Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

9e SRAM GROEISTAD KLASSIEKER

                       Uitslag Wegwedstrijd over 157,3 km

     WEDSTRIJD IN HET KADER VAN DE BELOFTENCOMPETITIE op 23 September 2006
                   9e SRAM GROEISTAD KLASSIEKER    AMERSFOORT

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   66 van der Kooi, Ben        Van Hemert Grp DJ Renner     3:32:44
  2   27 Wierstra, Frank          Krolstone de Peddelaars       z.t.
  3   23 van Oosterhout, Bram     WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
  4    7 Dijkxhoorn, Rikke        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
  5   37 Berk, Johan              HSKTrias-Het Witte Kruis      z.t.
  6   35 Hopman, Erik             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
  7   60 Kooiman, Erik Jan        Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
  8   18 van Winden, Dennis       B&E Cycling Team              z.t.
  9    1 Fransen, Rick            Team L÷wik Meubelen           z.t.
 10  140 Kamphuis, Sebastiaan     Oldenzaal/Stormvogels        3:33:07     0:23
 11    6 Harms, Jos               Team L÷wik Meubelen           z.t.
 12   13 Botman, Wim              B&E Cycling Team              z.t.
 13   55 Brouwer, Gijs            Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 14   56 Braber, Thijs            Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 15  136 van Ooijen, Cornelius    Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 16   31 Kers, Koos Jeroen        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 17   62 Pruijn, Jan              Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 18  108 Groenewold, Roderik      RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 19   61 de Jong, Gideon          Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 20  153 Konijnenburg, Paul       IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 21   47 van Haaren, Bart         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 22  121 van Schaijk, Martijn     de Kempen/Buitenlust          z.t.
 23   16 van Hage, Klaas          B&E Cycling Team              z.t.
 24  166 Houweling, Arjen         Selectie Oost Nederland       z.t.
 25   43 Boeijen, Daan            Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 26    3 Jun, Lars                Team L÷wik Meubelen           z.t.
 27   25 Kip, Ismael              Krolstone de Peddelaars       z.t.
 28  142 Kregel, Jeroen           Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 29   50 Kelderman, Martin        WV Eemland                    z.t.
 30   34 Koot, Arnoud             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 31  113 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 32   64 Botter, Sjoerd           Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 33  158 Sipkema, Willem-Sytse    Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 34  112 Holleman, Randy          De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 35   48 Werst, Raymond           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 36   93 Verschoor, Martijn       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 37  127 Aardenburg, Sander       AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 38  151 Korteland, Leon          IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 39   53 Hartogs, Ivar            WV Eemland                    z.t.
 40   85 Mollema, Bauke           De Hypotheker-Groningen       z.t.
 41   21 Poels, Wout              WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 42  163 Bekker, Michiel          Selectie Oost Nederland       z.t.
 43   81 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 44   17 Luyt, Dennis             B&E Cycling Team              z.t.
 45   52 du Prie, Mick            WV Eemland                    z.t.
 46  168 Essink, Leon             Selectie Oost Nederland       z.t.
 47  103 Binnenpoorte, Erwin      RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 48   97 van Stratum, Erik        Dommelstr/TML/Schijndel       z.t.
 49   87 van der Wielen,Jacob-Jan De Hypotheker-Groningen       z.t.
 50  120 de Bruijn, Jimmy         ZWhoek/ZwsVl/Hoekse Renn      z.t.
 51   33 Dekker, Nan-Simon        Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 52   26 Reuling, Dirk            Krolstone de Peddelaars       z.t.
 53   49 Kerkhof, Niels           WV Eemland                    z.t.
 54   69 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 55   92 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 56  118 de Baat, Arjen           ZWhoek/ZwsVl/Hoekse Renn      z.t.
 57  128 Asjes, Jelmer            AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 58   79 Fransen, Ruud            WSV Emmen-Sanders             z.t.
 59  157 Huizenga, Jenning        Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 60  110 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 61  131 Eckmann, Bas             AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 62  164 Fransen, Timo            Selectie Oost Nederland       z.t.
 63  161 Hooghiemster, RenÚ       Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 64  150 Castelijns, Jos          Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 65    4 Oostlander, Sander       Team L÷wik Meubelen           z.t.
 66  134 van Duuren, JuriŰn       Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 67   58 Dekker, Arjan            Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 68  116 van 't Geloof, Arie      ZWhoek/ZwsVl/Hoekse Renn      z.t.
 69    2 Reef, Marc               Team L÷wik Meubelen           z.t.
 70   28 Bovenhuis, Robert        Krolstone de Peddelaars       z.t.
 71    8 de Blaauw, Niels         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 72    5 Timmer, Albert           Team L÷wik Meubelen           z.t.
 73   54 Kerkhof, Olaf            WV Eemland                    z.t.
 74   63 Rentmeester, Niek        Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 75  143 Lammerink, Ties          Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 76   98 Janssen, Jeroen          Dommelstr/TML/Schijndel       z.t.
 77   75 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 78   67 de Beer, Pim             Westland Wil Vooruit          z.t.
 79   19 Stroetinga, Wim          WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 80  149 van Leeuwen, Patrick     Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 81  105 Jansman, Dave            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 82  144 van Weerd, Joost         Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 83  125 Beerten, Ruud            de Kempen/Buitenlust          z.t.
 84  167 Berrevoets, Maarten      Selectie Oost Nederland       z.t.
 85   46 Kuster, Teun             Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 86  104 Wallink, Marien          RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 87   40 Dijkshoorn, Geert        HSKTrias-Het Witte Kruis      z.t.
 88   94 Moek, Johan              WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 89  133 Muusse, Michael          Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 90  146 Gulpers, Diego           Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 91   11 Kruijswijk, Steven       Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 92  145 Kavsek, Rik              Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 93   10 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 94    9 Bellemakers, Dirk        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 95   15 de Groot, Wouter         B&E Cycling Team              z.t.
 96   36 Terpstra, Mike           Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 97   20 Alloo, Mike              WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 98  109 Huizinga, Stefan         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 99   78 van der Zwet, Arno       WV 't Stadion                 z.t.
100   71 van Ruitenbeek, Manman   Westland Wil Vooruit         3:33:23     0:39
101  137 Vendrig, Bart            Rab/JvArckel/Bik-Excelsi     3:33:28     0:44
102  148 Bogaars, Niels           Maaslandst/HSWiel/Bataaf     3:33:31     0:47
103   24 Israel, Pieter           WillebrordWlVoor Kumasol     3:33:35     0:51
104   65 van der Zanden, Tim      Van Hemert Grp DJ Renner     3:33:42     0:58
105   22 van Loon, Patrick        WillebrordWlVoor Kumasol     3:35:13     2:29
106  141 Oude Ophuis, Dirk        Oldenzaal/Stormvogels        3:35:19     2:35
107   39 Heemskerk, Robert        HSKTrias-Het Witte Kruis     3:35:30     2:46
108   74 Lotz, Ruud               WV 't Stadion                 z.t.
109  159 de Vegt, Engbert         Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
110   77 van der Ven, Maurits     WV 't Stadion                3:35:34     2:50
111  101 Zwekars, Rob             Dommelstr/TML/Schijndel      3:36:13     3:29
112  130 Meijer, Ronald           AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn     3:38:13     5:29
113   76 van der Sanden, Maarten  WV 't Stadion                 z.t.
114   91 Timmer, Paul             WV Meteoor Assen Roden        z.t.
115   29 Horst, Menno             Krolstone de Peddelaars       z.t.
116  139 Feiken, Jos              Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
117  132 van Lakerveld, Erik      AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
118   83 Mylius, Caspar           WSV Emmen-Sanders             z.t.
119   51 van IJzendoorn, Eddy     WV Eemland                    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.365 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon