Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

53E RONDE VAN OVERIJSSEL

                       Uitslag Wegwedstrijd over 197,8 km

                          Wedstrijd datum: 7 Mei 2005

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   53 Wallaard, Arno           Cycling Bert Story Piels     4:43:40
  2   20 Farenhout, Arthur        AXA Cycling Team             4:44:06     0:26
  3    6 Bos, Marco               Shimano-Memory Corp.         4:44:27     0:47
  4   21 Rooyakkers, Piet         AXA Cycling Team             4:44:59     1:19
  5   39 Bloks, Hans              Lowik - Van Losser           4:45:03     1:23
  6   27 Hiemstra, Bert           Team Skil Moser              4:45:20     1:40
  7  157 Sieberg, Marel           Team Lamonta                 4:45:23     1:43
  8    1 Kemna, Rudie             Shimano-Memory Corp.          z.t.
  9   51 Lenferink, Maarten       Cycling Bert Story Piels      z.t.
 10  166 Nybo, Havard             Glud&Marstrand-Horsens        z.t.
 11   34 Hassink, Arne            Lowik - Van Losser            z.t.
 12    2 van Katwijk, Alain       Shimano-Memory Corp.          z.t.
 13   10 Dekkers, Hans            Rabobank                     4:45:53     2:13
 14   89 Krol, Bastiaan           OWC Oldenzaal                4:47:02     3:22
 15   40 Stroetinga, Wim          Lowik - Van Losser            z.t.
 16   47 Hoogerland, Johnny       EuroGifts.com                 z.t.
 17   14 van der Ven, Remco       Rabobank                      z.t.
 18  187 Schouten, John           WV De IJsselstreek/Delta      z.t.
 19   90 Fransen, Rick            OWC Oldenzaal                 z.t.
 20   44 Sulkers, John            EuroGifts.com                 z.t.
 21   28 Kwanten, Frank           Team Skil Moser              4:47:13     3:33
 22   58 Berkenbosch, Maint       Trientalis-Apac Team          z.t.
 23   87 van Leeuwen, Cor         De Hypotheker/NWVG           4:51:40     8:00
 24  110 Groenewold, Roderik      RSE Cycling Team              z.t.
 25  196 van den Brand, Rob       Regioteam Wilton-Eemland      z.t.
 26   56 Vriend, Rudy             Cycling Bert Story Piels      z.t.
 27  189 Farenhout, Edward        WV De IJsselstreek/Delta      z.t.
 28   78 Kooijman, Richard        B&E Cycling Team              z.t.
 29   50 Lenferink, Jasper        Cycling Bert Story Piels      z.t.
 30  163 Nielsen, Jacob           Glud&Marstrand-Horsens        z.t.
 31   59 Broekhuizen, Wilbert     Trientalis-Apac Team          z.t.
 32   33 Soepenberg, Ger          Lowik - Van Losser            z.t.
 33   26 de Vries, Roel           Team Skil Moser               z.t.
 34   93 Poelstra, Thijs          OWC Oldenzaal                 z.t.
 35   76 Voskamp, Niek            B&E Cycling Team              z.t.
 36   63 de Haan, Folkert         Trientalis-Apac Team          z.t.
 37    9 Veelers, Tom             Rabobank                      z.t.
 38   88 Veldkamp, Evert-Jan      De Hypotheker/NWVG            z.t.
 39  105 Asbroek, Niek            RSE Cycling Team              z.t.
 40    7 Shinigawa, Masahiro      Shimano-Memory Corp.          z.t.
 41   15 van Dulmen, Frank        Rabobank                      z.t.
 42   94 Slot, John               OWC Oldenzaal                 z.t.
 43   38 Beima, Marcel            Lowik - Van Losser            z.t.
 44  169 Beltman, Otmar           Krolestone de Peddelaars      z.t.
 45   49 Kornegoor, Arne          Cycling Bert Story Piels      z.t.
 46   62 Klootwijk, Bertil        Trientalis-Apac Team          z.t.
 47  121 Eichler, Markus          Team Commet Senges            z.t.
 48   35 Olde Dubbelink, Peter    Lowik - Van Losser            z.t.
 49   73 Bruin, Ivor              B&E Cycling Team              z.t.
 50   61 Helmantel, Adriaan       Trientalis-Apac Team          z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.838 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon