Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

20e PROFRONDE VEENENDAAL - VEENENDAAL

                       Uitslag Rit in lijn over 209,6 km

            UCI Klassement/Classement ELITE Cat. HC op 15 April 2005
                Organisation: Stichting Veenendaal - Veenendaal

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  128 van Schalen, Paul        AXA Pro-Cycling Team         4:54:59
  2   96 Podgornik, Dean          Tenax-Nobili Rubineterie      z.t.
  3    4 Ivanov, Ruslan           Domina Vacanze                z.t.
  4   12 Dockx, Bart              Davitamon-Lotto               z.t.
  5   25 Lowik, Geben             RABOBank                      z.t.
  6   47 Van Loocke, Jurgen       Landbouwkrediet-Colnago      4:55:03     0:04
  7   22 de Jongh, Steven         RABOBank                      z.t.
  8   33 Eeckhout, Niko           Choc Jacques - T Interim      z.t.
  9  104 Schumacher, Stefan       Shimano-Memory Corp           z.t.
 10   61 Bencik, Petr             ED'System - ZVVZ              z.t.
 11    1 Gobbi, Michele           Domina Vacanze                z.t.
 12   54 Pronk, Matthe            MrBookmaker-Sports Tech       z.t.
 13  145 van der Pluijm, Marvin   EuroGifts.Com                 z.t.
 14   18 Vanhuffel, Wim           Davitamon-Lotto               z.t.
 15  114 Chmielewski, Piotr       Intel - Action                z.t.
 16   26 Scheuneman, Niels        RABOBank                      z.t.
 17   23 Eltink, Theo             RABOBank                      z.t.
 18   32 Caethoven, Steven        Choc Jacques - T Interim      z.t.
 19  175 Olde Dubbelink, Peter    Lowik Meubelen-v Losser      4:55:23     0:24
 20  127 Terpstra, Niki           AXA Pro-Cycling Team         4:55:31     0:32
 21  137 Vriend, Rudy             Team Bert Story - Piels      5:02:05     7:06
 22  143 Hoeben, Bjorn            EuroGifts.Com                5:09:03    14:04
 23  147 van Groezen, Jelle       EuroGifts.Com                 z.t.
 24  103 Kemna, Rudie             Shimano-Memory Corp           z.t.
 25  138 Wallaard, Arno           Team Bert Story - Piels       z.t.
 26  158 Walgien, Jorrit          Fondas Imabo Doorisol         z.t.
 27  174 Nijmeijer, Gerben        Lowik Meubelen-v Losser       z.t.
 28  148 van Hummel, Kenny        EuroGifts.Com                 z.t.
 29  173 Nagelhout, Berry         Lowik Meubelen-v Losser       z.t.
 30  152 De Meyer, Tom            Fondas Imabo Doorisol         z.t.
 31  185 Smit, Dennis             van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 32  123 Lucassen, Jos            AXA Pro-Cycling Team          z.t.
 33   27 Veneberg, Thorwald       RABOBank                      z.t.
 34  181 Delen, Matthijs          van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 35  176 Reuling, Dirk            Lowik Meubelen-v Losser       z.t.
 36  124 Mohlmann, Peter          AXA Pro-Cycling Team          z.t.
 37   44 Cummings, Steve          Landbouwkrediet-Colnago       z.t.
 38  135 van Gulik, Fulco         Team Bert Story - Piels       z.t.
 39  163 Kwanten, Frank           Team Skil - Moser             z.t.
 40  177 Stougie, Martijn         Lowik Meubelen-v Losser       z.t.
 41  171 Bloks, Hans              Lowik Meubelen-v Losser       z.t.
 42  131 Kornegoor, Arne          Team Bert Story - Piels       z.t.
 43   94 McPartland, David        Tenax-Nobili Rubineterie      z.t.
 44  125 Rooyakkers, Piet         AXA Pro-Cycling Team          z.t.
 45   91 Betts, David John        Tenax-Nobili Rubineterie      z.t.
 46    7 Furlan, Angelo           Domina Vacanze                z.t.
 47    3 Cadamuro, Simone         Domina Vacanze                z.t.
 48   83 Bertolini, Denis         Acqua&Sapone-Adria Mobil      z.t.
 49  126 Van Agtmaal, Peter       AXA Pro-Cycling Team          z.t.
 50  182 Hagen, Kees              van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 51   24 Mutsaars, Ronald         RABOBank                      z.t.
 52  142 Curvers, Roy             EuroGifts.Com                 z.t.
 53    2 Grivko, Andriy           Domina Vacanze                z.t.
 54    5 Solari, Luca             Domina Vacanze                z.t.
 55   15 Moerenhout, Koos         Davitamon-Lotto               z.t.
 56  172 Gesink, Robert           Lowik Meubelen-v Losser       z.t.
 57  107 van Katwijk, Alain       Shimano-Memory Corp           z.t.
 58   87 Rossi, Andrea            Acqua&Sapone-Adria Mobil      z.t.
 59  178 van Amerongen, Thijs     Lowik Meubelen-v Losser       z.t.
 60    8 Quaranta, Ivan           Domina Vacanze                z.t.
 61    6 Valoti, Paolo            Domina Vacanze                z.t.
 62  167 Mol, Wouter              Team Skil - Moser             z.t.
 63  164 de Vries, Roel           Team Skil - Moser             z.t.
 64  141 Boelen, Jeroen           EuroGifts.Com                 z.t.
 65  187 van Leijen, Joost        van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 66   92 Fajt, Kristjan           Tenax-Nobili Rubineterie      z.t.
 67   95 Bosisio, Gabriele        Tenax-Nobili Rubineterie      z.t.
 68  146 Nijland, Maarten         EuroGifts.Com                 z.t.
 69   98 Serina, Corrado          Tenax-Nobili Rubineterie      z.t.
 70  144 Pronk, Jos               EuroGifts.Com                 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.633 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten