Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

19de Omloop van de Veenkolonien

                        Uitslag Rit in lijn over 151 km

                19de Omloop van de Veenkolonien op 26 Maart 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   45 Denis, Camiel            WRV de Peddelaars            3:27:22
  2   47 van Duuren, Aloys        WRV de Peddelaars            3:27:25     0:03
  3  111 Leliveld, Dennis         Team Amsterdam                z.t.
  4   85 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens                z.t.
  5   27 Weening, Vincent         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
  6   14 Veldkamp, Evert-Jan      De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
  7   38 Kompier, Edwin           UWTC de Volharding            z.t.
  8   13 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker-NWV Gronin     3:28:12     0:50
  9   86 Westra, Lieuwe           WV Otto Ebbens                z.t.
 10   42 Veen, Robin              UWTC de Volharding            z.t.
 11   43 Luppes, Marcel           WRV de Peddelaars             z.t.
 12   20 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 13   32 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 14  121 van der Kaap, Bert       WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 15   77 van den Berg, Jim        WV Eemland                    z.t.
 16   65 Bijlsma, Jelle-Coen      WV de Kannibaal               z.t.
 17    2 Pronk, Ruud              Alcmaria Victrix              z.t.
 18   40 Emden, Jos               UWTC de Volharding            z.t.
 19   81 Dussel, Ronald           WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 20  109 Loots, Feike             Team Amsterdam                z.t.
 21   21 Sipkema, Willem-Sytse    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 22   37 Lust, Martijn            UWTC de Volharding            z.t.
 23  110 Kers, Koos Jeroen        Team Amsterdam                z.t.
 24   35 Slot, John               RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 25    8 Stajkovac, Bozidar       BRC Kennemerland              z.t.
 26   92 Versteege, Martijn       Achterhoek 2000               z.t.
 27   79 de Blaauw, Niels         WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 28  107 Krukkert, Jan Willem     RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 29    7 Dekker, Nan-Simon        BRC Kennemerland              z.t.
 30  113 Burger, Leon             Team Amsterdam                z.t.
 31   26 Akkerman, Jeroen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 32    5 Pronk, Leander           Alcmaria Victrix              z.t.
 33   97 Straathof, Jeroen        SWABO                         z.t.
 34   44 Dunning, Edwin           WRV de Peddelaars             z.t.
 35  106 Boom, Bart               RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 36   51 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 37  105 Poppe, Jeroen            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 38    9 Poland, Remon            BRC Kennemerland              z.t.
 39   73 van Hardeveld, Richard   WV Eemland                    z.t.
 40   10 Doeven, Bart             BRC Kennemerland              z.t.
 41   99 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 42   74 du Prie, Kaj             WV Eemland                    z.t.
 43   94 Kleijne Snuverink, Marc  Achterhoek 2000               z.t.
 44   56 van Brummelen, Antoine   WV de IJsselstreek            z.t.
 45   46 Koopmans, Lambertus      WRV de Peddelaars             z.t.
 46   82 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 47    3 van der Meij, Hidde      Alcmaria Victrix              z.t.
 48    6 Korver, Patrick          Alcmaria Victrix              z.t.
 49   36 Mengels, Steven          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 50   75 Benthem, Guido           WV Eemland                    z.t.
 51  115 Terpstra, Pieter         West Frisia / WV Olympia      z.t.
 52  104 Wallink, Marien          RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 53  101 van Lakerveld, Erik      SWABO                         z.t.
 54   83 Moek, Johan              WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 55   57 Schouten, John           WV de IJsselstreek            z.t.
 56   23 van der Beek, Erik       LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 57   48 Zanders, Koen            WRV de Peddelaars             z.t.
 58   39 van de Weijer, Jeroen    UWTC de Volharding            z.t.
 59   22 Burghoorn, Roelof        LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 60  112 SpringintVeld, Joost     Team Amsterdam                z.t.
 61   58 van der Weerd, Henry     WV de IJsselstreek            z.t.
 62   59 Westerbos, Bas           WV de IJsselstreek            z.t.
 63   41 Steigenga, Sierd         UWTC de Volharding            z.t.
 64   64 Bosma, Riemer            WV de Kannibaal               z.t.
 65  116 Fekken, Geert            West Frisia / WV Olympia      z.t.
 66   24 Bijma, Ronald            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 67  122 Ekema, Jacob             WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 68   93 Geelen, Frans            Achterhoek 2000               z.t.
 69   87 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens                z.t.
 70   52 Lindeman, Adrie          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 71    4 Duys, Marco              Alcmaria Victrix              z.t.
 72   49 Naber, Arent             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 73   70 Smid, Wiebe              WV Drachten - Kapenga         z.t.
 74   29 de Vries, Micha          Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 75  117 de Haan, Pieter-Willem   West Frisia / WV Olympia      z.t.
 76   54 Wielink, Edwin           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 77   96 Groot Zevert, Bart       Achterhoek 2000               z.t.
 78   80 Krommendijk, Maarten     WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 79   61 Kerstholt, John          WV de Kannibaal               z.t.
 80   33 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 81    1 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
 82  114 Bastiaans, Jabik-Jan     Team Amsterdam                z.t.
 83  120 Leusen, van Leon         West Frisia / WV Olympia      z.t.
 84   76 van Oostende, Jorg       WV Eemland                    z.t.
 85   55 van Plateringen, Robert  WV de IJsselstreek            z.t.
 86   25 van den Berg, Elbert     Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 87   91 Boomkamp, Martin         Achterhoek 2000               z.t.
 88   67 Koopmans, Jasper         WV Drachten - Kapenga         z.t.
 89   84 Drent, Frans             WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 90   50 Fransen, Ruud            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 91   66 ter Steege, Eelke        WV de Kannibaal               z.t.
 92   34 Poelstra, Thijs          RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 93  100 van den Kieboom, Wobbe   SWABO                         z.t.
 94   17 de Haan, Sierk-Jan       De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 95   89 Visser, Sjoerd           WV Otto Ebbens                z.t.
 96   60 Schreurs, Leander        WV de IJsselstreek            z.t.
 97   30 de Jager, Gijs           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 98   63 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal               z.t.
 99   31 Fransen, Rick            RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
100   12 Koopmans, Ivor           BRC Kennemerland              z.t.
101  124 Vonk, Bjorn              WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
102  126 Rustebiel, Tom           WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
103   15 Luikens, Frank           De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
104   98 Bakker, Barry            SWABO                         z.t.
105   90 de Jong, Ludger          WV Otto Ebbens                z.t.
106   18 de Boer, Warner          De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
107   72 Dalstra, Johan           WV Drachten - Kapenga         z.t.
108   95 Botter, Arne             Achterhoek 2000               z.t.
109  108 Brok, DaniŽl             RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.691 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens