Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

45e STER VAN ZWOLLE

                       Uitslag Rit in lijn over 170,3 km

               voor Elite en Beloften te Zwolle op 19 Maart 2005
                    Organisatie: Stichting Sport Evenementen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  106 Mohlmann, Peter          AXA Pro-Cycling TeaM         4:03:21
  2    1 van der Pluijm, Marvin   Eurogifts.com                 z.t.
  3  131 v Kleinsorgen, Christoph Team Lamonte                  z.t.
  4   69 van Leijen, Joost        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
  5   55 Walgien, Jorrit          Fondas-Imabo Doorisol         z.t.
  6   97 Krol, Bastiaan           OWC Oldenzaal                 z.t.
  7   89 Stougie, Martijn         Team Lowik - van Losser       z.t.
  8  108 van Schalen, Paul        AXA Pro-Cycling TeaM          z.t.
  9   80 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker - NWN Gron      z.t.
 10  122 van Gulik, Fulco         Bert Story - Piels            z.t.
 11   85 van Groen, Arnoud        Team Lowik - van Losser       z.t.
 12   63 de Groot, Wouter         Vilapark Lingemeer            z.t.
 13   13 Alma, Marcel             Trientalis Apac CycTeam       z.t.
 14   70 Smit, Dennis             Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 15  115 Veen, Robin              Wilton Snel-Volharding        z.t.
 16  127 Cohnen, Stefan           Team Lamonte                  z.t.
 17  107 Rooyakkers, Piet         AXA Pro-Cycling TeaM          z.t.
 18   88 Nijmeijer, Gerben        Team Lowik - van Losser       z.t.
 19   18 Helmantel, Adriaan       Trientalis Apac CycTeam       z.t.
 20   76 Poppe, Jeroen            RSE Cycling Team              z.t.
 21    3 de Jong, Gideon          Eurogifts.com                 z.t.
 22   61 van Loon, Patrick        Vilapark Lingemeer            z.t.
 23  126 Wallaard, Arno           Bert Story - Piels            z.t.
 24   92 Nagengast, Marcel        Krolstone-De Peddelaars       z.t.
 25   57 Nederlof, Lex            Fondas-Imabo Doorisol         z.t.
 26   67 Zuijderwijk, Wilco       Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 27  118 Kompier, Edwin           Wilton Snel-Volharding        z.t.
 28  125 Lenferink, Maarten       Bert Story - Piels            z.t.
 29  102 Fransen, Rick            OWC Oldenzaal                 z.t.
 30   96 van Duuren, Aloys        Krolstone-De Peddelaars       z.t.
 31  121 v.d. Burg, Germ          Bert Story - Piels            z.t.
 32    7 Duyn, Huub               Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 33   33 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 34  104 Hermes, Pascal           AXA Pro-Cycling TeaM          z.t.
 35    8 Huizenga, Jenning        Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 36   44 Kooijman, Richard        B & E Cyclingteam             z.t.
 37  128 Koch,Christoph           Team Lamonte                  z.t.
 38  105 Lucassen, Jos            AXA Pro-Cycling TeaM          z.t.
 39   48 Voskamp, Niek            B & E Cyclingteam             z.t.
 40   94 Dunning, Edwin           Krolstone-De Peddelaars       z.t.
 41  101 Slot, John               OWC Oldenzaal                 z.t.
 42    5 van der Stelt, Robbert   Eurogifts.com                 z.t.
 43    6 van Groezen, Jelle       Eurogifts.com                 z.t.
 44   90 Olde Dubbelink, Peter    Team Lowik - van Losser       z.t.
 45   68 Wesseling, Marco         Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 46  123 Kornegoor, Arne          Bert Story - Piels            z.t.
 47   91 Luppes, Marcel           Krolstone-De Peddelaars       z.t.
 48   93 Koopmans, Lambertus      Krolstone-De Peddelaars       z.t.
 49   71 Flens, Rick              Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 50  124 van Pelt, Jurgen         Bert Story - Piels            z.t.
 51   49 Dekker, Nan-Simon        Kennermerland-T Scholten      z.t.
 52   73 Boom, Bart               RSE Cycling Team             4:03:44     0:23
 53    4 van der Zanden, Tim      Eurogifts.com                4:03:55     0:34
 54   60 Israel, Pieter           Fondas-Imabo Doorisol        4:06:08     2:47
 55   53 Stajkovac, Bozidar       Kennermerland-T Scholten      z.t.
 56   41 Daling, Robin            Westland Wil Vooruit          z.t.
 57   35 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 58   72 Bellemakers, Dirk        Van Vliet-EBH Advocaten       z.t.
 59  116 van de Weijer, Jeroen    Wilton Snel-Volharding        z.t.
 60   43 Bruin, Ivor              B & E Cyclingteam            4:06:20     2:59
 61  111 Schouten, John           WV De IJsselstreek-Wezep      z.t.
 62   42 de Voogd, Rik            Westland Wil Vooruit         4:06:39     3:18
 63   38 van Luijk, Niels         Westland Wil Vooruit          z.t.
 64   50 Doeven, Bart             Kennermerland-T Scholten      z.t.
 65   77 Brok, DaniŽl             RSE Cycling Team              z.t.
 66   78 Krukkert, Jan Willem     RSE Cycling Team              z.t.
 67  100 Velthuis, Niek           OWC Oldenzaal                4:06:42     3:21
 68   15 Broekhuizen, Wilbert     Trientalis Apac CycTeam       z.t.
 69   45 van Hage, Klaas          B & E Cyclingteam             z.t.
 70   47 Lormans, Sander          B & E Cyclingteam            4:06:48     3:27
 71  113 Westerbos, Bas           WV De IJsselstreek-Wezep      z.t.
 72    9 Kregel, Jeroen           Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 73   52 de Heer, Arjan           Kennermerland-T Scholten     4:06:50     3:29
 74   51 Poland, Remon            Kennermerland-T Scholten      z.t.
 75   39 Kneppers, Paul           Westland Wil Vooruit          z.t.
 76  117 van den Brand, Rob       Wilton Snel-Volharding        z.t.
 77   23 Wittenberg, Sebastiaan   PRC Delta Spijkenisse         z.t.
 78  110 Boekelo, Jeroen          WV De IJsselstreek-Wezep      z.t.
 79   62 de Gans, Joop            Vilapark Lingemeer            z.t.
 80   29 van Leusen, Leon         West Frisia-WV Olympia        z.t.
 81  119 van Katwijk, Ferdi       Wilton Snel-Volharding        z.t.
 82   46 Kortekaas, Michael       B & E Cyclingteam             z.t.
 83   32 Lindeman, Adrie          WSV Emmen - Sanders           z.t.
 84  120 Valentijn, Pim           Wilton Snel-Volharding        z.t.
 85   27 van Nuil, Hidde          West Frisia-WV Olympia        z.t.
 86   75 Asbroek, Niek            RSE Cycling Team              z.t.
 87   17 van Dijk, Nico           Trientalis Apac CycTeam       z.t.
 88   37 Barzilaij, Ronald        Westland Wil Vooruit         4:06:54     3:33
 89  112 van der Weerd, Henry     WV De IJsselstreek-Wezep      z.t.
 90   40 Bongaards, John          Westland Wil Vooruit          z.t.
 91   58 Franse, Francois         Fondas-Imabo Doorisol         z.t.
 92  114 Schreurs, Leander        WV De IJsselstreek-Wezep      z.t.
 93   36 Wielink, Edwin           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 94   14 de Haan, Folkert         Trientalis Apac CycTeam       z.t.
 95   26 Fekken, Geert            West Frisia-WV Olympia        z.t.
 96   16 Klootwijk, Bertil        Trientalis Apac CycTeam       z.t.
 97   28 van Dijk, Bert           West Frisia-WV Olympia       4:07:01     3:40
 98  103 Farenhout, Arthur        AXA Pro-Cycling TeaM          z.t.
 99    2 Boelen, Jeroen           Eurogifts.com                 z.t.
100   99 Poelstra, Thijs          OWC Oldenzaal                 z.t.
101   10 Botman, Wim              Team Moser-AH-Trentino        z.t.
102  109 van Plateringen, Robert  WV De IJsselstreek-Wezep      z.t.
103   34 Bosch, Coen              WSV Emmen - Sanders           z.t.
104   31 Bekking, Martin          WSV Emmen - Sanders           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.989 km/u

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  AXA Pro-Cycling TeaM        18     12:10:03
  2  Team Lowik - van Losser     15     12:10:03
  3  Van Vliet-EBH Advocaten     12     12:10:03
  4  Team Lamonte                22     12:10:03
  5  Bert Story - Piels          21     12:10:03
  6  Eurogifts.com                1     12:10:03
  7  OWC Oldenzaal               17     12:10:03
  8  Krolstone-De Peddelaars     16     12:10:03
  9  Fondas-Imabo Doorisol       10     12:12:50        2:47
 10  Wilton Snel-Volharding      20     12:12:50        2:47
 11  B & E Cyclingteam            8     12:13:02        2:59
 12  Trientalis Apac CycTeam      3     12:13:24        3:21
 13  Team Moser-AH-Trentino       2     12:13:30        3:27
 14  Vilapark Lingemeer          11     12:13:32        3:29
 15  RSE Cycling Team            13     12:13:44        3:41
 16  Kennermerland-T Scholten     9     12:16:08        6:05
 17  WSV Emmen - Sanders          6     12:16:19        6:16
 18  Westland Wil Vooruit         7     12:19:26        9:23
 19  WV De IJsselstreek-Wezep    19     12:19:58        9:55
 20  West Frisia-WV Olympia       5     12:20:34       10:31
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten