Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

27e GROTE PRIJS SHIMANO-ELITE/BELOFTEN

                          Uitslag Veldrit over 28,8 km

           Nationale Openingsveldrit te Harderwijk op 1 Oktober 2005
                        Organisatie: WV de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    1 Nys, Sven                BelgiŽ                         59:11
  2   19 de Knegt, Gerben         Goirle                         59:26     0:15
  3    2 Groenendaal, Richard     St. Michielsgestel            z.t.
  4   32 Zahner, Simon            Zwitserland                  1:00:05     0:54
  5    6 van den Bergh, Camiel    Beesd                        1:00:25     1:14
  6   17 Heule, Christian         Zwitserland                  1:00:33     1:22
  7   56 van IJzendoorn, Eddy     Tiel                         1:00:48     1:37
  8   13 van Gils, Wilant         Schijndel                    1:01:01     1:50
  9    3 Schwedler, Jens          Duitsland                    1:01:14     2:03
 10   26 Nijland, Maarten         Rossum                       1:01:27     2:16
 11   29 Urban, Malte             Duitsland                    1:01:35     2:24
 12   63 Lang, Pirmin             Zwitserland                  1:01:42     2:31
 13   30 Vannoppen, Tom           BelgiŽ                       1:01:58     2:47
 14    8 Dirkx, Bart              Reusel                        z.t.
 15   34 Cichosz, Marek           Polen                         z.t.
 16   11 Gil, Dariusz             Polen                         z.t.
 17   38 Reain, Greg              Canada                        z.t.
 18   20 Korzenieuwski, Tadeus    Polen                        1:02:28     3:17
 19   35 Al, Thijs                Wormer                       1:02:34     3:23
 20   18 van Houtum, Roel         Netersel                     1:03:02     3:51
 21   24 Meys, David              BelgiŽ                       1:03:10     3:59
 22   37 Sickmuller, Johannes     Duitsland                    1:03:30     4:19
 23   74 Keller, Lukas            Duitsland                    1:03:38     4:27
 24   57 van IJzendoorn, Rik      Tiel                         1:03:55     4:44
 25    9 Bult, Axel               Enschede                     1:03:57     4:46
 26   58 de Jonge, Daan           Oldenzaal                     z.t.
 27   22 Leijten, Jean-Pierre     Bladel                       1:04:07     4:56
 28   71 Werstak, Michael         Polen                        1:04:23     5:12
 29   15 Hannover, Sebastian      Duitsland                    1:04:29     5:18
 30    5 Baumgartner, Michael     Zwitserland                  1:04:41     5:30
 31   65 Magielse, Guus           Est                          1:04:54     5:43
 32   59 Kallenfels, Jerry        Breda                        1:05:01     5:50
 33    7 Brouwer, Leon            Rotterdam                    1:05:11     6:00
 34   52 Asbrede, Thomas          Duitsland                    1:05:16     6:05
 35   25 Nieberding, Franz-Josef  Duitsland                    1:05:30     6:19
 36   21 de Laat, Patrick         Berlicum                     1:05:41     6:30
 37   54 van Grootel, Frank       Bakel                        1:06:21     7:10
 38   23 Luyten, Marco            Meerkerk                     1:06:43     7:32
 39   75 Verhaegh, Jan            Deurne                       1:07:56     8:45
 40   67 Pitouch, Slawomir        Polen                         z.t.
 41   60 Kouwenhoven, Joeri       Bleiswijk                     z.t.
 42   70 van Veen, Jorn           Losser                        z.t.
 43   69 Sevens, Coen             Diessen                       z.t.
 44   53 Adriaans, Rik            Oostelbeers                   z.t.
 45   14 Groenendaal, Frank       Eerde                         z.t.
 46   31 Visscher, Richard        Zoetermeer                    z.t.
 47   39 van Leest, Arnaud        Oudenbosch                    z.t.
 48   73 Wind, Bram               Wijk bij Duurstede            z.t.
 49   36 van Pinxteren, Edwin     Rosmalen                      z.t.
 50   27 Robberegt, Pim           Zwijndrecht                   z.t.
 51   66 Mulder, Bas              Harderwijk                    z.t.
 52   61 Kuijlenburg, Remco       Wilnis                        z.t.
 53   72 Frederiks, Richard       Wijk bij Duurstede            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 29.197 km/u

27e GROTE PRIJS SHIMANO - AMATEURS

                          Uitslag Veldrit over 19,2 km

           Nationale Openingsveldrit te Harderwijk op 1 Oktober 2005
                        Organisatie: WV de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   54 Raats, Edwin             Helmond                        43:34
  2   51 Veldkamp, Wilfred        Woerden                        43:42     0:08
  3   56 Stenzel, Michael         Duitsland                      43:52     0:18
  4   32 Loman, Marco             Laren                          44:13     0:39
  5    5 Blom, Luit               Oudewater                      44:21     0:47
  6   30 Krans, Jan-Albert        De Wilp                        44:32     0:58
  7   42 Schotte, Kasper          Rozenburg                      44:50     1:16
  8    8 Borsboom, Emiel          Woerden                        45:05     1:31
  9   52 van Vianen, Damie        Cromvoirt                      45:17     1:43
 10   12 Duiven, Herman-Pieter    Zuid-Beijerland                45:46     2:12
 11   58 Hofman, Sancho           Groningen                     z.t.
 12   46 Slager, Stefan           Rhenoy                         45:56     2:22
 13   28 Ketels, Mario            Oss                           z.t.
 14   47 Snoeren, Renť            Dongen                         46:05     2:31
 15    9 Bos, Henk                Barneveld                      46:11     2:37
 16   20 van Herwijnen, Jan       Amsterdam                     z.t.
 17   26 Kamphuis, Tijmen         Hengelo                       z.t.
 18   57 Egberink, Roderik        Kortenhoef                    z.t.
 19   45 Secci, Stefano           Tilburg                       z.t.
 20   15 Groen, Mark              Tuk                           z.t.
 21   17 Gugelot, Eric            Woerden                       z.t.
 22    3 Bekhuis, Ed              Deventer                      z.t.
 23   22 Janssen, Jos             Wijchen                       z.t.
 24   23 Jongeling, Gijs          Best                          z.t.
 25   53 de Wit, Kees             Oudewater                     z.t.
 26   60 Homan, Peter             Uithoorn                      z.t.
 27   16 de Groot, Eric           Reeuwijk                      z.t.
 28   19 Heidema, Pieter          Wilnis                        z.t.
 29    7 Bolsenbroek, Maurice     Apeldoorn                     z.t.
 30   10 Braam, Peter             Nijmegen                      z.t.
 31   25 Kamphof, Jan-Willem      Enschede                      z.t.
 32    1 Appeldoorn, Brian        Woerden                       z.t.
 33   11 Dekker, Ben              Maasdijk                      z.t.
 34   35 Roelen, Niels            Odijk                         z.t.
 35   61 Smalbrugge, Rene         Rijssen                       z.t.
 36   49 Tuithof, Erwin           Woerden                       z.t.
 37   18 ter Haar, Johnny         Elst                          z.t.
 38    4 Bloem, Marco             Nunspeet                      z.t.
 39    6 te Boekhorst, Wander     Gaanderen                     z.t.
 40   55 Stadhouders, Wouter      Hengelo                       z.t.
 41   38 Schoen, Stijn            Delfgauw                      z.t.
 42   40 Schoon, Arnold           Best                          z.t.
 43   41 Schotman, Clemens        Smilde                        z.t.
 44   21 Op `t Hoog, Mike         Sint-Michielsgestel           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.442 km/u

27e GROTE PRIJS SHIMANO - MASTERS

                          Uitslag Veldrit over 19,2 km

           Nationale Openingsveldrit te Harderwijk op 1 Oktober 2005
                        Organisatie: WV de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  123 Leemreize, Bonnie        Beltrum                        44:21
  2  143 Willems, Frans           Oostelbeers                    45:23     1:02
  3  122 van Korven, Ton          Diessen                        45:55     1:34
  4  115 Hofstede, Harrie         Zeewolde                       46:08     1:47
  5  141 Weerman, Jannes          Nijeholtwolde                 z.t.
  6  101 van Baak, Martin         Montfoort                     z.t.
  7  105 van der Bruggen, Dick    Oijen                         z.t.
  8  128 Rijkhoff, Frank          Veenendaal                    z.t.
  9  114 van Hoeijen, Jeroen      Amsterdam                      46:36     2:15
 10  121 Koenen, Ger              Amsterdam                     z.t.
 11  110 Essink, Ronny            Ruurlo                         47:11     2:50
 12  129 Schlijper, Theo          Linschoten                    z.t.
 13  106 van der Burgt, Harrie    Oss                            47:36     3:15
 14  126 Paardekooper, Edwin      Groenlo                       z.t.
 15  108 van Dijke, Ed            Baarle-Nassau                 z.t.
 16  139 Voorn Sr., Hans          Hilversum                      47:43     3:22
 17  127 van 't Pad, Jack         Zeist                         z.t.
 18  119 Keppel, Gerrit           Beesd                         z.t.
 19  107 Buyvoets, Richard        Helvoirt                      z.t.
 20  112 Gerritsen, Willard       Uithoorn                      z.t.
 21  109 van Erp, Roland          Best                          z.t.
 22  111 Fenneman, Andre          Wehl                          z.t.
 23  102 Bakker, Jan              Schuinesloot                  z.t.
 24  135 Verhagen, Marcel         Oud-Beyerland                 z.t.
 25  133 Veenstra, Meinte         Hoogland                      z.t.
 26  117 Janssen, Rob             Voorhout                      z.t.
 27  116 Janmaat, Roland          Amersfoort                    z.t.
 28  104 den Braven, Arie         Nieuwegein                    z.t.
 29  130 Slager, Hans             Rhenoy                        z.t.
 30  132 Trollmann, Han           Amersfoort                    z.t.
 31  131 Sligman, Bennie          Laren                         z.t.
 32  134 Verhaar, Vincent         Amstelveen                    z.t.
 33  103 Bousema, Piet            Lochem                        z.t.
 34  146 Boveree, Bennie          Laren                         z.t.
 35  142 Wennekes, Theo           Dodewaard                     z.t.
 36  137 Visser, Hink             Bedum                         z.t.
 37  125 van Oirschot, Frank      Oisterwijk                    z.t.
 38  140 de Vries, Henk           Surhuizum                     z.t.
 39  144 de Wit, Frans            Zutphen                       z.t.
 40  120 van der Knaap, Hans      Gouda                         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 25.975 km/u

27e GROTE PRIJS SHIMANO - JUNIOREN

                          Uitslag Veldrit over 19,2 km

           Nationale Openingsveldrit te Harderwijk op 1 Oktober 2005
                        Organisatie: WV de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1    5 Beuker, Jordy            Huizen                         42:48
  2    9 Brake, Remco             Rhenen                         42:53     0:05
  3   11 Broers, Remco            Maartensdijk                   42:56     0:08
  4   22 Sinkeldam, Ramon         Wormer                         43:01     0:13
  5   21 van der Sanden, Geert    Nuland                         43:17     0:29
  6   17 Huenders, Mitchell       Almere                         43:25     0:37
  7   28 v d Velde, Rob           Wernhout                       43:31     0:43
  8   19 Janssens, Christopher    Rhenen                         43:56     1:08
  9    1 Ariesen, Johim           Rhenen                         44:15     1:27
 10   23 Smit, Mark               Geldrop                        44:24     1:36
 11   10 van den Brand, Twan      Volkel                         44:44     1:56
 12   27 Stopler, Bob             Weerden                        45:03     2:15
 13    7 de Boer, Erik            Hierden                        45:25     2:37
 14   13 van Erp, Jordy           Berghem                       z.t.
 15   14 Gaasbeek, Raymond        Veenendaal                    z.t.
 16    3 Bakker, Joel             Schuinesloot                   45:52     3:04
 17   26 Arts, Edwin              Overloon                      z.t.
 18   16 Hoogland, Milan          Hilversum                     z.t.
 19   20 Robben, Ricardo          Vught                         z.t.
 20   15 Gerritse, Ferdi          Tiel                          z.t.
 21   12 Clermonts, Glenn         Bellingwolde                  z.t.
 22    6 Boelens, Danny           Maarheeze                     z.t.
 23    4 van Bekkum, Frans        Alphen                        z.t.
 24   18 Hulzebos, Barry          Meppel                        z.t.
 25   24 Nugter, Adri             Emmeloord                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.916 km/u

27e GROTE PRIJS SHIMANO - NIEUWELINGEN

                          Uitslag Veldrit over 12,8 km

           Nationale Openingsveldrit te Harderwijk op 1 Oktober 2005
                        Organisatie: WV de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   26 Smit, Kevin              Ede                            29:09
  2   13 van der Horst, Geert     Woerden                        29:14     0:05
  3    8 Eising, Tiimen           Emmen                          29:26     0:17
  4    1 Barkhuis, Bart           Norg                          z.t.
  5   24 van der Sanden, Harm     Nuland                        z.t.
  6   10 Haan, Wouter             Bedum                          30:03     0:54
  7   12 van der Heijden, Rob     Den Dungen                     30:09     1:00
  8    9 Groen, Erik              Tuk                            30:18     1:09
  9   11 Hartogs, Tamor           Amersfoort                     30:25     1:16
 10   18 van Leijen, Steven       Wageningen                     30:34     1:25
 11    2 van Beem, Tommy          Tiel                           30:35     1:26
 12   14 Kallenfels, Mickey       Breda                          30:43     1:34
 13   30 Wientjes, Rico           Didam                          31:02     1:53
 14   32 Krauwel, Bas             Noordwijk                      31:09     2:00
 15   16 Kuiper, Robert           Den Ham                       z.t.
 16   27 Veentra, Allan           Emmen                         z.t.
 17   22 de Ridder, Cees          Noordwijk                      31:27     2:18
 18    5 Daams, Timo              Hilversum                      31:53     2:44
 19   25 Smit, Arlan              Geldrop                       z.t.
 20   28 Visschedijk, Dennis      Weurt                         z.t.
 21   29 Wegter, Bram             Groningen                     z.t.
 22    4 Brinkhuis, Arno          Zevenaar                      z.t.
 23    6 van Deursen, Rick        Budel-Dorplein                z.t.
 24   17 Lammertink, Maurits      Enter                         z.t.
 25   23 Roolvink, Stefan         Almelo                        z.t.
 26   21 van Ree, Renzo           Scherpenzeel                  z.t.
 27   19 van Lochem, John         Aalten                        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.346 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten