Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

24ste MEEUS RACE

                        Uitslag Wegwedstrijd over 165 km

           9de wedstrijd in de beloftencompetitie op 20 Augustus 2005
                                   M E E U S

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    3 van Emden, Jos           Cycl Tm Bert Story-Piels     3:37:04
  2   16 Duyn, Huub               Team Moser-AH-Trentino       3:37:11     0:07
  3    8 Stroetinga, Wim          Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
  4   18 Alaluusua, Juha-Matti    Team Moser-AH-Trentino        z.t.
  5    7 Beima, Marcel            Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
  6  122 Oostlander, Sander       Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
  7   20 Wesseling, Marco         vVliet - EBH Advocaten        z.t.
  8   23 Bellemakers, Dirk        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
  9  133 Verbist, Jos             Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 10    6 Wallaard, Freek          Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 11  130 Poppe, Jeroen            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 12   58 Steenbergen, Kor         WRV de Peddelaars             z.t.
 13  112 Jonker, Wilco            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 14   62 Horst, Menno             WSV Emmen - Sanders           z.t.
 15   43 de Jong, Gideon          vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 16   33 de Vries, Roel           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 17   37 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster              z.t.
 18   21 Flens, Rick              vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 19  156 SpringintVeld, Joost     WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 20  121 van Ooijen, Cornelius    Rabo-JvArckel/BIK-Excels      z.t.
 21  101 Pieters, Niels           Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 22  102 van Hage, Klaas          Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 23   17 Goesinnen, Floris        Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 24  172 Vissers, Job             Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 25   69 du Prie, Kaj             WV Eemland                    z.t.
 26   82 van de Meent, Eric       WV 't Stadion                 z.t.
 27   26 Berk, Robert             HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 28  158 Braber, Thijs            Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
 29  155 Kers, Koos-Jeroen        WTC Rietveld Wielerteam       z.t.
 30   12 van Groen, Arnoud        Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 31   57 Denis, Camiel            WRV de Peddelaars             z.t.
 32   55 Bisschop, Jelle          WRV de Peddelaars             z.t.
 33  157 van Amerongen, Sander    Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
 34   22 van der Velde, Alain     vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 35  107 Harms, Jos               Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
 36  129 KleinJan, Giel           RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 37  110 Brand, Giancarlo         De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 38  116 Konijnenburg, Paul       PRC Delta/deIJsselstreek      z.t.
 39   81 van Ekris, Stefan        WV 't Stadion                 z.t.
 40   60 Zanders, Koen            WRV de Peddelaars             z.t.
 41    1 de Graaff, Boudewijn     Cycl Tm Bert Story-Piels      z.t.
 42   39 van Dijk, Martin         TWC Maaslandster              z.t.
 43   32 Peters, Steven           RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 44   52 van Oosterhout, Bram     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 45  127 Asbroek, Niek            RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 46   68 Vermeer, Tom             WV Eemland                    z.t.
 47  147 Kneppers, Paul           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 48   67 van den Berg, Jim        WV Eemland                    z.t.
 49  128 Binnenpoorte, Erwin      RSE-Zwaluwen/CC75/Raalte      z.t.
 50  173 Kerkdijk, Bart           Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 51  134 Ruijgh, Rob              Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 52   25 Berk, Johan              HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 53   79 Andréa, Erik             WV 't Stadion                 z.t.
 54  103 Mollema, Bauke           Hypoth-Groning/Stormvgls      z.t.
 55  174 Van Stratum, Erik        Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 56   30 Wiersma, Jeffrey         HSK Trias-Het WitteKruis      z.t.
 57   51 de Winter, Lauran        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 58   50 Poels, Norbert           Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 59   47 Rijntjes, Daan           vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 60   31 Meijer, Mark             RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 61    9 Reef, Marc               Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 62   34 Fransen, Rick            RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 63   14 Huizenga, Jenning        Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 64   93 Disseldorp, Rob          Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 65   76 Timmer, Paul             Meteoor - Assen Roden         z.t.
 66   99 Koot, Arnoud             Kennemerland/de Bataaf        z.t.
 67   64 Mylius, Caspar           WSV Emmen - Sanders           z.t.
 68   11 Timmer, Albert           Löwik Meub - vLosser ins      z.t.
 69  150 de Visser, Roy           Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 70   77 Moek, Johan              Meteoor - Assen Roden         z.t.
 71   49 Mandemakers, Maarten     Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 72   15 Botman, Wim              Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 73   80 van Dorrestein, Stefan   WV 't Stadion                 z.t.
 74   19 Dijkxhoorn, Rikke        vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 75  176 Kooiman, Erik Jan        UWTC de Volharding            z.t.
 76   95 van Lakerveld, Erik      Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 77   24 van Kessel, Egon jr.     vVliet - EBH Advocaten        z.t.
 78   94 Breed, Siebe             Alcm Victrix / SWABO          z.t.
 79   36 Van Weerd, Joost         RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 80   46 Huizinga, Stefan         vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 81  137 Goofers, Rik             Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 82  161 van Haren, Joost         Maaskant/Uden/Tm Brabant      z.t.
 83   13 Kregel, Jeroen           Team Moser-AH-Trentino        z.t.
 84   48 Rentmeester, Niek        vHemert Grp-Jonge Renner     3:37:45     0:41
 85   35 Horsthuis, Pieter        RTV Oldenzaalse OWC           z.t.
 86  138 Solberg, Mark            Kempen/Buitenl/Luchtschp      z.t.
 87  146 van der Helm, Gijs       Westland WV/RWC Ahoy          z.t.
 88  170 van der Sanden, Nard     Schijndel/Dommelstr/TML       z.t.
 89   45 van der Zanden, Tim      vHemert Grp-Jonge Renner      z.t.
 90  106 Nijman, Thomas           Hypoth-Groning/Stormvgls     3:41:02     3:58

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.608 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon