Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

INT KARCHER GP SUPERPRESTIGE
Cyclo-Cross te Sint-Michielsgestel op 30 Oktober 2005

Organisatie: St.W.B.St. Michielsgestel
                          Uitslag ELITE Veldrit over 26,1 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   34 Wellens, Bart            BelgiŽ                         58:33
  2    1 Nys, Sven                BelgiŽ                         58:53     0:20
  3   17 de Knegt, Gerben         Goirle                        z.t.
  4   30 Vanthourenhout, Sven     BelgiŽ                         59:13     0:40
  5    9 Dlask, Peter             TchechiŽ                       59:23     0:50
  6   16 Jacobs, Wim              BelgiŽ                         59:39     1:06
  7    4 Ausbuhr, Kamil           TchechiŽ                      z.t.
  8   28 Vannoppen, Tom           BelgiŽ                         59:50     1:17
  9    5 van den Bergh, Camiel    Beesd                        1:00:02     1:29
 10   32 Vervecken, Erwin         BelgiŽ                        z.t.
 11   13 Groenendaal, Richard     St. Michielsgestel           1:00:08     1:35
 12   31 Verstraeten, Jan         BelgiŽ                       1:00:17     1:44
 13   12 van Gils, Wilant         Schijndel                    1:00:26     1:53
 14   25 Van Santvliet, Peter     BelgiŽ                       1:00:47     2:14
 15   24 Page, Jonathan           Amerika                      1:00:52     2:19
 16   29 Vannuffel, Tim           BelgiŽ                       1:01:04     2:31
 17    3 Al, Thijs                Wormer                       1:01:16     2:43
 18    8 Commeyne, Davy           BelgiŽ                        z.t.
 19   26 Simunek Jr, Radomir      TchechiŽ                     1:02:30     3:57
 20   22 Mutsaars, Ronald         BelgiŽ                       1:02:37     4:04
 21   27 Urban, Malte             Duitsland                    1:02:56     4:23
 22   11 Gil, Mariusz             Polen                         z.t.
 23   35 Zlamalik, Martin         TchechiŽ                      z.t.
 24    7 Bult, Axel               Enschede                     1:05:50     7:17
 25    6 Brouwer, Leon            Rotterdam                     z.t.
 26   21 Luyten, Marco            Meerkerk                      z.t.
 27   14 van Houtum, Roel         Netersel                      z.t.
 28   20 Louws, Nard              Gilze                         z.t.
 29   19 van Leest, Arnaud        Oudenbosch                    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.746 km/u

                          Uitslag ESPOIRS Veldrit over 23,2 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    3 Albert, Niels            BelgiŽ                         53:15
  2    1 Stybar, Zdenek           Tchechie                       53:54     0:39
  3   36 Pauwels, kevin           Belgie                        z.t.
  4   23 van IJzendoorn, Eddy     Tiel                           54:39     1:24
  5   49 Vanthourenhout, Dieter   BelgiŽ                        z.t.
  6   32 Peeters, Rob             BelgiŽ                        z.t.
  7   46 Soetens, Jan             BelgiŽ                        z.t.
  8   48 Vandenbosch, Tom         BelgiŽ                         54:56     1:41
  9   15 DrŁcker, Jempy           Luxemburg                      55:21     2:06
 10   10 Debusschere, Maxim       BelgiŽ                         55:39     2:24
 11   58 Leemans, Wim             BelgiŽ                         55:47     2:32
 12    9 van Dael, Jan            BelgiŽ                         56:05     2:50
 13   14 Dingemans, Jereon        BelgiŽ                        z.t.
 14   24 van IJzendoorn, Rik      Tiel                          z.t.
 15   59 Gniot, Felix             Duitsland                      56:48     3:33
 16   25 de Jonge, Daan           Oldenzaal                      57:08     3:53
 17   61 Magielse, Guus           Est                           z.t.
 18   42 Senders, Bart            Hapert                        z.t.
 19   13 Dijkxhoorn, Rikke        Rijswijk                      z.t.
 20   34 Mikkers, Jan             Uden                           57:10     3:55
 21   26 Kallenfels, Jerry        Breda                          57:24     4:09
 22   57 Zelinka, Ondrej          TchechiŽ                      z.t.
 23   22 Huys, Stijn              BelgiŽ                        z.t.
 24   53 Verhoeven, Dennis        BelgiŽ                        z.t.
 25   60 Denolf, Gianni           BelgiŽ                        z.t.
 26   35 Onghena, Matthias        BelgiŽ                        z.t.
 27   50 van Veen, Jorn           Losser                        z.t.
 28    7 Bertholet, Quentin       BelgiŽ                        z.t.
 29   54 Vliegen, Patrick         Veldhoven                     z.t.
 30    2 Adriaans, Rik            Oostelbeers                   z.t.
 31    8 Claerebout, David        Luxemburg                     z.t.
 32   39 Romanowski, David        Polen                         z.t.
 33   37 van Rijbroek, Djuri      Uden                          z.t.
 34   29 Kouwenhoven, Joeri       Bleiswijk                     z.t.
 35   43 Sevens, Coen             Diessen                       z.t.
 36   40 van der Sanden, Nard     Nuland                        z.t.
 37   56 Wind, Bram               Wijk bij Duurstede            z.t.
 38   45 Sleumer, Richard         Vorden                        z.t.
 39   19 van Grootel, Koen        Bakel                         z.t.
 40   44 Sikking, Frank           Driebergen                    z.t.
 41   47 SpringintVeld, Joost     Mijdrecht                     z.t.
 42   16 Durieu, Sebastien        Belgie                        z.t.
 43    4 van den Berg, Thijs      Uden                          z.t.
 44   33 Marcelis, Tom            Eindhoven                     z.t.
 45   17 Frederiks, Richard       Wijk bij Duurstede            z.t.
 46   52 Verburg, Koen            Zeeland                       z.t.
 47   20 van der Ham, Rob         Vlijmen                       z.t.
 48   30 Kuijlenburg, Remco       Wilnis                        z.t.
 49   21 Homan, Pieter            Uithoorn                      z.t.
 50   12 Dekkers, Paul            Gerwen                        z.t.
 51   27 Kivits, Dennis           Vlijmen                       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.141 km/u

                          Uitslag VROUWEN Veldrit over 14,5 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   43 van den Brand, Daphny    Zeeland                        39:10
  2   17 Hormes-Ravenstijn, Reza  Wijchen                       z.t.
  3   14 Grimberg, Arenda         Almelo                        z.t.
  4   26 Nobus, Anja              BelgiŽ                        z.t.
  5    6 de Bie-Leijten, Nicolle  Hulshout                      z.t.
  6   16 Hofs, Petra              Arnhem                        z.t.
  7   12 Francissen, Abke         Vught                         z.t.
  8   33 Sels, loes               Belgie                        z.t.
  9   22 Kesseleer-Haarsma, Anouk Heeswijk-Dinther              z.t.
 10   19 Jochems, Britt           Vianen                        z.t.
 11   38 Godart, Suzie            Luxemburg                     z.t.
 12   39 Vanderbeken, Joyce       BelgiŽ                        z.t.
 13   11 Dirkx, Linda             Reusel                        z.t.
 14   28 Ottevanger, Eefje        Eindhoven                     z.t.
 15   41 van Rijen, Linda         Veghel                        z.t.
 16   44 Pauwels, Katrien         BelgiŽ                        z.t.
 17    8 Brok, Janne              Delft                         z.t.
 18    1 Aerts, Katrien           BelgiŽ                        z.t.
 19    2 Ter Beek, Linda          Hengelo ov                    z.t.
 20   29 van de Ree, Monique      Willemstad                    z.t.
 21    5 Berkhout, Natasja        Rotterdam                     z.t.
 22   37 Verherstraeten, Karin    BelgiŽ                        z.t.
 23   10 Dijkxhoorn, Ivanka       Rijswijk                      z.t.
 24   34 Spooren, Iris            Duizel                        z.t.
 25   27 Ogishima, Mika           Japan                         z.t.
 26   42 van Poppel, Kim          Moergestel                    z.t.
 27   25 Niessen, Kirsten         Veenendaal                    z.t.
 28    7 Blom, Tamara             Tiel                          z.t.
 29   23 Kroes, Linda             Raalte                        z.t.
 30   21 Keizer, Francis          Doetinchem                    z.t.
 31   32 Roelofs, Leida           Uden                          z.t.
 32   36 van der Velde, Angela    Wernhout                      z.t.
 33    9 Clevers, Cindy           Landgraaf                     z.t.
 34   20 Kastelijn, Karin         Rotterdam                     z.t.
 35   24 van Loon, Charlotte      Baarle Nassau                 z.t.
 36   40 Soepenberg, Rylana       Delft                         z.t.
 37   13 Frederiks, Susanne       Wijk bij Duurstede            z.t.
 38   15 Heijkants, Linda         Boxtel                        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 22.213 km/u

                           Uitslag AMATEURS Veldrit over 20 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   26 Raats, Edwin             Helmond                        42:35
  2   37 Stenzel, Michael         Duitsland                     z.t.
  3   23 Krans, Jan-Albert        De Wilp                       z.t.
  4   41 van Vianen, Damie        Cromvoirt                     z.t.
  5   43 van de Water, Ben        BelgiŽ                        z.t.
  6   34 Snoeren, Renť            Dongen                        z.t.
  7   32 Slager, Stefan           Rhenoy                        z.t.
  8   16 Janssen, Jos             Wijchen                       z.t.
  9   19 Jongeling, Gijs          Best                          z.t.
 10   22 de Kraker, Alex          Delft                         z.t.
 11   18 Janssen, Wiljam          Wezep                         z.t.
 12   44 Weerman, Henk            Wolvega                       z.t.
 13   21 Ketels, Mario            Oss                           z.t.
 14    6 van Dam, Stephan         St. Michielsgestel            z.t.
 15   45 van de Westelaken, Frank St.Michielsgestel             z.t.
 16   14 Heerschop, Paul          Rotterdam                     z.t.
 17    8 Duiven, Herman-Pieter    Zuid-Beijerland               z.t.
 18    9 van Dulmen, Anton        Vlijmen                       z.t.
 19    7 van Dinther, Jorg        Heesch                        z.t.
 20   29 Scholtens, Rick          Swifterbant                   z.t.
 21   33 Smalbrugge, Rene         Rijssen                       z.t.
 22   28 Ruiterkamp, Harry        Wijchen                       z.t.
 23   42 de Vries, Jan            Nijeholtpade                  z.t.
 24    1 Ariesen, Alex            Wageningen                    z.t.
 25   39 Valk, Henk Jan           Den Bosch                     z.t.
 26   38 ThŲrig, David            St. Michielsgestel            z.t.
 27   46 van Hoof, Stephan        Mierlo                        z.t.
 28    2 Bekhuis, Ed              Deventer                      z.t.
 29   11 de Geus, Andrť           Heinenoord                    z.t.
 30   10 van Eeden, Dave          Nunspeet                      z.t.
 31   17 Janssen, Udo             Papendrecht                   z.t.
 32   36 Stadhouders, Wouter      Hengelo                       z.t.
 33   20 Kesseleer, Rene          Dinther                       z.t.
 34    5 Braam, Peter             Nijmegen                      z.t.
 35   24 Verhaar, Vincent         Amstelveen                    z.t.
 36   35 Spijker, Roy             Goor                          z.t.
 37   30 Schoon, Arnold           Best                          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 28.180 km/u

                           Uitslag MASTERS Veldrit over 20 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   36 Teck, Erik               BelgiŽ                         43:22
  2   15 Leemreize, Bonnie        Beltrum                       z.t.
  3   26 Verherstraeten, Danny    BelgiŽ                        z.t.
  4   33 Willems, Frans           Oostelbeers                   z.t.
  5   12 Hofstede, Harrie         Zeewolde                      z.t.
  6    5 van der Bruggen, Dick    Oijen                         z.t.
  7   27 Verhoeven, Jeroen        Amstelveen                    z.t.
  8   29 Weerman, Jannes          Nijeholtwolde                 z.t.
  9    2 Bernaerts, Ad            Baarle-Nassau                 z.t.
 10    8 van Dijke, Ed            Baarle-Nassau                 z.t.
 11   13 Keppel, Gerrit           Beesd                         z.t.
 12   37 van der Laan, Hennie     Houten                        z.t.
 13   14 de Kinkelder, Fred       Groenlo                       z.t.
 14    7 Buyvoets, Richard        Helvoirt                      z.t.
 15   16 Maas, Marti              Geffen                        z.t.
 16   20 van 't Pad, Jack         Zeist                         z.t.
 17   21 Schlijper, Theo          Linschoten                    z.t.
 18    6 van der Burgt, Harrie    Oss                           z.t.
 19   28 Weber, Eric              Son                           z.t.
 20   35 Spierings, Gerard        Schijndel                     z.t.
 21   30 Wennekes, Theo           Dodewaard                     z.t.
 22    3 Branderhorst, Wim        Utrecht                       z.t.
 23   18 Opdam, Martin            Liessel                       z.t.
 24    4 den Braven, Arie         Nieuwegein                    z.t.
 25   23 Slager, Hans             Rhenoy                        z.t.
 26   25 Verhagen, Marcel         Oud-Beyerland                 z.t.
 27   31 van de Wiel, Lambert     Berlicum                      z.t.
 28   24 Verhaar, Vincent         Amstelveen                    z.t.
 29   17 van Oirschot, Frank      Oisterwijk                    z.t.
 30   32 Wiercx, Rogier           Houten                        z.t.
 31   34 de Wit, Frans            Zutphen                       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 27.671 km/u

                          Uitslag JUNIOREN Veldrit over 17,4 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   29 Meeuwsen, Tom            BelgiŽ                         41:16
  2    2 Aernouts, Jim            BelgiŽ                         41:33     0:17
  3   33 Pauwels, Dries           BelgiŽ                         41:43     0:27
  4   26 Huenders, Mitchell       Almere                         41:57     0:41
  5   10 Beuker, Jordy            Huizen                         42:16     1:00
  6    6 Baestaens, Vincent       BelgiŽ                         42:27     1:11
  7    1 Adams, Joeri             BelgiŽ                        z.t.
  8   37 Sinkeldam, Ramon         Wormer                        z.t.
  9   34 van Poppel, Boy          Moergestel                     42:41     1:25
 10    5 Atzori, Umberto          Zorgvlied                      42:57     1:41
 11   11 Brake, Remco             Rhenen                        z.t.
 12   49 Valks, Martijn           Sint Oedenrode                 43:00     1:44
 13   14 van Compernolle, Kenneth BelgiŽ                         43:07     1:51
 14   12 van den Brand, Twan      Volkel                        z.t.
 15   42 v d Velde, Rob           Wernhout                      z.t.
 16   15 Dekkers, Jeroen          Lierop                         43:17     2:01
 17   25 van Horik, Saviť         Lierop                        z.t.
 18   28 van Loon, Richard        Baarle Nassau                 z.t.
 19   48 Catrysse, Frederick      BelgiŽ                        z.t.
 20   46 Stevens, Dimitri         BelgiŽ                        z.t.
 21   50 Pluym, Raf               BelgiŽ                        z.t.
 22   38 Smit, Mark               Geldrop                       z.t.
 23   16 van Dijk, Julian         Zwartsluis                    z.t.
 24   36 van der Sanden, Geert    Nuland                        z.t.
 25   47 de Cleyn, Dave           BelgiŽ                        z.t.
 26   20 Gerritse, Ferdi          Tiel                          z.t.
 27   19 Gaasbeek, Raymond        Veenendaal                    z.t.
 28    3 Ariesen, Johim           Rhenen                        z.t.
 29   51 Arts, Edwin              Overloon                      z.t.
 30   17 van Erp, Jordy           Berghem                       z.t.
 31   22 Groffen, Tommy           Baarle-Hertog                 z.t.
 32   41 Trommels, Rens           Poortugaal                    z.t.
 33    8 de Bekker, Maurice       Rosmalsen                     z.t.
 34    4 Antkowiak, Piotr         Polen                         z.t.
 35   52 Treichel, Jens           Duitsland                     z.t.
 36   24 Hoogland, Milan          Hilversum                     z.t.
 37   35 Robben, Ricardo          Vught                         z.t.
 38   31 Nugter, Adri             Emmeloord                     z.t.
 39   30 van Niet, Rob            Noordwijk                     z.t.
 40   39 Steenbakkers, Sonny      Schijndel                     z.t.
 41    9 van Bekkum, Frans        Alphen                        z.t.
 42   40 Stenekes, Steven         Almere                        z.t.
 43   53 Alazzawi, Daddi          Irak                          z.t.
 44   23 Heltz, Nicky             Breda                         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 25.299 km/u

                          Uitslag NIEUWELINGEN Veldrit over 11,6 km

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   45 Smit, Kevin              Ede                            30:56
  2   14 Eising, Tiimen           Emmen                         z.t.
  3   20 van der Heijden, Rob     Den Dungen                    z.t.
  4   42 van der Sanden, Harm     Nuland                        z.t.
  5    1 Barkhuis, Bart           Norg                          z.t.
  6   19 Haan, Wouter             Bedum                         z.t.
  7   33 Ockeloen, Jasper         Dordrecht                     z.t.
  8   46 Tijssen, Ronnie          Heerlen                       z.t.
  9   22 van der Horst, Geert     Woerden                       z.t.
 10   11 Daams, Timo              Hilversum                     z.t.
 11   44 Slenter, Kaj             Reymerstok                    z.t.
 12    6 de Best, Dave            Noordwijk                     z.t.
 13    3 van Beem, Tommy          Tiel                          z.t.
 14   16 van Empel, Micki         Berlicum                      z.t.
 15   57 Cattrysse, Bert          BelgiŽ                        z.t.
 16   50 Wildeman, Henk           Raalte                        z.t.
 17   32 Meijers, Daan            Tilburg                       z.t.
 18   29 van Leijen, Steven       Wageningen                    z.t.
 19   23 Kallenfels, Mickey       Breda                         z.t.
 20   27 Kramer, Stefan           Hardinxveld-G'dam             z.t.
 21   28 Krauwel, Bas             Noordwijk                     z.t.
 22   47 Veentra, Allan           Emmen                         z.t.
 23   30 Mandjes, Jasper          Zaandijk                      z.t.
 24   24 van Kessel, Corne        Veldhoven                     z.t.
 25    5 van den Bergh, Stefan    Schijndel                     z.t.
 26   17 van Geffen, Niek         Eerde                         z.t.
 27   54 Brusselman, Ben          Helmond                       z.t.
 28   43 van der Schoot, Chipo    St. Oedenrode                 z.t.
 29    9 Brinkhuis, Arno          Zevenaar                      z.t.
 30   58 Lugten, Jelle            Gouda                         z.t.
 31   15 Elsten, Maikel           Rucphen                       z.t.
 32   56 Gijsbrechts, Thomas      BelgiŽ                        z.t.
 33   13 van Dijk, Erwin          Renswoude                     z.t.
 34   10 van der Burgt, Lex       Berghem                       z.t.
 35   37 van Ree, Renzo           Scherpenzeel                  z.t.
 36    4 de Bekker, Dirk          Rosmalen                      z.t.
 37   31 Martens, Tristion        Berghem                       z.t.
 38   35 Opdam, Tim               Liessel                       z.t.
 39   39 Risbourg, Raf            BelgiŽ                        z.t.
 40   48 Wegter, Bram             Groningen                     z.t.
 41   12 van Deursen, Rick        Budel-Dorplein                z.t.
 42   21 Heyligers, Pieter-Pascal Haarlem                       z.t.
 43   34 van den Oetelaar, Thijs  Schijndel                     z.t.
 44   55 Gollnick, Nico Thomas    Duitsland                     z.t.
 45   18 de Groot, Reinier        Geldermalsen                  z.t.
 46   53 Meeuwsen, Niels          BelgiŽ                        z.t.
 47   40 van Roosmalen, Koen      Sint Oedenrode                z.t.
 48   25 Klement, Kevin           Diphoorn                      z.t.
 49   36 Peeters, Michael         BelgiŽ                        z.t.
 50   51 Brusselman, Brian        Helmond                       z.t.
 51   52 Michielsen, Dimitri      BelgiŽ                        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 22.500 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten