Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Rabobank Veldrit van Lierop
15 Januari 2005

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 36 Bram Welten TWC Pijnenburg  
2 31 Yorick Verberne RTC Buitenlust 18301
3 35 Feiko Ammerlaan RWC Ahoy 18039
4 33 Jordi Talen PRC Delta 18207
5 40 Sanne van der Zijden (m) JvR de Batauwers 19158
6 43 Maik van der Heijden WV Uden 17021
7 32 Evy Kuipers (m) RTC Buitenlust 19334
8 41 Ilse Miltenburg (m) JvR de Batauwers 19046
9 42 Chantal van Beusekom (m) JvR de Batauwers 19159
10 37 Youri van Iersel TWC Pijnenburg 17530


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 58 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
2 60 Solveig Riesebeek (m) JvR de Batauwers 19108
3 56 Jelle Wolsink RTV Oldenzaalse WCL 17201
4 52 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18128
5 61 Helena van Leijen (m) JvR de Batauwers 19143
6 55 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 18027
7 51 Britt Teunissen (m) RTC Buitenlust 19210
8 62 Lieke Van Dongen (m) WC de Pedaalridders 19056


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 12 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
2 2 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
3 35 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
4 11 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
5 7 Tim Ariesen WV de Valleirenners AXA 18031
6 6 Pjotr van Beek WV de Valleirenners AXA 17288
7 1 Sabrina Stultiens (m) RTC Buitenlust 19209
8 39 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17347
9 3 Rebecca Talen (m) PRC Delta 19086
10 5 Dirkje Bazuin (m) Westland Wil Vooruit 19125
11 8 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
12 29 Michael Groeneveld HSC de Bataaf 17638
13 9 Ashlynn van Baarle (m) RWC Ahoy 19002


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 2 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
2 1 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
3 34 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
4 9 Fabian Ammerlaan RWC Ahoy 17951
5 30 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17034
6 3 Lana Verberne (m) RTC Buitenlust 19211
7 33 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
8 12 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
9 38 Carmen Leemreize (m) RTC de Stofwolk 19027
10 6 Remy Ollebek ZWC D.T.S. 17057
11 8 Bryan Borowski F.M.C. The Whoopers 17703
12 11 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
13 5 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
14 37 Kevin Snijder WV Drachten e.o. 17423
15 10 Mandy van Leijen (m) JvR de Batauwers 19144


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 3 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 28 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
3 1 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
4 21 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17441
5 18 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
6 19 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
7 22 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
8 4 SamuŽl Smit WV Het Stadion 17245
9 12 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
10 14 Mark van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17500
11 10 Binne-Pier de Haan WV Drachten e.o. 17073
12 15 Dylan van Baarle RWC Ahoy 17333
13 25 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
14 13 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
15 36 Nick van Dijk TWC Pijnenburg 17013
16 8 Tessa Steenbakkers (m) WV Schijndel 19113
17 2 Willem Koonings RTC Buitenlust 18254
18 26 Erwin Poldervaart PRC Delta 17067
19 17 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
20 9 Merel van de Berg (m) WV Schijndel 29036
21 11 Danny Ariesen WV de Valleirenners AXA 18030
22 24 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
23 27 Mariska Everts (m) W.V. Assen-Roden 19011
24 23 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
25 31 Dirk Jansen TWC Het Snelle Wiel 18296
26 6 Rowan Bax Team Brabant 2000 17880


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 13 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
2 18 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
3 2 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
4 16 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
5 11 Renzo van Ree WV de Valleirenners AXA 17692
6 7 Dirk de Bekker WV Schijndel 17584
7 6 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
8 22 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
9 32 Triston Martens WV Uden 17263
10 3 Niekie Trines RTC Buitenlust  
11 20 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
12 12 Iris Spooren (m) TWC Het Snelle Wiel 19173
13 5 Daan Rijkers WV Schijndel 17466
14 21 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
15 17 Melanie van Lieshout (m) OWC de Komeet 19147
16 8 DaniŽl Bronswijk Westland Wil Vooruit 17807


Nieuwelingen / Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 29 JoŽl Bakker Schuinesloot 15255
2 33 Kevin Smit Ede 17291
3 31 Twan van den Brand Volkel 15148
4 16 Rob van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17501
5 23 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
6 9 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
7 38 Maurice van de Berg ZRTC Theo Middelkamp 17321
8 20 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
9 30 Maurits Bekkema Waalwijk 15262
10 22 Reinier de Groot JvR de Batauwers 17138
11 1 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
12 7 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
13 36 Arlan Smit Geldrop 17256
14 2 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
15 17 Milan van den Ende RWC Ahoy 17336
16 37 Allen Veenstra WSV Emmen 18275
17 25 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
18 14 Rob Vleerakkers TWC Het Snelle Wiel 18310
19 21 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
20 13 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
21 24 EfraÔm Smit WV Het Stadion 17244
22 12 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen