Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Westfriese Dorpenomloop 2005

                       Uitslag Rit in lijn over 158,9 km

                         Wedstrijd datum: 19 Juni 2005
                          om de Theo Koomen Plaquette

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    1 van Emden, Jos           Cycl Tm Bert Story-Piels     3:37:51
  2   10 van Groen, Arnoud        Lwik Meub - vLosser ins      z.t.
  3   17 Goesinnen, Floris        Team Moser-AH-Trentino       3:38:58     1:07
  4    9 Hassink, Arne            Lwik Meub - vLosser ins     3:39:41     1:50
  5    3 Honig, Reinier           Cycl Tm Bert Story-Piels     3:39:44     1:53
  6   60 Steenbergen, Kor         WRV de Peddelaars             z.t.
  7   47 Sluimer, Kevin           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
  8   23 Berkhout, Thomas         vVliet - EBH Advocaten        z.t.
  9   14 Huizenga, Jenning        Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 10   55 Denis, Camiel            WRV de Peddelaars             z.t.
 11  130 Wallink, Marien          RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 12   11 Soepenberg, Ger          Lwik Meub - vLosser ins      z.t.
 13  102 van Hage, Klaas          Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 14    2 de Graaff, Boudewijn     Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 15   15 Botman, Wim              Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 16   88 Aalders, Bram            Achterhoek 2000               z.t.
 17   43 de Jong, Gideon          vHemert Grp-Jonge Renner     3:40:11     2:20
 18  105 Mollema, Bauke           Hypoth-Groning/Stormvgls     3:40:20     2:29
 19  123 Vendrig, Bart            Rabo-JvArckel/BIK-Excels     3:40:36     2:45
 20   69 du Prie, Kaj             WV Eemland                    z.t.
 21  121 Lamberts, Marcel         Rabo-JvArckel/BIK-Excels     3:41:06     3:15
 22  117 Schreurs, Leander        PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 23   21 van IJzendoorn, Eddy     vVliet - EBH Advocaten       3:43:00     5:09
 24   44 van der Zanden, Tim      vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 25  122 van Ooijen, Cornelius    Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
 26   27 Dijkshoorn, Geert        HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 27  179 Kooiman, Erik Jan        UWTC de Volharding            z.t.
 28   58 van Duuren, Aloys        WRV de Peddelaars             z.t.
 29   24 Wesseling, Marco         vVliet - EBH Advocaten       3:43:08     5:17
 30  103 de Lange, Alex           Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
 31   82 van Ekris, Stefan        WV 't Stadion                3:43:18     5:27
 32  126 Oostlander, Sander       Rabo-JvArckel/BIK-Excels     3:43:22     5:31
 33  106 Huisman, Jos             Hypoth-Groning/Stormvgls     3:43:33     5:42
 34   52 van Oosterhout, Bram     Willebrord Wil Vooruit       3:43:47     5:56
 35   56 Knapper, Erwin           WRV de Peddelaars            3:44:07     6:16
 36    6 Wallaard, Freek          Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 37   95 van Lakerveld, Erik      Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 38  113 Jonker, Wilco            De Mol/Theo Middelkamp       3:44:10     6:19
 39  173 Kerkdijk, Bart           Schijndel/Dommelstr/TML      3:44:20     6:29
 40  163 Sipkema, Willem-Sytse    Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
 41   68 Vermeer, Tom             WV Eemland                    z.t.
 42   85 Groot Zevert, Bart       Achterhoek 2000              3:44:25     6:34
 43   36 Van Weerd, Joost         RTV Oldenzaalse OWC          3:44:28     6:37
 44  124 Visser, Frank            Rabo-JvArckel/BIK-Excels     3:44:39     6:48
 45  172 Van Stratum, Erik        Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 46   74 Timmermans, Ronnie       Meteoor - Assen Roden        3:45:20     7:29
 47  131 Groenewold, Roderik      RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 48  127 Asbroek, Niek            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 49  158 Braber, Thijs            Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
 50  162 van Amerongen, Sander    Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
 51  151 Carton, Jasper           WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 52   99 Kortekaas, Michael       Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 53   63 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 54    7 Reef, Marc               Lwik Meub - vLosser ins      z.t.
 55   57 Bleuming, Raymon         WRV de Peddelaars             z.t.
 56   54 de Winter, Lauran        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 57   32 Lammerink, Ties          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 58   29 Schouten, Douwe          HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 59   87 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
 60   73 de Blaauw, Niels         Meteoor - Assen Roden         z.t.
 61  146 Kneppers, Paul           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 62   33 Horsthuis, Pieter        RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 63  167 Krans, Bert              Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
 64   75 Verschoor, Martijn       Meteoor - Assen Roden         z.t.
 65   83 Pelgrim, Koen            WV 't Stadion                 z.t.
 66  178 Goenga, Erwin            UWTC de Volharding            z.t.
 67   84 van der Sanden, Maarten  WV 't Stadion                 z.t.
 68  155 Burger, Leon             WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 69  138 Solberg, Mark            Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 70   59 Zanders, Koen            WRV de Peddelaars             z.t.
 71   78 Drent, Frans             Meteoor - Assen Roden        3:45:30     7:39
 72  161 van Haren, Joost         Maaskant/Uden/Tm Brabant     3:45:33     7:42
 73  139 van Dijk, Bert           West Frisia/WV Olympia        z.t.
 74   64 Koote, Tim               WSV Emmen - Sanders          3:46:02     8:11
 75   28 de Kok, Stefan           HSK Trias-Het WitteKruis     3:46:06     8:15
 76   86 Geelen, Frans            Achterhoek 2000              3:46:12     8:21
 77   40 v.d. Heuvel, Job         TWC Maaslandster              z.t.
 78   66 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 79   50 Israel, Pieter           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 80  118 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 81  110 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 82   53 van Eerd, Michael        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 83  148 van der Valk, Sjon       Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 84  141 van Nuil, Hidde          West Frisia/WV Olympia        z.t.
 85   92 Pronk, Leander           Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 86  142 Verschoor, Jochem        West Frisia/WV Olympia        z.t.
 87   13 Kregel, Jeroen           Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 88  133 Verbist, Jos             Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 89  137 Goofers, Rik             Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 90   26 Rensen, Ewout            HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 91  132 KleinJan, Giel           RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 92   12 Reuling, Dirk            Lwik Meub - vLosser ins      z.t.
 93   39 van Dijk, Martin         TWC Maaslandster              z.t.
 94  101 Pieters, Niels           Kennemerland/de Bataaf       3:46:20     8:29
 95    8 Stroetinga, Wim          Lwik Meub - vLosser ins      z.t.
 96  143 Bergstra, Jorrit         West Frisia/WV Olympia        z.t.
 97   37 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster              z.t.
 98   93 Kamper, Kris             Alcm Victrix / SWABO         3:46:27     8:36
 99  149 de Visser, Roy           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
100   48 Timmermans, Hans         vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
101   51 van Loon, Patrick        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
102   45 Huizinga, Stefan         vHemert Grp-Jonge Renner     3:46:40     8:49
103   35 Meijer, Mark             RTV Oldenzaalse OWC          3:47:08     9:17
104   96 Meijer, Ronald           Alcm Victrix / SWABO         3:47:48     9:57
105  170 Schellekens, Tom         Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
106  135 Brouwers, Bart           Kempen/Buitenl/Luchtschp     3:48:04    10:13
107  175 Kloppenburg, Sil         UWTC de Volharding            z.t.
108  156 Kers, Joost Jeroen       WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
109  154 de Jager, Gijs           WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
110  177 Sikking, Mark            UWTC de Volharding            z.t.
111  176 Sikking, Frank           UWTC de Volharding            z.t.
112   41 Raven, Roger             TWC Maaslandster              z.t.
113   49 Hertogh, Danil          Willebrord Wil Vooruit        z.t.
114   90 Brinkhuis, Rolf          Achterhoek 2000               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.764 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp