Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee

                       Uitslag Rit in lijn over 170,2 km

                          Goes - Goes op 16 April 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   48 Pronk, Jos               vHemert Grp-Jonge Renner     4:23:10
  2   22 Berkhout, Thomas         vVliet - EBH Advocaten        z.t.
  3   19 Flens, Rick              vVliet - EBH Advocaten       4:23:43     0:33
  4  172 Vissers, Job             Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
  5   45 de Jong, Gideon          vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  6   24 Wesseling, Marco         vVliet - EBH Advocaten       4:24:15     1:05
  7    8 Stroetinga, Wim          L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
  8    6 van Stiphout, Addy       Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
  9   43 Rijntjes, Daan           vHemert Grp-Jonge Renner     4:24:17     1:07
 10   11 van Groen, Arnoud        L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 11  110 Jonker, Wilco            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 12   56 Denis, Camiel            WRV de Peddelaars             z.t.
 13  133 Verbist, Jos             Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 14   84 van der Zwet, Arno       WV 't Stadion                 z.t.
 15  109 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp       4:24:20     1:10
 16    9 Hassink, Arne            L÷wik Meub - vLosser ins     4:24:21     1:11
 17   46 van der Zanden, Tim      vHemert Grp-Jonge Renner     4:24:31     1:21
 18    1 Alloo, Mike              Cycl Tm Bert Story-Piels     4:25:07     1:57
 19   47 Commandeur, Sjoerd       vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 20  103 de Lange, Alex           Hypoth-Groning/Stormvgls     4:27:58     4:48
 21   10 Timmer, Albert           L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 22   53 Israel, Pieter           Willebrord Wil Vooruit       4:28:38     5:28
 23  173 Kerkdijk, Bart           Schijndel/Dommelstr/TML      4:29:33     6:23
 24   12 Soepenberg, Ger          L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 25  102 van Hage, Klaas          Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 26   66 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 27    7 Beima, Marcel            L÷wik Meub - vLosser ins     4:29:44     6:34
 28   18 Bodnar, Maciej           Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 29    3 Wallaard, Freek          Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 30  163 Sipkema, Willem-Sytse    Drachten eo/Friesche Lw      4:33:10    10:00
 31  151 Akkerman, Jeroen         WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 32  156 Spring in 't Veld, Joost WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 33   20 Bellemakers, Dirk        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 34   98 Gootjes, Hugo            Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 35   29 Schouten, Douwe          HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 36   90 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000              4:37:10    14:00

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.804 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt