Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van het Ronostrand

                        Uitslag Rit in lijn over 173 km

                          Wedstrijd datum: 5 Juni 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   58 Westerbos, Bas           WV de IJsselstreek           4:10:18
  2   94 Houweling, Arjen         Achterhoek 2000               z.t.
  3   31 Krol, Bastiaan           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
  4  114 van der Does, Frans      Team Amsterdam               4:10:20     0:02
  5   19 Lootsma, Nathan          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
  6   41 Lust, Martijn            UWTC de Volharding            z.t.
  7   12 Koot, John               BRC Kennemerland              z.t.
  8   73 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
  9    5 Pronk, Leander           Alcmaria Victrix              z.t.
 10   25 Akkerman, Jeroen         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 11   74 Kok, Dennis              WV Eemland                    z.t.
 12   43 Nagengast, Marcel        WRV de Peddelaars             z.t.
 13   69 Krans, Bert              WV Drachten - Kapenga         z.t.
 14   99 Altewischer, Werner      SWABO                         z.t.
 15   95 Botter, Arne             Achterhoek 2000               z.t.
 16   83 Moek, Johan              WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 17   63 Veen, Anne van der       WV de Kannibaal               z.t.
 18  110 Leliveld, Dennis         Team Amsterdam                z.t.
 19  103 Asbroek, Niek            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 20   48 Koopmans, Lambertus      WRV de Peddelaars             z.t.
 21   37 Steigenga, Sierd         UWTC de Volharding            z.t.
 22   39 van Bavel, Alexander     UWTC de Volharding            z.t.
 23   76 van den Berg, Jim        WV Eemland                    z.t.
 24   62 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 25   51 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 26   30 Weening, Vincent         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 27   11 van Hentem, Jeffrey      BRC Kennemerland              z.t.
 28   61 Boonstra, Jos            WV de Kannibaal               z.t.
 29   97 Straathof, Jeroen        SWABO                         z.t.
 30  109 Loots, Feike             Team Amsterdam                z.t.
 31   66 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 32   96 Kleijne Snuverink, Marc  Achterhoek 2000               z.t.
 33   54 Slim, Martin             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 34   36 Slot, John               RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 35   27 van Gils, Wilant         Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 36  101 van Lakerveld, Erik      SWABO                         z.t.
 37  111 Hoogzaad, Seppe          Team Amsterdam                z.t.
 38  108 Groenewold, Roderik      RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.
 39   20 Sipkema, Willem-Sytse    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 40   13 Veldkamp, Evert-Jan      De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 41   10 Keetman, Hugo            BRC Kennemerland              z.t.
 42   80 Timmermans, Ronnie       WV Meteoor Assen Roden        z.t.
 43   64 Bosma, Riemer            WV de Kannibaal               z.t.
 44   93 Geelen, Frans            Achterhoek 2000               z.t.
 45   56 Schouten, John           WV de IJsselstreek            z.t.
 46   23 Hooghiemster, Rene       LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 47  119 Jonkman, GeertJan        West Frisia / WV Olympia      z.t.
 48   21 Burghoorn, Roelof        LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 49    6 Zut, Koos                Alcmaria Victrix              z.t.
 50   38 van Katwijk, Ferdi       UWTC de Volharding            z.t.
 51  102 Disseldorp, Rob          SWABO                         z.t.
 52   14 Gort, Arjan              De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 53   44 Beltman, Otmar           WRV de Peddelaars             z.t.
 54   87 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens                z.t.
 55   55 Boekelo, Jeroen          WV de IJsselstreek            z.t.
 56   50 Fransen, Ruud            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 57   46 Jansen, Matijs           WRV de Peddelaars             z.t.
 58   72 Oppewal, Taeke           WV Drachten - Kapenga        4:10:30     0:12
 59    4 Kamper, Kris             Alcmaria Victrix              z.t.
 60   15 de Haan, Sierk-Jan       De Hypotheker-NWV Gronin      z.t.
 61    7 Dekker, Nan-Simon        BRC Kennemerland              z.t.
 62   29 Verheul, Oscar           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 63   82 Dussel, Ronald           WV Meteoor Assen Roden       4:10:50     0:32
 64   53 Koch, Raymond            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 65   22 van der Beek, Erik       LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 66   28 Schmitz, Jeroen          Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 67  107 Kappert, Huub            RSE CT Zwaluw/CC75/Raalt      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.470 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens