1 Pronk, Ruud              Alcmaria Victrix              z.t.
 14  117 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 15   77 Kelderman, Martin        WV Eemland                    z.t.
 16   49 Fransen, Ruud            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 17   18 van den Berg, Pim        De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 18   17 Procee, Johan            De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 19  103 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
 20   16 Nijman, Thomas           De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 21   42 van den Brand, Rob       UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 22   97 Kregel, Jeroen           WV Stormvogels                z.t.
 23   61 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 24  110 de Jonge, Richard        RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 25   88 Verschoor, Jochem        WV Olympia                    z.t.
 26   54 Mylius, Caspar           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 27  111 Kleijne Snuverink, Marc  RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 28   58 Schreurs, Leander        WV de IJsselstreek           3:52:27     0:40
 29   75 van Oostende, Jorg       WV Eemland                    z.t.
 30   23 Hooghiemster, René       LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 31  109 Asbroek, Niek            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 32   34 Olde Dubbelink, Peter    RTV Oldenzaalse OWC          3:52:36     0:49
 33  116 van Lakerveld, Erik      SWABO                         z.t.
 34   35 Slot, John               RTV Oldenzaalse OWC          3:52:44     0:57
 35   51 van Nuil, Hidde          WSV Emmen - Sanders          3:53:23     1:36
 36    6 Eckmann, Bas             Alcmaria Victrix              z.t.
 37   52 Lip, Bert                WSV Emmen - Sanders           z.t.
 38  118 Breed, Siebe             SWABO                         z.t.
 39   20 Bijma, Ronald            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 40   66 Emmelkamp, Tom           WV de Kannibaal               z.t.
 41  129 Aardenburg, Sander       ZWC DTS/HRTC                  z.t.
 42   27 Boeijen, Daan            Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 43   64 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal               z.t.
 44   50 Koote, Tim               WSV Emmen - Sanders           z.t.
 45   95 Wierstra, Ronald         WV Otto Ebbens                z.t.
 46   44 Bovenhuis, Robert        WRV de Peddelaars             z.t.
 47   91 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
 48   94 Postma, Theo             WV Otto Ebbens                z.t.
 49  114 Jansman, Dave            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 50   74 Hartogs, Joram           WV Eemland                    z.t.
 51   93 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens                z.t.
 52    5 Berkhout, Rick           Alcmaria Victrix              z.t.
 53    4 Oostendorp, Marc         Alcmaria Victrix              z.t.
 54   39 van de Weijer, Jeroen    UWTC de Volharding WS-AA      z.t.
 55   24 Bergsma, Jorrit          LWV De Friesche Leeuw        3:53:34     1:47
 56   13 de Lange, Bas            De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 57   60 de Boer, Warner          WV de IJsselstreek            z.t.
 58   14 Mollema, Bauke           De Hypotheker-NWV Gronin     3:54:23     2:36
 59   84 Everts, Hans             WV Meteoor Assen Roden       3:56:43     4:56
 60   67 Haakma, Bavius           WV Drachten - Kapenga         z.t.
 61   98 Feiken, Jos              WV Stormvogels                z.t.
 62  107 Sleumer, Richard         Achterhoek 2000               z.t.
 63   22 Nauta, Rienk             LWV De Friesche Leeuw        3:58:41     6:54
 64   10 Keetman, Hugo            BRC Kennemerland              z.t.
 65  123 van der Does, Frans      West Frisia / UWTC            z.t.
 66   71 Heiligenberg, Wouter     WV Drachten - Kapenga         z.t.
 67   28 Schmitz, Jeroen          Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 68  134 Fransen, Timo            ARTV De Adelaar               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.712 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten