Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

23ste OMLOOP ALBLASSERWAARD junioren

                           Uitslag Omloop over 125 km

                          Wedstrijd datum: 6 Mei 2006
               Grote Prijs Wallaard Aannemingsbedrijf Noordeloos

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    3 van Ooijen, Jeftha       RC Jan van Arckel 1          2:52:24
  2  106 Huenders, Mitchell       Sinnige Bouw Wielert. 2       z.t.
  3   18 Sinkeldam, Ramon         District Noord-Hollend       2:52:30     0:06
  4  107 Ligthart, Pim            Sinnige Bouw Wielert. 2      2:53:40     1:16
  5   39 van Veen, Jan            WV Westland Wil Vooruit1     2:53:43     1:19
  6   61 Stegink, Jelmer          TWC Pijnenburg                z.t.
  7   21 Tielemans, Niek          CSI De Jonge Renner 1         z.t.
  8   73 van Diermen, Jaron       WV Eemland                   2:53:50     1:26
  9   43 Boogaard, Ferdinand      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 10   63 van Zandbeek, Ronan      TWC Pijnenburg               2:53:57     1:33
 11   19 Commandeur, Roel         CSI De Jonge Renner 1         z.t.
 12   55 Blom, Niels              West Frisia/Kennemerl. 1      z.t.
 13   27 de Reus, Frank           RC De Hoekse Renners          z.t.
 14  100 te Brake, Remco          UWTC De Volharding           2:54:02     1:38
 15  103 Bol, Jetse               Sinnige Bouw Wielerteam1      z.t.
 16   13 Cazemier, Pim            NWVG Groningen                z.t.
 17   57 van Wezop, Dennis        West Frisia/Kennemerl. 1      z.t.
 18   42 Vreugdenhil, Stefan      WV Westland Wil Vooruit2      z.t.
 19   45 Kik, Christian           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 20  110 Vierbergen, Lars         DGR Cycling Team             2:54:06     1:42
 21   85 van Aurich, Tjeerd       Stadion/Woerden 1             z.t.
 22   70 Aalders, Tim             DRC De Mol                   2:57:36     5:12
 23   51 Vrolijk, Danny           Trias/Spartaan/Delta 2        z.t.
 24   41 van Luijk, Sven          WV Westland Wil Vooruit2      z.t.
 25   98 Mol, Robbert-Jan         HRTC Hoorn                    z.t.
 26   86 Lotz, Tom                Stadion/Woerden 1             z.t.
 27   87 van Plateringen, Martin  Stadion/Woerden 1             z.t.
 28   81 Broenink, Thijs          OWC Oldenzaal                 z.t.
 29    5 Mulckhuijse, Matthijs    RC Jan van Arckel2            z.t.
 30   96 Rooimans, Thijs          Excelsior/Waardrenner        2:57:42     5:18
 31   60 Jonkman, Frank           West Frisia/Kennemerl. 2      z.t.
 32   50 Schouten, Jelle          Trias/Spartaan/Delta 2        z.t.
 33   49 van Dijk, Stefan         Trias/Spartaan/Delta 2        z.t.
 34   34 Freriksen, Tomas         AWV De Zwaluwen              2:57:45     5:21
 35   65 Steenbakkers, Sonny      WV Schijndel                  z.t.
 36    2 de Jonge, Rick           RC Jan van Arckel 1           z.t.
 37   37 Berkhout, Erik           WV Westland Wil Vooruit1      z.t.
 38   74 van Diermen, Johnny      WV Eemland                    z.t.
 39   15 Clermonts, Glenn         NWVG Groningen               2:57:50     5:26
 40   69 Nugter, Adri             Regioteam Top Vijf           2:58:10     5:46
 41   99 Sijm, Hugo               HRTC Hoorn                   2:58:21     5:57
 42   94 de Groot, Maarten        Excelsior/Waardrenner        2:58:30     6:06
 43   77 Windt, Ramon             Alcmaria V./Bollenstreek     2:59:02     6:38
 44    6 de Wit, Aart-jan         RC Jan van Arckel2            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.503 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon