Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Jeugdveldrit van Deurne
16 Januari 2005

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 8 Bram Welten TWC Pijnenburg 17015
2 1 Feiko Ammerlaan RTC Ahoy 18039
3 5 Evy Kuipers R&TC Buitenlust 19334
4 11 Maik van der Heijden WV Uden 17021
5 6 Yorick Verberne R&TC Buitenlust 18301
6 13 Sjoerd Smits TWC Pijnenburg 17014
7 10 Mark van Son WV Schijndel 17025
8 12 DaniŽlla Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19084
9 3 Rene van IJzendoorn JvR de Batauwers 17519
10 9 Jeroen Martens WV Schijndel 17023


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 11 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
2 19 Stan Wijkel WSV Emmen 17103
3 3 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19108
4 17 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
5 2 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19143
6 5 Britt Teunissen R&TC Buitenlust 19210
7 14 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
8 4 Petra van IJzendoorn JvR de Batauwers 19107
9 9 Annemaryne MŲhlmann RTC de Mol 19014
10 10 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
11 15 Pim Hermans WV Uden 17727
12 13 Michel van der Elzen WV Uden 27198
13 18 Chris- Jan Donkers WV Uden 17370


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 18 Mike Vlietstra GRC Jan van Arckel 17127
2 4 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
3 7 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
4 11 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
5 6 Sabrina Stultiens RTC Buitenlust 19209
6 19 Nino Honigh Alcmaria Victrix 17053
7 13 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
8 14 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
9 20 Rutger Vos WSV Emmen 17766
10 9 Kevin Bode DRC de Mol 17775
11 12 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
12 5 Niels Huizinga RTC Buitenlust 17854
13 17 Chantal Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19083
14 10 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19153
15 8 Henk Klein Tijssink K.W.C. Kampen 17659
16 1 Ashlynn van Baarle RWC Ahoy 19002


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 11 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
2 4 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
3 20 Mike de Bie Belgie 12031
4 5 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
5 1 Fabian Ammerlaan W.V. Ahoy 17951
6 16 Koen Bouwman R en TV de Zwaluwen 17507
7 15 Tim Kerkhof WV Uden 17512
8 12 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
9 13 Jermaine Post RWV de Spartaan 19174
10 19 Remy Ollebek ZWC D.T.S. 17057
11 7 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
12 21 Sabine Rijkers TWC Het Snelle Wiel 19197
13 10 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
14 22 Hidde Munsters RTC Buitenlust 17941


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 9 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 8 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
3 21 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
4 18 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
5 35 Erwin Broers GWC de Adelaar 17402
6 4 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17441
7 36 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
8 28 Binne-Pier de Haan WV Drachten e.o. 17073
9 30 Francis Keizer R en TV de Zwaluwen 19128
10 33 Ike Groen WV Alcmaria Victrix 17976
11 12 Emiel Dolfsma K.W.C. Kampen 17657
12 1 Dylan van Baarle W.V. Ahoy 17333
13 14 Willem Klein Tijssink K.W.C. Kampen 17913
14 19 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
15 26 Anne van de Beurcht WV Uden 19065
16 6 Willem Koonings R&TC Buitenlust 18254
17 17 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
18 27 Maaike Hoek AWV de Zwaluwen 19176
19 24 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
20 32 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
21 29 DaniŽlle Lommers WV de Jonge Renner 19045
22 37 Martijn Kampe De Zwaluwen 17016
23 22 Merel van de Berg W.V. Schijndel 29036
24 16 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
25 20 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
26 34 Nick Tapperwijn ZWC D.T.S. 17647
27 15 Jochem Mohlmann RWC de Mol 17032


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 26 Sean de Bie Belgie 12032
2 7 Tijmen Eising WSV Emmen 17095
3 42 Robin de Cnodder Belgie BEL19911018
4 3 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
5 4 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
6 11 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
7 19 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
8 25 Niekie Trines R&TC Buitenlust dK
9 1 Lars van der Haar WV de Valleirenners AXA 17290
10 9 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
11 14 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
12 5 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
13 21 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
14 18 Randy Robben WV Schijndel 17468
15 16 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
16 22 Peter Duyf WV Uden 17259
17 17 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832


Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 25 Wouter Wippert AWV de Zwaluwen 17715
2 3 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
3 26 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
4 22 Bart Barkhuis W.V. Assen-Roden 17026
5 5 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
6 9 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
7 12 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
8 4 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
9 10 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
10 23 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17573
11 16 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
12 24 Rob Fleerakkers TWC Het Snelle Wiel 18310
13 19 Axel Post RWV de Spartaan 17685
14 15 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
15 17 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
16 1 Tamara Blom JvR de Batauwers 19166
17 11 Kim van Poppel TWC Pijnenburg 19200


Uitslag beschikbaar gesteld door Jan Dorussen / Peter Vossen