Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

LJT Cyclo-Cross Berghem
9 Januari 2005

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 3 Bram Welten TWC Pijnenburg Aangevr.
2 7 Yorick Verberne R&TC Buitenlust 18301
3 5 Stefan Kreder GRTC Excelsior 17358
4 12 Ilse Miltenburg JvR de Batauwers 19046
5 2 Feiko Ammerlaan RRC de Pedaalridders 18039
6 17 Mike v/d Heijden WV Uden 17021
7 16 Mark van Son WV Schijndel 17025
8 6 Evy Kuipers R&TC Buitenlust 19334
9 8 Simone Kikkert WRV de Peddelaars 19213
10 11 Sanne van der Zijden JvR de Batauwers 19158
11 1 Jordi Talen PRC Delta 18207
12 13 DaniŽlla Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19084
13 19 Iris Stadman WSV Emmen 19183
14 10 Chantal van Beusekom JvR de Batauwers 19159
15 9 Rene van IJzendoorn JvR de Batauwers Dagkaart
16 18 Jeroen Martens WV Schijndel 17023


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 18 Stan Wijkel WSV Emmen 17103
2 2 Jan David De Haan WV Drachten e.o. 17074
3 6 Jorg Eising WSV Emmen 17094
4 24 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19108
5 4 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
6 12 Britt Teunissen RTC Buitenlust 19210
7 28 Jelle Wolsink RTV Oldenzaalse WCL 17201
8 3 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
9 25 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19143
10 29 Bram van Berkesteyn RWV de Spartaan 17250
11 9 Patrick Kramer DRC de Mol 17448
12 31 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
13 14 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
14 16 RafaŽl Spier GWC de Adelaar 17744
15 26 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19056
16 19 Natasja Koenen Westland Wil Vooruit 19221
17 17 Toby Seegers WV Schijndel 17831
18 22 Petra van IJzendoorn JvR de Batauwers 19107
19 30 Dylan Ossendrijver WV Eemland 18265
20 8 Melanie Klement WSV Emmen 19035
21 7 Mareille Meijering WSV Emmen 19037
22 15 Pim Hermans WV Uden 17727
23 23 Bart van Oude Wansink JvR de Batauwers 17612
24 20 Christel Bronswijk Westland Wil Vooruit 19198
25 13 Michel v/d Elzen WV Uden 27198
26 21 Laura v. Kessel JvR de Batauwers 19333


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 70 Pjotr van Beek WV de Valleirenners AXA 17288
2 51 Mike Vlietstra GRC Jan van Arckel 17127
3 52 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
4 56 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
5 64 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
6 63 Sabrina Stultiens RTC Buitenlust 19209
7 61 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
8 71 Tim Ariesen WV de Valleirenners AXA 18031
9 58 Erik Kramer DRC de Mol 18194
10 66 Nino Honigh WV Alcmaria Victrix 17901
11 59 Kevin Bode DRC de Mol 17775
12 75 Rebecca Talen PRC Delta 19086
13 54 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19153
14 55 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
15 73 Henk Klein Tijssink K.W.C. Kampen 17659
16 69 Dirkje Bazuin Westland Wil Vooruit 19125
17 62 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17240
18 78 Rutger Vos WSV Emmen 17766
19 72 Chantal Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19083
20 76 Leo Combee GRC Jan van Arckel 17654
21 74 Daan Schouten AWV de Zwaluwen 17899
22 65 Luke Weijers RTV De Bollenstreek 17415
23 57 Jeffrey Meurs DRC de Mol 17178
24 77 Michael Groeneveld HSC de Bataaf 17638
25 67 Teun Schriks WV Uden 17268


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 63 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
2 54 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
3 87 Mike de Bie   B 19930221
4 64 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
5 55 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
6 52 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17951
7 86 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17034
8 79 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17210
9 65 Lana Verberne RTC Buitenlust 19211
10 72 Tim Kerkhof WV Uden 17512
11 69 Bryan Borowski F.M.C. The Whoopers 17703
12 75 Bouk Kriek ZWC D.T.S. 17538
13 84 Brian van Baak WTC Woerden 17503
14 59 Danielle Meijering WSV Emmen 19036
15 53 Jermaine Post RWV de Spartaan 19174
16 85 Eelke van der Horst WTC Woerden 17321
17 74 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
18 66 Koen Bouwman R en TV de Zwaluwen 17507
19 83 Kevin Ossendrijver WV Eemland 18263
20 51 Kevin Snijder WV Drachten e.o. 17423
21 76 Remy Ollebek ZWC D.T.S. 17057
22 78 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17553
23 60 Marion Meerkerk RTC de Hoekse Renners 19106
24 82 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17184
25 57 Marlin Dijkstra WSV Emmen 19033
26 71 Jorn Hunink WV Uden 17262
27 77 Mandy van Leijen JvR de Batauwers 19144
28 73 ChloŽ Spier GWC de Adelaar 19184
29 80 Gerwin Stoel K.W.C. Kampen 17554
30 70 Jeroen Kikkert WRV de Peddelaars 17878
31 67 Jasper van Noort RTV De Bollenstreek 17042


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 24 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17860
2 22 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
3 40 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
4 4 Francis Keizer R en TV de Zwaluwen 19128
5 13 Elmar Reinders WSV Emmen 17102
6 38 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17441
7 30 Erwin Broers GWC de Adelaar 17402
8 3 Binne-Pier de Haan WV Drachten e.o. 17073
9 6 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17228
10 9 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
11 39 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
12 46 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
13 53 Tjapco Epskamp W.V. Eemland 17088
14 28 Mark van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17500
15 12 Adrik Elzing WSV Emmen 17096
16 48 Emiel Dolfsma K.W.C. Kampen 17657
17 5 Dylan van Baarle FV Zoetermeer '77 17333
18 56 Bart Harmsen WTC de Amstel 18181
19 26 Didier Caspers RTV De Bollenstreek 17835
20 29 Anne van de Beurcht WV Uden 19065
21 52 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17344
22 45 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17351
23 54 Maaike Hoek AWV de Zwaluwen 19176
24 41 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17208
25 33 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
26 36 Nick Tapperwijn ZWC D.T.S. 17647
27 2 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
28 31 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19113
29 43 Anouk Kerstens RSC de Zuidwesthoek 19090
30 7 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
31 49 Willem Klein Tijssink K.W.C. Kampen 17913
32 55 Jasper Plender AWV de Zwaluwen 17971
33 47 Erwin Poldervaart PRC Delta 17067
34 19 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
35 50 Martijn 't Kampe De Zwaluwen 17016
36 58 Gijs Schefferlie Doorn dagkaart
37 27 Robin van der Werf RTV De Bollenstreek 17044
38 21 Willem Koonings R&TC Buitenlust 18254
39 16 Iris Ockeloen DRC de Mol 19055
40 35 Raymon van de Brug WSV Emmen 17650
41 57 DaniŽlle Lommers WV de Jonge Renner 19045
42 44 Marjolein Claessen RSC de Zuidwesthoek 19079
43 34 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472
44 32 Merel v/d Berg WV Schijndel 29036
45 8 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
46 15 Laura Meurs DRC de Mol 19054
47 59 Diederik Deelen GRTC Excelsior 27119
48 51 Mariska Everts W.V. Assen-Roden 19011
49 42 Danny Ariesen WV de Valleirenners AXA 18030
50 10 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
51 37 Dewi Asselman Westland Wil Vooruit 19124
52 20 Dirk Janssen TWC Het Snelle Wiel 18296
53 18 Rowan Bax Team Brabant 2000 17880


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 9 Tijmen Eising WSV Emmen 17095
2 44 Sean de Bie   B 19911003
3 3 Wouter Haan NWV Groningen 17434
4 4 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17227
5 16 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
6 36 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
7 2 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
8 35 Renzo van Ree WV de Valleirenners AXA 17692
9 34 Lars van der Haar WV de Valleirenners AXA 17290
10 38 Jasper Bovenhuis W.V. Assen-Roden 17631
11 24 Dirk de Bekker WV Schijndel 17584
12 37 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
13 27 Triston Martens WV Uden 17263
14 23 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
15 33 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
16 28 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
17 30 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
18 18 Bas Krauwel RTV De Bollenstreek 17516
19 15 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
20 42 Geoffrey Verweij WTC Woerden 17704
21 11 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
22 29 Randy Robben WV Schijndel 17468
23 26 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
24 14 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19173
25 7 Kevin Klement WSV Emmen 17100
26 45 Niekie Trines RTC Buitenlust Dagkaart
27 12 Sven van Neutigem FCC Barendrecht 17637
28 20 Daan Rieks WRV de Peddelaars 17564
29 25 Daan Rijkers WV Schijndel 17466
30 41 Jorinda de Heer RSC de Zuidwesthoek 19080
31 19 Kirsten Lippens WRV de Peddelaars 19060
32 22 Peter Duyf WV Uden 17259
33 8 Roan Dijkstra WSV Emmen 17093
34 5 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17575
35 21 Jaap Schriks WV Uden 17267
36 13 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
37 1 Melanie van Lieshout OWC de Komeet 19147
38 40 Frank Lathouwers WV Schijndel 17239
39 39 Bryan Ossendrijver WV Eemland 18262


Categorie 7

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 42 Steven van Leijen JvR de Batauwers 17552
2 18 Wouter Wippert AWV de Zwaluwen 17715
3 32 Harm van der Sanden WV Uden 17266
4 45 Kevin Smit WV de Valleirenners AXA 17291
5 54 Geert van der Horst WTC Woerden 17322
6 31 Rob van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17501
7 46 Kaj Slenter TWC Maaslandster 18307
8 52 Bart Barkhuis W.V. Assen-Roden 17026
9 1 Michael Vingerling PRC Delta 17070
10 48 Ronnie Tijssen TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17446
11 20 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17181
12 38 Jesper Asselman Westland Wil Vooruit 17492
13 21 Maurice van den Berge ZRTC Theo Middelkamp 17254
14 30 Micki v. Empel The Woopers 17097
15 51 Jan Germs W.V. Assen-Roden 17632
16 10 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
17 27 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17851
18 35 Niek van Geffen WV Schijndel 17833
19 59 Arlan Smit R en TC Trap met Lust 17256
20 56 Maurits Lammertink AWV de Zwaluwen 17510
21 19 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
22 13 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
23 6 Milan van den Ende FV Zoetermeer '77 17336
24 14 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17573
25 23 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
26 22 Jacob de Roo ZRTC Theo Middelkamp 17487
27 41 Reinier de Groot JvR de Batauwers 17138
28 11 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
29 50 Nils van Kooij WC de Waardrenner 17299
30 17 Allan Veenstra WSV Emmen 18275
31 9 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17577
32 33 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17470
33 25 Rob Fleerakkers TWC Het Snelle Wiel 18310
34 43 Tamara Blom JvR de Batauwers 19166
35 12 Thijs van de Schoot TWC Pijnenburg 17578
36 24 Frans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17679
37 34 Thijs van den Oetelaar WV Schijndel 17465
38 3 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
39 58 Maikel Bombeeck RTC Buitenlust 17848
40 49 Ronald Dijkhuizen WV Het Stadion 17243
41 29 Cees de Ridder RTV De Bollenstreek 17639
42 8 Axel Post RWV de Spartaan 17685
43 15 Kim van Poppel TWC Pijnenburg 19200
44 5 Arno Brinkhuis R en TV de Zwaluwen 17508
45 44 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058
46 55 Yvonne Kuiper AWV de Zwaluwen 19177

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen