Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

TOUR DE MONDEN 2005

                        Uitslag Rit in lijn over 172 km

                         Nieuw Weerdinge op 9 Juli 2005
                    WSV Emmen ism FTC Toerlust Nw Weerdinge

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   48 van der Zanden, Tim      vHemert Grp-Jonge Renner     3:47:15
  2   17 Goesinnen, Floris        Team Moser-AH-Trentino       3:47:17     0:02
  3    8 Stroetinga, Wim          L÷wik Meub - vLosser ins     3:48:10     0:55
  4    3 Honig, Reinier           Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
  5    1 van Emden, Jos           Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
  6  115 Schouten, John           PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
  7   24 Wesseling, Marco         vVliet - EBH Advocaten        z.t.
  8   31 Fransen, Rick            RTV Oldenzaalse OWC          3:48:26     1:11
  9   46 Timmermans, Hans         vHemert Grp-Jonge Renner     3:48:43     1:28
 10   37 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster              z.t.
 11   19 Bellemakers, Dirk        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 12   94 de Groot, Wouter         Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 13  101 Pieters, Niels           Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 14  118 Korteland, Leon          PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 15  111 van de Vreede, John      De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 16   51 van Loon, Patrick        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 17   62 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 18   58 Zanders, Koen            WRV de Peddelaars             z.t.
 19   10 Reuling, Dirk            L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 20   32 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 21  134 Ruijgh, Rob              Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 22  120 Wittenberg, Sebastiaan   PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 23   12 van Groen, Arnoud        L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 24  110 Jonker, Wilco            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 25  138 Solberg, Mark            Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 26  133 Verbist, Jos             Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 27   13 Kregel, Jeroen           Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 28   79 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 29   86 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
 30  147 v.d. Sman, Ruud          Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 31   26 Dijkshoorn, Geert        HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 32  170 van Heeswijk, Roy        Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 33   55 Bisschop, Jelle          WRV de Peddelaars             z.t.
 34  109 van Dam, Dirk            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 35  132 Wallink, Marien          RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 36    9 Reef, Marc               L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 37   60 Steenbergen, Kor         WRV de Peddelaars             z.t.
 38  149 de Visser, Roy           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 39   75 Verschoor, Martijn       Meteoor - Assen Roden         z.t.
 40  158 Braber, Thijs            Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
 41    2 de Graaff, Boudewijn     Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 42  156 SpringintVeld, Joost     WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 43   39 van Dijk, Martin         TWC Maaslandster              z.t.
 44  140 Verschoor, Jochem        West Frisia/WV Olympia        z.t.
 45   14 Huizenga, Jenning        Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 46    7 van Amerongen, Thijs     L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 47  127 Asbroek, Niek            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 48   29 Rensen, Ewout            HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 49   93 van der Meij, Hidde      Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 50  151 Carton, Jasper           WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 51  165 van der Beek, Erik       Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
 52   11 Timmer, Albert           L÷wik Meub - vLosser ins      z.t.
 53  164 Veslinga, Jord           Drachten eo/Friesche Lw       z.t.
 54  143 van Dijk, Bert           West Frisia/WV Olympia        z.t.
 55   49 van Oosterhout, Bram     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 56   21 van Kessel, Egon jr.     vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 57   22 Hagen, Kees              vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 58    6 Wallaard, Freek          Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 59  114 Holleman, Randy          De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 60  141 Bergsma, Jorrit          West Frisia/WV Olympia        z.t.
 61   45 Rijntjes, Daan           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 62  102 Keetman, Hugo            Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 63  107 Huisman, Jos             Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
 64  121 Lamberts, Marcel         Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
 65   23 van der Velde, Alain     vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 66   52 Vercammen, Jorgen        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 67   90 Schotman, Frank          Achterhoek 2000               z.t.
 68   44 Huizinga, Stefan         vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 69   53 Israel, Pieter           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 70   98 Kortekaas, Michael       Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 71   99 Hopman, Erik             Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 72   33 Horsthuis, Pieter        RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 73   36 Van Weerd, Joost         RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 74   73 de Blaauw, Niels         Meteoor - Assen Roden         z.t.
 75   56 Bleuming, Raymon         WRV de Peddelaars             z.t.
 76   50 van Eerd, Michael        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 77  119 Lugtenburg, Wouter       PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 78  175 Kooiman, Erik Jan        UWTC de Volharding            z.t.
 79  122 Oostlander, Sander       Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
 80  172 van Bekkum, Erik         Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 81   16 Paas, Maikel             Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 82   61 Fransen, Ruud            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 83  169 Daling, Robin            Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 84   82 van der Sanden, Maarten  WV 't Stadion                 z.t.
 85   54 Mandemakers, Maarten     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 86  173 Kerkdijk, Bart           Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 87   77 Moek, Johan              Meteoor - Assen Roden         z.t.
 88  129 Poppe, Jeroen            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 89   15 Botman, Wim              Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 90  131 Binnenpoorte, Erwin      RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 91  123 Vendrig, Bart            Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
 92   57 van Duuren, Aloys        WRV de Peddelaars             z.t.
 93  117 Schreurs, Leander        PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 94   47 Sluimer, Kevin           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.413 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp