Bron: Edwin Cruijssen via www.wielren.info

Rabobank Veldrit van Lierop
15 Januari 2005

Nieuwelingen / Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 29 JoŽl Bakker Schuinesloot 15255
2 33 Kevin Smit Ede 17291
3 31 Twan van den Brand Volkel 15148
4 16 Rob van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17501
5 23 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
6 9 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
7 38 Maurice van de Berg ZRTC Theo Middelkamp 17321
8 20 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
9 30 Maurits Bekkema Waalwijk 15262
10 22 Reinier de Groot JvR de Batauwers 17138
11 1 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
12 7 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
13 36 Arlan Smit Geldrop 17256
14 2 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
15 17 Milan van den Ende RWC Ahoy 17336
16 37 Allen Veenstra WSV Emmen 18275
17 25 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
18 14 Rob Vleerakkers TWC Het Snelle Wiel 18310
19 21 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
20 13 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
21 24 EfraÔm Smit WV Het Stadion 17244
22 12 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680


Junioren

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 64 Boy van Poppel Moergestel 13065
2 63 Patrick Vliegen Veldhoven 13096
3 55 Koen van Grootel Bakel 13228
4 59 Bart Senders Hapert 13256
5 56 Saviť van Horik Lierop 15017
6 62 Jan Verhaegh Deurne 13033
7 53 Jeroen Dekkers Lierop 15195
8 61 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
9 60 Mark Smit Geldrop 15144
10 57 Mitchell Huenders Almere 15150
11 52 Umberto Atzori Zorgvlied 15114
12 51 Edwin Arts Overloon 15016
13 58 Geert van der Sanden Nuland 15126
14 65 Pieter Homan Uithoorn 13335


Vrouwen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 64 DaniŽlle Jansen Tiel 12133
2 52 Abke Francissen Vught 12070
3 53 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther 12224
4 51 Janne Brok Delft 12153
5 56 Eefje Ottevanger Eindhoven 12083
6 60 Frederika v/d Wiel Harkema 12007
7 57 Florien Remmelts Ruinerwold 22022
8 58 Tara Ross Canada CAN19751126
9 59 Marieke Verhoeven Erp 12089
10 61 Elly van Boxmeer Erp 12011
11 62 Gretha Klein Brinke Vorden 12075
12 63 Nina Roelofs Schijndel 16039
13 55 Paula Meijer Utrecht 22031


Masters

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 5 Jeroen van Ham Wintelre 21830
2 10 Bonnie Leemreize Beltrum 20165
3 20 Frans Willems Oostelbeers 20393
4 6 Joost van Hest Ďs-Gravenmoer 11279
5 17 Jannes Weerman Nijeholtwolde 10235
6 1 Martin van Baak Montfoort 20736
7 9 Ton van Korven Diessen 10113
8 24 Adriaan van Londen Tiel 10719
9 7 Harrie Hofstede Zeewolde 10066
10 4 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
11 22 Ed van Dijke Baarle-Nassau 21018
12 15 Theo Schlijper Linschoten 20738
13 2 Jan van Bokhoven Aarle-Rixtel  
14 8 Gerrit Keppel Beesd 21121
15 25 Peter Hoffmans Moergestel 10510
16 3 Arie den Braven Nieuwegein 20535
17 19 Lambert van de Wiel Berlicum 10340
18 23 Theo van Berlo Beek en Donk 20125
19 16 Ties Verhagen Eerde 20623
20 12 Frank van Oirschot Oisterwijk 20433
21 18 Theo Wennekes Dodewaard 20336
22 13 John Rozema Oisterwijk 20376
23 21 Frans de Wit Zutphen 21298
24 11 Albert van der Leeuw Papenhoven 10198


Amateurs

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 24 Wilfred Veldkamp Woerden 1592
2 1 Edwin Raats Helmond 10212
3 29 Jan Albert Krans de Wilp 11405
4 2 Luit Blom Oudewater 11416
5 22 Stefano Secci Tilburg 10260
6 28 Stefan Slager Rhenoy 11412
7 15 Hennie van der Laan Houten 10487
8 11 Gijs Jongeling Best 10075
9 20 Rick Scholtens Swifterbant 10161
10 14 Gerben Kroes Renkum 10969
11 4 Franco Broks Boxtel 10269
12 18 Cees Quint Tiel 10203
13 23 Henk Jan Valk Den Bosch 10577
14 25 Kees de Wit Oudewater 21832
15 10 Michiel Janssen Tilburg 10151
16 6 Harrie van der Burgt Oss 10455
17 21 Arnold Schoon Best 10296
18 27 Eric de Groot Reeuwijk 11426
19 7 Martijn Elbers Deurne 21707
20 3 Peter Braam Nijmegen 10323
21 17 Ton Pennings Berlicum 10339
22 8 Frank Giesbers Helmond 20984
23 19 Harry Ruiterkamp Vught 10424
24 9 Mike Op `t Hoog Sint-Michielsgestel 10738


Elite / Beloften

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 19 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
2 4 Bjorn Hoeben Stramproy 1521
3 5 Roel van Houtum Netersel 1150
4 1 Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep 1483
5 15 Erik Verrijt Heeze 1153
6 6 Daan Jonge Oldenzaal 5328
7 22 Kenny Geluykens BelgiŽ BEL19860710
8 3 Frank van Grootel Bakel 5021
9 23 Keiichi Tsujiara Japan JPN19800104
10 7 Joeri Kouwenhoven Bleiswijk 5061
11 2 Frank Groenendaal Eerde 1590
12 21 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
13 24 Kohei Yamamoto Japan JPN19850820
14 16 Richard Visscher Zoetermeer 1063
15 8 Patrick de Laat Bleiswijk 1589
16 11 Rob Meiland Hoogerheide 1100
17 13 Rik Senders Hapert 13472
18 12 Eddo van Os Hilversum 1003
19 25 Joost SpringintVeld Mijdrecht 5174
20 26 Rolf Brinkhuis Zevenaar 13212
21 9 Arnaud van Leest Oudenbosch 5249

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen