Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdronde van Oosterhout
3 April 2005

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 13 Julian Spierings RWC Ahoy 17049
2 7 Jordi Talen PRC Delta 17115
3 9 Nicky Zijlaard RWC Ahoy 19264
4 3 Karlijn Sprangers WC de Pedaalridders 19082
5 6 Haliegh Dolman DRC de Mol 19194
6 16 Tim Janssen ZRTC Theo Middelkamp 17323
7 1 Dylan Boomaars WC de Pedaalridders 17251
8 18 Lysanne Rohde WV Breda-Knooppunt 19273
9 15 Denise Gunst ZRTC Theo Middelkamp 19207
10 11 Niels van Lakwijk RSC de Zuidwesthoek 17403
11 2 Jordi van Loon WC de Pedaalridders 17657
12 19 Shahira Paulina WV Breda-Knooppunt 29010
13 12 Eva van Schilt RSC de Zuidwesthoek 19010
14 10 Danos Gerritsen RSC de Zuidwesthoek 17748
15 17 Jeffrey Voermans WV Breda-Knooppunt 17962
16 5 Lotte Eikelenboom DRC de Mol 19237
17 8 Jerzy Timmermans RC Jan van Arckel Aangevraagd
18 20 Emmy Keulemans WV de Jonge Renner 19206
19 21 Tim Luijten wv De Jonge Renner Dagkaart
20 22 Yari Verhoef wv De Jonge Renner Dagkaart
21 23 Gianni Spapen TWC Pijnenburg 17420
22 14 Bonita Lindhout ZRTC Theo Middelkamp 19262
23 4 Ashley Monster DRC de Mol 19242


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 29 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17393
2 41 Patrick Kramer DRC de Mol 17225
3 34 Richard Jansen RSC de Zuidwesthoek 17398
4 45 Lisette van Berghenegouwen RRC De Pedaalridders  
5 38 Adriaan van Schilt RSC de Zuidwesthoek 17517
6 52 Kevin Kooyman RWC Ahoy 17045
7 42 Youri Rieffe RRC De Pedaalridders 18183
8 28 Bart Rullens WC de Pedaalridders 17694
9 37 Tomas van der Pijl RSC de Zuidwesthoek 17861
10 36 Davy Knobel RSC de Zuidwesthoek 17401
11 47 Matthew Roks WV Breda-Knooppunt 17961
12 35 Rowena van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 19112
13 39 DaniŽlla Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19114
14 46 Joshua Roks WV Breda-Knooppunt 17960
15 50 Kelly Verschuren WC de Pedaalridders 19137
16 48 Morag Wouters WV de Jonge Renner 19201
17 40 Roy Huis RSC De Zuidwesthoek Aangevraagd
18 27 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19080
19 31 MIchelle Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 19108
20 43 Niels Pruisken RRC de Pedaalridders 17726
21 51 Ashley Hellemons RSC De Zuidwesthoek Dagkaart
22 32 Delano Geers RSC de Zuidwesthoek 17756
23 49 Zeger-Arie van der Stelt wv De Jonge Renner Dagkaart


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 67 Ashlynn van Baarle RWC Ahoy 19209
2 62 Rebecca Talen PRC Delta 19040
3 65 Tom Rodenburg RRC De Pedaalridders 18111
4 75 Nicky Gieskens RRC de Pedaalridders 17885
5 68 Davy Gunst ZRTC Theo Middelkamp 17492
6 57 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17516
7 56 Pieter-jan Corten RSC de Zuidwesthoek 17028
8 71 Ricardo van Dongen WV de Jonge Renner 17176
9 70 Leroy Jansen WV de Jonge Renner 17179
10 64 Jeffrey Meurs DRC de Mol 17227
11 58 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17406
12 55 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17254
13 69 Lonne Rijvers WV Breda-Knooppunt 19272
14 72 Nilsa Harteveld WV de Jonge Renner 19063
15 59 Cenzio van Rees DRC de Mol 17854
16 76 Melanie Klement WSV Emmen 19231
17 54 Lucie Leenaars WC de Pedaalridders 19081
18 60 Nicky Monster DRC de Mol 17481
19 73 Ricarde van Vught wv De Jonge Renner Dagkaart
20 74 Lucas van Ginneken wv De Jonge Renner Dagkaart


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 1 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17255
2 32 Domenique van Santen PRC Delta 19039
3 6 Maarten van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17621
4 2 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17397
5 18 Nancy van de Burg RRC De Pedaalridders 19278
6 10 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17802
7 16 Joost van de Burg RRC De Pedaalridders 18109
8 3 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17399
9 33 Marion Meerkerk RTC de Hoekse Renners 19056
10 13 Dennis Eikelenboom DRC de Mol 17223
11 31 Andreas Schanz WV de Jonge Renner 17575
12 12 Davy Monster DRC de Mol 17480
13 30 Pierre van Oerle WV de Jonge Renner 17470
14 7 Chantal Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19113
15 15 Emiel de Greef RRC De Pedaalridders 18052
16 5 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17515
17 8 Erik Kramer DRC de Mol 17224
18 29 Adrie Keulemans WV de Jonge Renner 17646
19 22 Peter Blok ZRTC Theo Middelkamp 17749
20 28 Luuk Goos WV de Jonge Renner 17178
21 21 Danielle Rodenburg RRC De Pedaalridders 19315
22 27 Liam Wouters WV de Jonge Renner 17720
23 24 Bryan van Drunen WV de Jonge Renner 17724
24 26 Robin Luttikhuis WV de Jonge Renner 17721
25 11 Stanley van Dillen DRC de Mol 17858
26 4 Jelle Meesters RSC de Zuidwesthoek 17026
27 14 Roald Groeneweg DRC de Mol 17653


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 58 Mitchel Kooyman RWC Ahoy 17046
2 59 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17281
3 52 Dylan van Baarle RWC Ahoy 17758
4 45 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17404
5 41 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17713
6 39 Marjolein Claessen RSC de Zuidwesthoek 19109
7 46 Jalisa van Vugt RSC de Zuidwesthoek 19115
8 43 Anouk Kerstens RSC de Zuidwesthoek 19111
9 37 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17252
10 38 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 17486
11 42 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17396
12 82 DaniŽlle Lommers WV de Jonge Renner 19064
13 60 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17271
14 40 Sjoerd van Ginneken RSC de Zuidwesthoek 17027
15 48 Richard Lamens RRC de Pedaalridders 17906
16 54 Pieter Verhoeven RWC Ahoy 17527
17 57 Joost Snoek WV de Jonge Renner 17722
18 55 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17647
19 56 Tijmen Snoek WV de Jonge Renner 17723
20 51 Bremda OVermeer RRC de Pedaalridders 19261
21 47 Rowan Kreukniet DRC de Mol 27066


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 79 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 17322
2 74 Ashley Spierings RWC Ahoy 19016
3 81 Shanne Braspennincx WV Breda-Knooppunt 19267
4 64 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17394
5 84 Arjen Martens WV Zeeuws-Vlaanderen 17512
6 85 Melanie Woering PRC Delta 19044
7 86 Kevin Klement WSV Emmen 17131
8 65 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17395
9 83 Gianni Gijsel WV Zeeuws-Vlaanderen 17389
10 75 Nick Vanderlijke ZRTC Theo Middelkamp 17888
11 77 Peter De Winter ZRTC Theo Middelkamp 17970
12 71 Marijn Olsthoorn RRC DE Pedaalridders 17996
13 67 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17400
14 49 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17390
15 73 Gino Janssen RRC de Pedaalridders 17840
16 66 Jorinda de Heer RSC de Zuidwesthoek 19110
17 76 Marc Blom ZRTC Theo Middelkamp  
18 78 Max Kort ZRTC Theo Middelkamp  
19 63 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17253
20 87 Laura Meurs DRC de Mol 19076
21 68 Priscilla Bode DRC De Mol 19288
22 70 Thomas van der Vlies DRC de Mol 17932
23 69 Ronald van Gameren DRC De Mol  


Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 83 Stefan Kramer DRC de Mol 17226
2 81 Jurgen van Trijp RSC de Zuidwesthoek 17620
3 89 Max van der Linden WV de Jonge Renner 17180
4 80 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17712
5 79 Antonio Brantenaar RSC de Zuidwesthoek 17942
6 93 Steven Cranham DRC de Mol 17931
7 86 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17324
8 82 Jelle Veraart RSC De Zuidwesthoek BE 0/12094
9 85 Birgit Lavrijssen ZRTC Theo Middelkamp 19094
10 91 Denian Pieters WV Zeeuws-Vlaanderen 17513
11 92 Joyce Verdaasdonck wv Breda-Knooppunt  
12 90 Bart Schmitz WV de Jonge Renner 17648
13 88 Michael van Ginneken WV de Jonge Renner 17177


Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters