Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

52e Ronde van Zuid-Holland

                       Uitslag Rit in lijn over 160,3 km

                         Wedstrijd datum: 13 Maart 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   22 Flens, Rick              vVliet - EBH Advocaten       3:30:23
  2   45 de Jong, Gideon          vHemert Grp-Jonge Renner     3:30:34     0:11
  3   20 van Leijen, Joost        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
  4   13 Duyn, Huub               Team Moser-AH-Trentino        z.t.
  5  134 Ruijgh, Rob              Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
  6   23 Wesseling, Marco         vVliet - EBH Advocaten        z.t.
  7   34 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  8   19 Maaskant, Martijn        vVliet - EBH Advocaten       3:30:38     0:15
  9   47 Hoogerland, Johnny       vHemert Grp-Jonge Renner     3:30:40     0:17
 10   46 van der Zanden, Tim      vHemert Grp-Jonge Renner     3:30:50     0:27
 11  178 van Emden, Jos           UWTC de Volharding           3:31:56     1:33
 12   48 Pronk, Jos               vHemert Grp-Jonge Renner     3:32:00     1:37
 13   31 Fransen, Rick            RTV Oldenzaalse OWC          3:32:43     2:20
 14   21 Berkhout, Thomas         vVliet - EBH Advocaten       3:32:45     2:22
 15   14 Goesinnen, Floris        Team Moser-AH-Trentino       3:32:48     2:25
 16    7 Beima, Marcel            L÷wik Meub - vLosser ins     3:33:11     2:48
 17  133 Verbist, Jos             Kempen/Buitenl/Luchtschp     3:33:21     2:58
 18    8 Stroetinga, Wim          L÷wik Meub - vLosser ins     3:33:55     3:32
 19    3 Honig, Reinier           Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 20  172 Vissers, Job             Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 21   11 Soepenberg, Ger          L÷wik Meub - vLosser ins     3:33:56     3:33
 22   44 Huizinga, Stefan         vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 23    1 Alloo, Mike              Cycl Tm Bert Story-Piels     3:34:24     4:01
 24  120 Schouten, John           PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 25  169 Daling, Robin            Schijndel/Dommelstr/TML      3:34:28     4:05
 26  112 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp       3:34:29     4:06
 27   25 Berk, Johan              HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 28   91 Peetoom, Dirk            Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 29   59 van Duuren, Aloys        WRV de Peddelaars             z.t.
 30   24 Bellemakers, Dirk        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 31   98 Kortekaas, Michael       Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 32    6 Wallaard, Freek          Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 33   37 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster              z.t.
 34   17 Bodnar, Maciej           Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 35    5 van Stiphout, Addy       Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 36  155 Burger, Leon             WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 37   12 Timmer, Albert           L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 38   10 van Groen, Arnoud        L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 39   93 Kamper, Kris             Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 40  102 van Hage, Klaas          Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 41  103 de Lange, Alex           Hypoth-Groning/Stormvgls     3:34:41     4:18
 42   15 Nannes, Jochem           Team Moser-AH-Trentino       3:34:44     4:21
 43   18 Huizenga, Jenning        Team Moser-AH-Trentino       3:38:41     8:18
 44   87 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
 45  147 v.d. Sman, Ruud          Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 46   53 Poels, Norbert           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 47   63 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 48   56 Bleuming, Raymon         WRV de Peddelaars             z.t.
 49   43 Rijntjes, Daan           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 50  140 van Dijk, Bert           West Frisia/WV Olympia        z.t.
 51  132 KleinJan, Giel           RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 52  122 Oostlander, Sander       Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
 53   82 van Dorrestein, Stefan   WV 't Stadion                3:38:49     8:26
 54  160 Weijers, Frank           Maaskant/Uden/Tm Brabant     3:39:00     8:37
 55  149 de Visser, Roy           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 56   28 de Kok, Stefan           HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 57  159 van Haren, Joost         Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
 58  123 Vendrig, Bart            Rabo-JvArckel/BIK-Excels     3:39:31     9:08

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.717 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp