Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

4e Nationale Rabobank Cyclo Cross van Bakel
2 Januari 2005

Nieuwelingen + Jeugd Categorie 7

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 5 Jordy Beuker Huizen 15001
2 9 Twan van den Brand Volkel 15148
3 16 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
4 12 Jordy van Erp Berghem 15124
5 14 Jorrit Hermans Helmond 15278
6 17 Harm van der Sanden Nuland 17266
7 53 Steven van Leijen Wageningen 17552
8 19 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218
9 43 Rob van der Heijden Den Dungen 17501
10 13 Ferdi Gerritse Tiel 15341
11 21 Michael Vingerling Rockanje 17070
12 41 Ronnie Tijssen Heerlen 17446
13 20 Bob Stopler Woerden 15362
14 45 Jan Germs Gasselte 17632
15 48 Kevin Smit Ede 17291
16 4 Frans van Bekkum Alphen 15208
17 50 Ricardo Robben Vught 15149
18 47 Dennis Visschedijk Weurt 17292
19 2 Tommy van Beem Tiel 17289
20 52 Arlan Smit Geldrop 17256
21 24 Rico Wientjes Didam 17716
22 11 Rick van Deursen Budel-Dorplein 17851
23 42 Micki van Empel Berlicum 17597
24 30 Sander van Iersel Berkel-Enschot 17230
25 51 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15154
26 6 Danny Boelens Maarheeze 15076
27 36 Niek van Geffen Eerde 17833
28 55 Thomas Polak Prinsenbeek 17230
29 38 Hans Bierens Vessem 17680
30 40 Rob Vleerakkers   18310
31 39 Frans Bierens Vessem 17679
32 32 Reinier de Groot Geldermalsen 17138
33 26 Allan Veenstra Emmen 18275
34 10 Jeroen Claessen Hoeven 15172
35 35 Thijs van den Oetelaar Schijndel 17465
36 49 Twan Castelijns Hapert 15127
37 22 Maikel Bombeeck Helmond 17848
38 8 Haye van Boxtel Kaatsheuvel 17567
39 44 Ronald Dijkhuizen Nieuwegein 17243


Junioren

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 15 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
2 33 Patrick Vliegen Veldhoven 13096
3 20 Jan Mikkers Uden 13166
4 22 Boy van Poppel Moergestel 15213
5 8 Mark Broks St. Michielsgestel 13255
6 12 Koen van Grootel Bakel 13228
7 21 Mattijn Motshagen Nijkerk 13231
8 7 Remco Broers Maartensdijk 15189
9 40 Djuri van Rijbroek Uden 13368
10 23 Geert van der Sanden Nuland 15126
11 25 Bart Senders Hapert 13256
12 31 Jan Verhaegh Deurne 13033
13 24 Willem Schwaner Oploo 13167
14 16 Christopher Janssens Rhenen 15153
15 34 Ivar Hartogs Amersfoort 13042
16 39 Remco te Brake Elst 15346
17 1 Johim Ariesen Rhenen 15328
18 14 Mitchell Huenders Almere 15150
19 32 Coen Vermeltfoort Schuinesloot 15256
20 18 Richard van Loon Baarle Nassau 15110
21 27 Mark Smit Geldrop 15144
22 3 Umberto Atzori Zorgvlied 15114
23 5 Patrick van Berkel Groesbeek 13324
24 2 Edwin Arts Overloon 15016
25 9 Jeroen Dekkers Lierop 15195
26 19 Dennis Luyt Haarlem 13169
27 38 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319
28 13 Saviť van Horik Lierop 15017
29 4 Rob van Bekkum Alphen 13243
30 17 Teun Kuster Huissen 13001
31 37 Christiaan de Rijk De Meern 15426
32 36 Wout Poels Blitterswijck 13027
33 30 Koen Verburg Zeeland 13334
34 10 Richard Frederiks Wijk bij Duurstede 13357


Vrouwen

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 76 Marianne Vos Wijk en Aalburg 14029
2 64 Mirjam Melchers Moergestel 12110
3 59 Reza Hormes-Ravenstijn Wijchen 12051
4 55 Corine Dorland Assendelft 12001
5 73 Anja Nobus BelgiŽ BEL19740409
6 54 Nicole de Bie-Leijten Hulshout (BelgiŽ) NED19751111
7 72 Joyce Vandebeken BelgiŽ BEL19840826
8 66 Linda van Rijen Veghel 16032
9 61 Anouk Kesseleer-Haarsma Heeswijk-Dinther 12224
10 69 Frederika v/d Wiel Harkema 12007
11 52 Elly van Boxmeer Erp 22146
12 65 Eefje Ottevanger Eindhoven 12083
13 70 Imke Hartogs Amersfoort 12018
14 74 Hannah Welter Loosdrecht 16005
15 60 Britt Jochems Vianen 16019
16 67 Allegon Smit Ede 14033
17 68 Marieke Verhoeven Erp 12089
18 58 Petra Hofs Arnhem 12105
19 53 Jacomine van Buuren Rotterdam 22081
20 71 Tamara Blom Tiel 19166
21 75 Nina Roelofs Berghem 16033
22 51 Arjanne van Bekkum Alphen 22044
23 63 Charlotte van Loon Baarle Nassau 19058
24 62 Yvonne Kuiper Den Ham 19177
25 56 Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede 16063


Masters

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 35 Frans Willems Oostelbeers 20393
2 12 Jeroen van Ham Wintelre 21830
3 16 Harrie Hofstede Zeewolde 10066
4 33 Michel van Wezel Terborg 10873
5 14 Jeroen van Hoeijen Amsterdam 10016
6 38 Dick Ariesen Rhenen 10755
7 1 Martin van Baak Montfoort 20736
8 31 Jannes Weerman Nijeholtwolde 10235
9 19 Ger Koenen Amsterdam 20071
10 27 Herman Snoeijink Denekamp 11415
11 21 Adriaan van Londen Tiel 10719
12 29 Robert Vlug Haarlem 10617
13 26 Theo Schlijper Linschoten 20738
14 7 Dennis Craanen Bodegraven 21217
15 6 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
16 2 Ad Bernaerts Baarle-Nassau 20120
17 10 Andre Fenneman Wehl 20743
18 9 Haico Elshof Kilder 20742
19 4 Wim Branderhorst Utrecht 21140
20 24 Jack van 't Pad Zeist 20408
21 3 Ger Bongers Wijchen 20848
22 8 Ed van Dijke Baarle-Nassau 21018
23 5 Arie den Braven Nieuwegein 20535
24 36 Theo van Berlo Beek en Donk 20125
25 17 Gerrit Keppel Beesd 21121
26 34 Lambert van de Wiel Berlicum 10340
27 11 Willard Gerritsen Uithoorn 20045
28 28 Ties Verhagen Eerde 20623
29 22 Marco de Moor Ulft 10252
30 20 Albert van der Leeuw Papenhoven 10198
31 23 Frank van Oirschot Oisterwijk 20433
32 32 Theo Wennekes Dodewaard 20336
33 37 Theo Broere Amsterdam 20060


Amateurs

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 49 Wilfred Veldkamp Woerden 10336
2 28 Pascal van Riet Buggenhout (BelgiŽ) BEL19660527
3 27 Edwin Raats Helmond 10212
4 7 Axel Bult Enschede 11015
5 3 Luit Blom Oudewater 11416
6 37 Andrť Schrader Doetinchem 10377
7 4 Emiel Borsboom Woerden 10660
8 18 Jos Janssen Wijchen 11131
9 21 Jos Kaal Heteren 10444
10 32 Theo Roelofs Heemstede 10571
11 24 Hennie van der Laan Houten 10487
12 43 Damie van Vianen Cromvoirt 10468
13 26 Cees Quint Tiel 10203
14 40 Renť Snoeren Dongen 10511
15 35 Rick Scholtens Swifterbant 10161
16 6 Franco Broks Boxtel 10269
17 38 Stefano Secci Tilburg 10260
18 30 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 11363
19 50 Dirk van Schalen Helmond 1360
20 39 Stefan Slager Rhenoy 11412
21 15 Pieter Heidema Wilnis 10475
22 22 Mario Ketels Oss 10292
23 9 Stephan van Dam St. Michielsgestel 20958
24 23 Gerben Kroes Renkum 10969
25 44 Frank van de Westelaken St.Michielsgestel 11362
26 46 Ron Wouters Zundert 11138
27 8 Harrie van der Burgt Oss 10455
28 45 Cees de Wit Oudewater 21832
29 14 Eric de Groot Reeuwijk 21624
30 16 Jan van Herwijnen Amsterdam 10015
31 41 Henk Jan Valk Den Bosch 10577
32 19 Michiel Janssen Tilburg 10151
33 17 Hans Huijbregts Wernhout 11389
34 36 Arnold Schoon Best 10296
35 29 Lars Rietveld Oudewater 10102
36 33 Harry Ruiterkamp Vught 10424
37 10 Ben Dekker Maasdijk 10939
38 5 Peter Braam Nijmegen 10323
39 12 Martijn Elbers Deurne 21707
40 13 Frank Giesbers Helmond 20984


Elite / Beloften

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 12 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
2 33 Maarten Tjallingii Arnhem 1345
3 44 Jean-Pierre Leijten Bladel 1151
4 18 Sebastian Langeveld Lisse 5012
5 10 Bjorn Hoeben Stramproy 1521
6 43 Bram Schmitz Aalst-Waalre 14
7 23 Guus Magielse Est 5187
8 11 Roel van Houtum Netersel 1150
9 37 Micha de Vries Hilversum 1196
10 7 Frank Groenendaal Eerde 1590
11 35 Erik Verrijt Heeze 1153
12 8 Frank van Grootel Bakel 5021
13 13 Daan Jonge Oldenzaal 5328
14 3 Harm Bronkhorst Nieuw-Vennep 1483
15 20 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 5139
16 38 Marco Wesseling 's-Hertogenbosch 5103
17 41 Joram Hartogs Amersfoort 1026
18 14 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
19 6 Robert van Erp Oss 1233
20 21 Michiel Jan van der Linde Ruinen 13222
21 32 Piet Smits Hazerswoude 1061
22 47 Peter Morse Canada CAN19710711
23 39 Bram Wind Wijk bij Duurstede 5189
24 36 Richard Visscher Zoetermeer 1063
25 29 Rik Senders Hapert 13472
26 46 Keiichi Tsujiura Japan JPN19800104
27 25 Eddo van Os Hilversum 1003
28 2 Lťon van Berlo Beek en Donk 1338
29 17 Patrick de Laat Berlicum 1589
30 15 Robert Klijs Waalre 1217

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen