Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

4e Nationale Rabobank Cyclo Cross van Bakel

2 Januari 2005

Categorie 1

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 51 Bram Welten TWC Pijnenburg  
2 60 Mark van Son WV Schijndel 17025
3 50 Verberne Yorick R&TC Buitenlust 18301
4 57 Sanne van der Zijden (m) JvR de Batauwers 19158
5 62 Sjoerd Smits TWC Pijnenburg  
6 59 Maik van der Heijden WV Uden dagkaart
7 61 DaniŽlla Verstraten (m) RSC de Zuidwesthoek 19084
8 56 Chantal van Beusekom (m) JvR de Batauwers 19159
9 58 Ilse Miltenburg (m) JvR de Batauwers 19046


Categorie 2

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 66 Stan Wijkel WSV Emmen 17103
2 61 Jan David De Haan WV Drachten e.o. 17074
3 62 Bram van Berkesteyn RWV de Spartaan 17250
4 53 Kars Welten TWC Pijnenburg 18239
5 59 Bjorn van der Heijden WV Uden 18236
6 64 Jasper van Dijk RTC Buitenlust 18129
7 65 Sem Bleiksloot RWC Ahoy 17002
8 56 Helena van Leijen (m) JvR de Batauwers 19143
9 55 Solveig Riesebeek (m) JvR de Batauwers 19108
10 50 Britt Teunissen (m) RTC Buitenlust 19210
11 52 Melanie Klement (m) WSV Emmen 19035


Categorie 3

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 51 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17847
2 63 Piotr Havik GRTC Excelsior 17987
3 61 Pjotr van Beek WV de Valleirenners AXA 17288
4 55 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17574
5 64 Tim Ariesen WV de Valleirenners AXA 18031
6 59 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17682
7 50 Sabrina Stultiens (m) RTC Buitenlust 19209
8 60 Dirkje Bazuin (m) Westland Wil Vooruit 19125
9 62 Chantal Verstraten (m) RSC de Zuidwesthoek 19083
10 56 Henk Klein Tijssink K.W.C. Kampen 17659
11 54 Robert Polak TWC Pijnenburg 17229
12 53 Anouk van Kessel (m) TWC Pijnenburg 19153
13 57 Ashlynn van Baarle (m) RWC Ahoy 19002


Categorie 4

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 4 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17576
2 1 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17850
3 2 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17862
4 7 Mike de Bie BelgiŽ BEL19930221
5 5 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17570
6 16 Ian Kastelijn WV Schijndel 17237
7 3 Lana Verberne (m) RTC Buitenlust 19211
8 15 Tim Kerkhof WV Uden 17512
9 9 Brian van Baak WTC Woerden 17503
10 6 Remy Ollebek ZWC D.T.S. 17057
11 19 Bryan Borowski F.M.C. The Whoopers 17703
12 8 Kevin Snijder WV Drachten e.o. 17423


Categorie 5

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 3 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17861
2 14 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17136
3 37 Erwin Broers GWC de Adelaar 17402
4 13 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17441
5 4 Francis Keizer (m) R en TV de Zwaluwen 19128
6 15 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17990
7 28 Kay Welten TWC Pijnenburg 17581
8 23 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17561
9 24 Binne-Pier de Haan WV Drachten e.o. 17073
10 25 Mark van der Heijden F.M.C. The Whoopers 17500
11 10 Dylan van Baarle RWC Ahoy 17333
12 16 Anne van de Beurcht (m) WV Uden 19065
13 19 Kevin van den Oetelaar WV Schijndel 17832
14 17 Tessa Steenbakkers (m) WV Schijndel 19113
15 32 Marjolein Claessen (m) RSC de Zuidwesthoek 19079
16 22 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17790
17 29 Bram van de Schoot TWC Pijnenburg 27136
18 27 Djago Smits TWC Pijnenburg 17528
19 26 Ocke van Boxtel TWC Pijnenburg 17568
20 30 Mariska Everts (m) W.V. Assen-Roden 19011
21 36 Danny Ariesen WV de Valleirenners AXA 18030
22 2 Willem Koonings RTC Buitenlust 18254
23 18 Merel van de Berg (m) WV Schijndel 29036
24 34 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17557
25 35 DaniŽlle Lommers (m) WV de Jonge Renner 19045
26 9 Willem Klein Tijssink K.W.C. Kampen 17913
27 33 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17556
28 21 Dirk Jansen TWC Het Snelle Wiel 18296
29 12 Rowan Bax Team Brabant 2000 17880
30 20 Tom Verhoeven WV Schijndel 17472


Categorie 6

Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 28 Sean de Bie BelgiŽ BEL19911003
2 4 Tijmen Eising WSV Emmen 17095
3 23 Robin de Cnodder BelgiŽ BEL19911081
4 5 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17572
5 2 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17849
6 24 Milan van den Ende RWC Ahoy 17336
7 11 Dirk de Bekker WV Schijndel 17584
8 21 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17343
9 10 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17469
10 20 Renzo van Ree WV de Valleirenners AXA 17692
11 19 Lars van der Haar WV de Valleirenners AXA 17290
12 13 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17236
13 27 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17156
14 15 Triston Martens WV Uden 17263
15 18 Niekie Trines RTC Buitenlust dagkaart
16 6 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17137
17 16 Iris Spooren (m) TWC Het Snelle Wiel 19173
18 1 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856
19 12 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17464
20 14 Randy Robben WV Schijndel 17468
21 9 Daan Rijkers WV Schijndel 17466
22 3 Kevin Klement WSV Emmen 17100
23 8 Peter Duyf WV Uden 17259
24 7 Kirsten Lippens (m) WRV de Peddelaars 19060
25 17 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17681
26 26 Melanie van Lieshout OWC de Komeet 19147


Nieuwelingen + Categorie 7

Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 5 Jordy Beuker Huizen 15001
2 9 Twan van den Brand Volkel 15148
3 16 Stefan Limburg Witte Paarden 15117
4 12 Jordy van Erp Berghem 15124
5 14 Jorrit Hermans Helmond 15278
6 17 Harm van der Sanden Nuland 17266
7 53 Steven van Leijen Wageningen 17552
8 19 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218
9 43 Rob van der Heijden Den Dungen 17501
10 13 Ferdi Gerritse Tiel 15341
11 21 Michael Vingerling Rockanje 17070
12 41 Ronnie Tijssen Heerlen 17446
13 20 Bob Stopler Woerden 15362
14 45 Jan Germs Gasselte 17632
15 48 Kevin Smit Ede 17291
16 4 Frans van Bekkum Alphen 15208
17 50 Ricardo Robben Vught 15149
18 47 Dennis Visschedijk Weurt 17292
19 2 Tommy van Beem Tiel 17289
20 52 Arlan Smit Geldrop 17256
21 24 Rico Wientjes Didam 17716
22 11 Rick van Deursen Budel-Dorplein 17851
23 42 Micki van Empel Berlicum 17597
24 30 Sander van Iersel Berkel-Enschot 17230
25 51 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15154
26 6 Danny Boelens Maarheeze 15076
27 36 Niek van Geffen Eerde 17833
28 55 Thomas Polak Prinsenbeek 17230
29 38 Hans Bierens Vessem 17680
30 40 Rob Vleerakkers   18310
31 39 Frans Bierens Vessem 17679
32 32 Reinier de Groot Geldermalsen 17138
33 26 Allan Veenstra Emmen 18275
34 10 Jeroen Claessen Hoeven 15172
35 35 Thijs van den Oetelaar Schijndel 17465
36 49 Twan Castelijns Hapert 15127
37 22 Maikel Bombeeck Helmond 17848
38 8 Haye van Boxtel Kaatsheuvel 17567
39 44 Ronald Dijkhuizen Nieuwegein 17243

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen