Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

23ste OMLOOP ALBLASSERWAARD

                           Uitslag Omloop over 164 km

            WEDSTRIJD IN KADER BELOFTENCOMPETITIE 2006 op 6 Mei 2006
             GROTE PRIJS RABOBANKEN ALBLASSERWAARD VIJFHEERENLANDEN

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   18 van Winden, Dennis       B&E Cycling Team             3:41:46
  2    7 Bellemakers, Dirk        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
  3   87 Mollema, Bauke           De Hypotheker-Groningen       z.t.
  4   23 Stroetinga, Wim          WillebrordWlVoor Kumasol     3:42:15     0:29
  5    1 Harms, Jos               Team L÷wik Meubelen           z.t.
  6   64 de Jong, Gideon          Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
  7   50 van IJzendoorn, Eddy     WV Eemland                    z.t.
  8   27 Kip, Ismael              Krolstone de Peddelaars       z.t.
  9   14 Brus, Marco              B&E Cycling Team              z.t.
 10   15 de Groot, Wouter         B&E Cycling Team              z.t.
 11   91 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 12  162 Sipkema, Willem-Sytse    Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 13   30 Wierstra, Frank          Krolstone de Peddelaars       z.t.
 14  142 Kregel, Jeroen           Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 15    9 van Leijen, Joost        Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 16    2 Jun, Lars                Team L÷wik Meubelen           z.t.
 17   13 Botman, Wim              B&E Cycling Team              z.t.
 18  171 Jonkman, Geertjan        Kennemerl/WFrisia/Olympi      z.t.
 19   75 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 20   63 Rentmeester, Niek        Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 21   16 van Hage, Klaas          B&E Cycling Team              z.t.
 22  165 Houweling, Arjen         Selectie Oost Nederland       z.t.
 23  169 Bos, Jan                 Kennemerl/WFrisia/Olympi      z.t.
 24  136 van Ooijen, Cornelius    Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 25   22 Poels, Wout              WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 26   65 van Winden, Bob          Van Hemert Grp DJ Renner      z.t.
 27   17 Luyt, Dennis             B&E Cycling Team              z.t.
 28   37 Berk, Johan              HSKTrias-Het Witte Kruis      z.t.
 29   20 Hagenaars, Luc           WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 30   69 Helderman, Paul          Westland Wil Vooruit          z.t.
 31  125 Solberg, Mark            de Kempen/Buitenlust          z.t.
 32  146 Gulpers, Diego           Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 33    3 Kos, Patrick             Team L÷wik Meubelen           z.t.
 34   42 Wiersma, Jeffrey         HSKTrias-Het Witte Kruis      z.t.
 35  131 Meijer, Ronald           AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 36  151 Konijnenburg, Paul       IJsselstreek/PRC Delta        z.t.
 37  106 Jansman, Dave            RSE/Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 38   79 Mylius, Caspar           WSV Emmen-Sanders             z.t.
 39   32 Burger, Leon             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 40  148 v.d. Heuvel, Job         Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 41   58 Jaaskelainen, Pekka      Wilton-Snel-AA-Volhardin      z.t.
 42    8 van Kessel, Egon         Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 43   82 Lindeman, Adrie          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 44   11 Kruijswijk, Steven       Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 45  159 Huizenga, Jenning        Friesche Leeuw/Drachten       z.t.
 46  135 Lamberts, Marcel         Rab/JvArckel/Bik-Excelsi      z.t.
 47  150 Kavsek, Rik              Maaslandst/HSWiel/Bataaf      z.t.
 48   28 Reuling, Dirk            Krolstone de Peddelaars      3:42:37     0:51
 49  172 Kramer, Sven             Kennemerl/WFrisia/Olympi     3:43:06     1:20
 50  112 Huizinga, Stefan         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 51   44 van Haaren, Bart         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 52  174 Verschoor, Jochem        Kennemerl/WFrisia/Olympi      z.t.
 53  133 Vendrig, Bart            Rab/JvArckel/Bik-Excelsi     3:43:14     1:28
 54   77 van der Zwet, Arno       WV 't Stadion                3:43:24     1:38
 55   97 Daling, Robin            Dommelstr/TML/Schijndel       z.t.
 56   59 Kooiman, Erik Jan        Wilton-Snel-AA-Volhardin     3:43:34     1:48
 57   10 van der Lijn, Robin      Van Vliet EBH advocaten       z.t.
 58   90 van der Wielen,Jacob-Jan De Hypotheker-Groningen      3:43:38     1:52
 59   21 Mandemakers, Maarten     WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 60   84 Boveree, Tom             WSV Emmen-Sanders            3:44:00     2:14
 61   35 Hopman, Erik             Ruiter DakkapellenWieltm      z.t.
 62   62 Pronk, Leander           Van Hemert Grp DJ Renner     3:44:37     2:51
 63  152 van de Vreede, John      IJsselstreek/PRC Delta       3:44:48     3:02
 64  120 Witjes, Jimmy            ZWhoek/ZwsVl/Hoekse Renn     3:47:00     5:14
 65    5 Oostlander, Sander       Team L÷wik Meubelen          3:47:40     5:54
 66  127 Aardenburg, Sander       AlcVictr/DTS/SWABO/Hoorn      z.t.
 67  139 Aalbers, Harmen          Oldenzaal/Stormvogels         z.t.
 68   74 Pelgrim, Koen            WV 't Stadion                 z.t.
 69  164 Fransen, Timo            Selectie Oost Nederland       z.t.
 70   71 van Ruitenbeek, Manman   Westland Wil Vooruit          z.t.
 71   81 Koote, Tim               WSV Emmen-Sanders             z.t.
 72   24 de Winter, Lauran        WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.
 73   83 van Nuil, Hidde          WSV Emmen-Sanders             z.t.
 74  110 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 75   19 Israel, Pieter           WillebrordWlVoor Kumasol      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.371 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon