Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

WIELERRONDE VAN ABBENBROEK

                           Uitslag Omloop over 88 km

            STICHTING WIELERRONDE VAN ABBENBROEK op 3 September 2006
                       ROOS BOUW EN VASTGOED     DE RIJKE

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   41 Bol, Wietske             WV Eemland                   2:30:27
  2   42 Witteveen, Claudia       WV Eemland                   2:30:31     0:04
  3   53 van Veghel, Sandra       WV Noordwesthoek              z.t.
  4   40 Hartogs, Imke            WV Eemland                   2:30:33     0:06
  5   36 Verhoeven, Marieke       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  6   31 Duivelshof, Veronique    TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  7   34 Tabak, Eefje             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  8   66 van Slochteren, Hilde    Groningen - Brabant 2000      z.t.
  9   25 Bras, Martine            R en TC Groenewoud            z.t.
 10   15 Schepers, Linda          Restore Cycling               z.t.
 11   32 Hoeve, Daphne            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 12   39 Mulders, Catharina       WV Eemland                    z.t.
 13   17 Hiemstra, Marie-Sophie   Restore Cycling               z.t.
 14   56 Nijhof, Femke            De Zwaluwen - CRT Raalte      z.t.
 15   64 Pijnenborg, Mascha       Groningen - Brabant 2000      z.t.
 16   20 Gödde, Marjolijn         RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 17   38 Groeneveld, Carola       WV Eemland                    z.t.
 18   26 Donkers, Djoeke          R en TC Groenewoud           2:30:41     0:14
 19  101 Doorakkers, Wendy        INDIVIDUEEL                   z.t.
 20   16 van der Burg, Mieke      Restore Cycling              2:30:50     0:23
 21   54 Eriksson, Caroline       WV Noordwesthoek             2:33:58     3:31
 22   21 Simons, Suzan            RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 23   63 Kroes, Linda             Groningen - Brabant 2000      z.t.
 24   33 Ottevanger, Eefje        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 25   30 Schijff, Tamara          R en TC Groenewoud            z.t.
 26   61 Broekema, Erika          Groningen - Brabant 2000      z.t.
 27   24 Verkerk, Christy         RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 28   92 Meesterburrie, Krista    Exce-Feyeno-JvArckel-Mol      z.t.
 29    9 Koster, Olivia           HWV Tubanters                 z.t.
 30  109 Kweekel, Famke           INDIVIDUEEL                   z.t.
 31   12 Wigbold, Juliette        HWV Tubanters                 z.t.
 32   22 van der Velde, Angela    RSC De Zuidwesthoek           z.t.
 33   65 Top, Mischa              Groningen - Brabant 2000      z.t.
 34   46 Kreuze, Ingeborg         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 35   35 van As, Susanne          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 36   77 van Beers, Denise        MKamp-LuSchip-Schynd-Dlt      z.t.
 37  125 Jansen, Kim              INDIVIDUEEL                  2:35:11     4:44
 38   57 Nijenkamp, Marjolein     De Zwaluwen - CRT Raalte     2:37:11     6:44
 39    2 Groenewold, Marlies      ARC Ulysses                   z.t.
 40   73 de Kort, Marieke         MKamp-LuSchip-Schynd-Dlt      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 35.095 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon