Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

23e Wim Hendriks Trofee

                       Uitslag Rit in lijn over 160,8 km

                           Koewacht op 24 April 2005
                           Auto van de Voorde - Hulst

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    9 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior               3:47:37
  2   64 van Leeuwen, Patrick     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  3   81 Smith, Raynold           V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
  4   26 van Dijk, Emiel          PRC Delta                    3:47:39     0:02
  5   93 van Ruitenbeek, Malaya   Westland Wil Vooruit          z.t.
  6  120 Vissers, Job             Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
  7  112 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  8  138 de Bruijn, Jimmy         ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
  9   15 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                 z.t.
 10   25 van den Berg, Peter      PRC Delta                     z.t.
 11   28 Farenhout, Edward        PRC Delta                     z.t.
 12   32 Wolthuis, Bart           Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 13   31 Vendrig, Bart            Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 14   98 Verstraten, Jean-Pierre  Willebrord Wil Vooruit       3:47:44     0:07
 15   44 Verbist, Jos             RTC Buitenlust                z.t.
 16  115 van Schalen, Dirk        Dommelstreek/TrapMetLust     3:47:50     0:13
 17  116 Kerkdijk, Bart           Dommelstreek/TrapMetLust     3:48:03     0:26
 18   42 Hartog, Arno             Rabobank Hoekse Renners      3:49:41     2:04
 19   97 Leijs, John              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 20   27 de Koning, Louis         PRC Delta                     z.t.
 21   88 Wecek, Timo              WC Midden-Limburg             z.t.
 22  102 Sijmens, Michel          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 23   95 Meijer, Erwin            Westland Wil Vooruit          z.t.
 24   19 de Keijzer, Stijn        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 25   35 Luyten, Marco            Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 26   65 Meulenbroeks, Marc       TWC Het Snelle Wiel          3:50:13     2:36
 27   87 Robroek, Bas             WC Midden-Limburg             z.t.
 28  119 van Grinsven, Marc       Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 29  118 Kerkdijk, Chris          Dommelstreek/TrapMetLust      z.t.
 30   60 Hamers, Niels            TWC de Kempen                 z.t.
 31   34 Dekker, Bert             Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 32   82 Rentmeester, Niek        V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
 33  123 van Amerongen, Sander    Maaskant/Uden/Brabant2dz      z.t.
 34  129 van der Knaap, Ramon     Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 35   99 Jaspers, Davy            Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 36  111 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 37   37 de Baat, Arjen           Rabobank Hoekse Renners       z.t.
 38   77 Vermeulen, Nick          TWC Tempo - BMV               z.t.
 39   45 Hoeben, Richard          RTC Buitenlust                z.t.
 40   22 den Elzen, Ferry         HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 41   40 Visser, Hendrik          Rabobank Hoekse Renners       z.t.
 42   57 van den Kerkhof, Marcel  TWC de Kempen                 z.t.
 43  106 van Dorrestein, Stefan   WV 't Stadion                 z.t.
 44  101 van Eerd, Michael        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 45   36 Slager, Stefan           Rabobank -Jan van Arckel      z.t.
 46   66 van den Akker, Paul      TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 47   84 Timmermans, Hans         V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
 48   21 Ritzervelt, Erwin        HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 49   76 van Veldhoven, Jos       TWC Tempo - BMV               z.t.
 50  124 Nabben, Giel             Maaskant/Uden/Brabant2dz      z.t.
 51  110 van Ewijk, Edzard        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 52   62 Bogaars, Niels           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 53   41 Brouwer, Leon            Rabobank Hoekse Renners       z.t.
 54   30 van Dijk, Marcel         PRC Delta                     z.t.
 55  100 van Haaften, Marco       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 56    2 Lems, Rene               DRC de Mol                    z.t.
 57  128 Hordijk, Jan             Pedaalridders/de Coureur      z.t.
 58   29 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta                     z.t.
 59   92 van der Valk, Rick       Westland Wil Vooruit          z.t.
 60   80 Kusters, Yvo             V Hemert Grp-DeJongRenne      z.t.
 61    7 Slaman, Jorrit           GRTC Excelsior                z.t.
 62   91 Barendse, Maurice        Westland Wil Vooruit         3:50:19     2:42
 63   86 Habets, Marc             WC Midden-Limburg             z.t.
 64   20 Berk, Johan              HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 65   72 Kersjes, Wouter          TWC Maaslandster              z.t.
 66   79 Alberts, Martijn         V Hemert Grp-DeJongRenne     3:50:27     2:50
 67   55 Hamers, Ralf             TWC de Kempen                 z.t.
 68    4 Castein, Corne           DRC de Mol                    z.t.
 69   51 Boschker, Stijn          RWC Ahoy                     3:50:40     3:03
 70   61 La Grand, Detlef         TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 71   12 Visser, Frank            GRTC Excelsior               3:50:44     3:07
 72  133 Blok, Marc               ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand       z.t.
 73   24 de Kok, Walter           HSK Trias-HetWitte Kruis     3:51:13     3:36
 74  137 Metske, Peter            ZuidWHoek/Zeeuws-Vlaand      3:52:14     4:37

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.387 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt